Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(bum @ 2006 05 09, 15:10)
O Kerastase priemonių tik kirpyklose būna?  unsure.gif Kažkaip labai sudėtinga. Turbūt reikės Herbiną pabandyti  blush2.gif



yra Akropoly
Buržua salone
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2006 05 09, 14:03)
Kažkur dingo VO5 Super Clean  g.gif O dar kaip tyčia man jis labai patiko verysad.gif Gal žinot kitą tokį 'pilingą' plaukams arba kur tą Super Clean dar galima rasti?  4u.gif



QUOTE(Lala @ 2006 05 09, 14:54)
Man irgi tas sampunas labai patiko, yra dar Herbinos toks sampunas pilingas, sviesiai zalias buteliukas, yra Sarmoje, kaina ~8lt  ax.gif


Va va, ir aš norėjau šitą parašyti biggrin.gif man net labiau patiko herbinos, jis toks švelnesnis kažkiek ax.gif
Tik tų ilingų negalima naudoti kiekvieną plovimą - jie per daug intensyvūs.
O pradėjus naudoti prof. priemones kažkaip nebėra poreikio pirkti pylingus plaukams.
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 05 09, 14:25)
yra Akropoly
Buržua salone

Įdomu ar Kaune kur parduotuvėj pardavinėja rolleyes.gif
Atsakyti
Parduotuveje tikrai nepardavineje,tik kirpyklose.
Kirpejos tik apsidziaugs,jei tu ateisi ko nors is ju nusipirkti.Cia ir yra ivairiausios plauku priemones tik del musu, klienciu
Atsakyti
Asara o kur ta parduotuvele kaune yra?
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 05 09, 13:54)
Man irgi tas sampunas labai patiko, yra dar Herbinos toks sampunas pilingas, sviesiai zalias buteliukas, yra Sarmoje, kaina ~8lt  ax.gif

Gal gali parašyti kaip tiksliai tas šampūnas vadinasi? 4u.gif Buvau Sarmoje, bet neradau ten Herbinos serijos. Radau Maximoj biggrin.gif Bet pažiūrėjau kad visi jų buteliukai šviesiai žali unsure.gif O paskaičius nesupratau ar ten buvo tas pilingas tarp jų ar ne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2006 05 11, 12:14)
Gal gali parašyti kaip tiksliai tas šampūnas vadinasi?  4u.gif  Buvau Sarmoje, bet neradau ten Herbinos serijos. Radau Maximoj  biggrin.gif Bet pažiūrėjau kad visi jų buteliukai šviesiai žali  unsure.gif O paskaičius nesupratau ar ten buvo tas pilingas tarp jų ar ne  doh.gif



Ant pacio buteliuko bus parasyta, kad jis yra pilingas plaukams, buvau sia savaite parduotuvei Aistruole, tai jis ten tikrai buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 05 11, 17:34)
Ant pacio buteliuko bus parasyta, kad jis yra pilingas plaukams, buvau sia savaite parduotuvei Aistruole, tai jis ten tikrai buvo  ax.gif

paasikinkit man tundrai, kokia to pylingo plaukams paskirtis blush2.gif pirmakart apie ji girdziu unsure.gif
Atsakyti
Kiek as zinau, jis labai gerai nuvalo nuo plauko kosmetikos priemoniu likucius ir t.t. plaukai tampa svelnesni
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 05 11, 18:59)
paasikinkit man tundrai, kokia to pylingo plaukams paskirtis  blush2.gif  pirmakart apie ji girdziu  unsure.gif



Jis pasalina geriau nuo plauku ivairius nesvarumus (plauku putas, geli ...) ji galima nauduoti pora kartu per menesi, po jo plaukai geriau isissavina kaukes ....
Atsakyti
QUOTE(body @ 2006 05 11, 19:04)
Kiek as zinau, jis labai gerai nuvalo nuo plauko kosmetikos priemoniu likucius ir t.t. plaukai tampa svelnesni

dekui notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikute @ 2006 05 01, 22:31)
Sveikos as radau savaji sampuna ir kondicionieriu  tai " Paul Mitchell  Color protector"  Ieskojau jau kelis metus vis plaukai sakodavosi ir budavo siurkstus...Sis sampunas vienintelis kuris man tinka, bet jis dazytiem plaukam( as megstu pasilepinti sruogelem ) <- jos didziausios plauku kenkejos ax.gif


As vis dar ieskau savojo rolleyes.gif Mano plaukai irgi vis buna siurkstus, o taip norisi kad jie butu slidus doh.gif .
Jeigu tau tiko, gal ir man jis tiks g.gif Isduok paslapti, kur galima nusipirkti tavaji sampuna ir balzama 4u.gif
Atsakyti