Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(jadzka @ 2006 05 06, 15:17)
O jei plaukučiai tamsūs - gal pabandyk Chna?


Nea - esu šviesi. Bet mačiau, kad yra pirkti bespalvės chna, tad ir tą išmėginsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ramonė @ 2006 05 05, 13:08)
rolleyes.gif tikriausiai geriausias šampūnas būna kirpyklose,kai pastoviai lankaisi toje pačioje kirpykloje tai kirpėja duoda nusipirkti


drinks_cheers.gif Nes prekybos centruose tai lenkiški ir t.t. ir tikrai niekam tikę... tik tam, kad išsiplauti galvelę. Kai pradėjau pirkti kitokius šampūnus nei iš PC net nustebau koks skirtumas ax.gif
Atsakyti
silpniems plaukams ir ypac slenkantiems rekomenduoju sampuna "Pregane" vaistinese pardavineja, man geras buvo thumbup.gif dar priedu naudojau gelezies tabletes, nes kraujas blogas buvo, atseit del to ir slenka plaukai, bet man padejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egle.a @ 2006 05 07, 01:29)
drinks_cheers.gif Nes prekybos centruose tai lenkiški ir t.t. ir tikrai niekam tikę... tik tam, kad išsiplauti galvelę. Kai pradėjau pirkti kitokius šampūnus nei iš PC net nustebau koks skirtumas  ax.gif
Ta pati galiu pasakyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kuris iš tų Cutrin Bio+ losjonas geriausias? Nuėjau į vaistinę ir pasimečiau, kelios rūšys yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2006 05 08, 15:59)
Kuris iš tų Cutrin Bio+ losjonas geriausias? Nuėjau į vaistinę ir pasimečiau, kelios rūšys yra doh.gif


Stiprinantys yra 2. Vienas su raudonu, o kitas su pilku.
Tas su raudonu švelnesnis, labiau sustabdyti sezoninį plaukų slinkimą.
O tas kur su pilku - tai tinka vyrams ir nu opavelgimo plaukų skinkimo. Tas pilkas stipresnis (ir labiau smirda lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Sapho @ 2006 05 06, 10:51)
Jadzka, o kur perki tą Cutrin Bio+ losjoną? O šaknis stiprinantis šampūnas tos pačios firmos? Labai sudominai..

Kaune tai yra parduotuvėlė prekiaujanti tik Cutrin produktais. Dažnai būna didelių nuolaidų atskiroms prekėms.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2006 05 09, 09:25)
Kaune tai yra parduotuvėlė prekiaujanti tik Cutrin produktais. Dažnai būna didelių nuolaidų atskiroms prekėms.

o gal tokia ir Vilniuje yra? bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Kažkur dingo VO5 Super Clean g.gif O dar kaip tyčia man jis labai patiko verysad.gif Gal žinot kitą tokį 'pilingą' plaukams arba kur tą Super Clean dar galima rasti? 4u.gif
Atsakyti
As zinau viena labai gera sampuna-pylinga.Laaabai geras,plaukai blizga,svelnus ir pleiskanos dingsta,bet tik brangokas.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2006 05 09, 14:03)
Kažkur dingo VO5 Super Clean  g.gif O dar kaip tyčia man jis labai patiko verysad.gif Gal žinot kitą tokį 'pilingą' plaukams arba kur tą Super Clean dar galima rasti?  4u.gif



Man irgi tas sampunas labai patiko, yra dar Herbinos toks sampunas pilingas, sviesiai zalias buteliukas, yra Sarmoje, kaina ~8lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2006 05 09, 13:47)
As zinau viena labai gera sampuna-pylinga.Laaabai geras,plaukai blizga,svelnus ir pleiskanos dingsta,bet tik brangokas.

user posted image

O Kerastase priemonių tik kirpyklose būna? unsure.gif Kažkaip labai sudėtinga. Turbūt reikės Herbiną pabandyti blush2.gif
Atsakyti