Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Naudoju Garnier sampuna sleek and shine ir toki pat kondicionieriu. Labai super jis man thumbup.gif: Plaukai kaip silkiniai biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, gal kur matėt Keranova priemonių Kaune? Bandžiau balzamą labai man tiko, pirkau Droge, o dabar nei Droguose nei niekur kitur nebematau verysad.gif
Atsakyti
si asavaite buvaus farmos vaistinej, sampuno pikrti. Buvo ir Lakmes pylingu sausiem plaukam, o kitas buteliukas - pylingas riebesniems plaukams, nu bent jau angliska peeling bigsmile.gif Tai vaistininke padejeja iki paraudonavimo man aiskino kad vat butent tas sampunas yra ne koks tai pylingas o paprastas samounas no pleiskanu doh.gif ir ne kitaip doh.gif sake naikina pleiskanas o ne kokius tai likucius ar pna. ir tinka tik riebiems palukam, nors juk ant vieno buteliuko buvo for dry hair lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 05 11, 19:07)
Jis pasalina geriau nuo plauku ivairius nesvarumus (plauku putas, geli ...) ji galima nauduoti pora kartu per menesi, po jo plaukai geriau isissavina kaukes ....

dekui mirksiukas.gif susidomejau, o tu pati naudoji herbinos firmos? ar jauciasi koks poveikis? bigsmile.gif
Atsakyti
Ieskau sampuno ir neapsisprendziu pirkt Yves rocher (ar kaip ten rasosi blush2.gif )sampuna phytum actif (daug mamyciu ji gyre) ar zolotoj solk, taip pat skatinanti plauku augima ?ka manot? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 05 26, 13:56)
Ieskau sampuno ir neapsisprendziu pirkt Yves rocher (ar kaip ten rasosi  blush2.gif )sampuna phytum actif  (daug mamyciu ji gyre) ar zolotoj solk, taip pat skatinanti plauku augima ?ka manot?  rolleyes.gif



Yves Roxer sampuno nebandziau , o Zolotoj solk, nuo slinkimo/purinamasis man labai patinka thumbup.gif kazkodel tai paskutiniu metu pradejau pirkti rusiska kosmetika g.gif na, bet rezultatai patinka, o tai svarbiausia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 05 26, 12:56)
Ieskau sampuno ir neapsisprendziu pirkt Yves rocher (ar kaip ten rasosi  blush2.gif )sampuna phytum actif  (daug mamyciu ji gyre) ar zolotoj solk, taip pat skatinanti plauku augima ?ka manot?  rolleyes.gif


Va, ka tik lala gyrėsi, kad Zolotoj solk jai geriausias, o man jis žiauriai nepatiko schmoll.gif gal netinkamą pasirinkau, bet plaukai tokie siaubingi buvo...kaip šiaudai, net pirštai įstrikdavo galvą plaunant doh.gif nepatiko man nei šampūnas nei balzamas šios serijos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mamusiuka @ 2006 05 26, 14:32)
Va, ka tik lala gyrėsi, kad Zolotoj solk jai geriausias, o man jis žiauriai nepatiko schmoll.gif  gal netinkamą pasirinkau, bet plaukai tokie siaubingi buvo...kaip šiaudai, net pirštai įstrikdavo galvą plaunant doh.gif nepatiko man nei šampūnas nei balzamas šios serijos schmoll.gif

na ir apsispresk, kad gudras g.gif laukiu dar vienos nuomones, nors ir suprantu, kad kas vienai tinka, kitai netinka rolleyes.gif
Atsakyti
O man tiko zalatoj solk sampunas smile.gif (pirkau normaliems plaukams,tai is bedos ir balzamo nerektu ax.gif )
Noreciau ir Yves Rocher(nezinau kaip rasosi ax.gif ) pabandyti,bet man atrodo jo Siauliuose nera g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo France;): 26 gegužės 2006 - 15:15
QUOTE(France;) @ 2006 05 26, 16:03)
O man tiko zalatoj solk sampunas  smile.gif  (pirkau normaliems plaukams,tai is bedos ir balzamo nerektu  ax.gif )
Noreciau ir Yves Rocher(nezinau kaip rasosi  ax.gif ) pabandyti,bet man atrodo jo Siauliuose nera  g.gif

as irgi is siauliu verysad.gif tai nejaugi teks sampuno ieskot kituose miestuose unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2006 05 09, 16:19)
Įdomu ar Kaune kur parduotuvėj pardavinėja  rolleyes.gif


Kaune "Mole" tikrai yra kirpykla, kurioje galima įsigyti loreal priemonių, tarp jų "keratase" 4u.gif
Atsakyti
as tai uz tigi produkcija, man labai patinka, tik va truputi kisene plonina!
Atsakyti