Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
siandien nusipirkau Timotei sampuna su vynuogiu ir citrinu ekstraktu ir kondicionieriu rusvaplaukems su kazkokiu sunkiai atsimenamu augalu. tai dabar sedziu ir uostau ta nuostabu augalo kvapa, sklindanti is plauku... biggrin.gif wub.gif o jei dar pristabdys slinkima, tai apskritai garbinsiu situs produktus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cilija @ 2006 04 29, 22:51)
Man labai patiko Margaritos alaus sampunasir balzamas.  thumbup.gif  plaukai palieka minsktukai ir nesivelia ax.gif


o mes sita irgi turejom ti dar kauke + tai nei man nei vyrui nepatiko schmoll.gif

geneva man tai tavo sampuno kvapas toks malonus thumbup.gif
Atsakyti
pesimiste,
as vis paverciu galva i viena ar kita puse, kad vel ir vel ji pauostyciau. wub.gif kad tik netaptu iprociu... ax.gif

del to margaritos sampuno su alum, tai nei su juo normaliai plaukus isiplausi, nei pagersi... biggrin.gif nusipirkau pabandymui ta tiubika, kai vaziavau i austrija. nu bet ir protas mano buvo... nei jis putoja zmoniskai, nei isplauna plaukus, o tas kvapas... blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geneva: 30 balandžio 2006 - 23:20
QUOTE(Gandi @ 2006 04 29, 22:02)
Isbandziau biggrin.gif , plaukai nenusmuko biggrin.gif , bet kelios pleiskanos dar laikosi stipriai isikibusios, manau po antro karto joms ateis galas. Stigma , aciu tau labai uz gera pasiulyma  drinks_cheers.gif

ner uz ka,smagu,kad padejo thumbup.gif
Atsakyti
Mano mylimiausi sampunai Kerastase ir John Frieda sausiems plaukams.Negaliu ju isskirti kuris geresnis.
Man svarbiausia,kad plaukus isplaunant jie svelni tampa,o ne kaip su kai kuriais sampunais,pirstu i plaukus neimanoma ikisti.
Atsakyti
kol kas naudoju Eucerin. prieš tai turėjau kadus imunal
Atsakyti
Pastoviai naudoju Loreal šampūnus, tik pakaitalioju juos karts nuo karto. O šiaip dar kartais naudoju ir Kerastase, bet jį nedažnai, maždaug 3-4 kartus per mėnesį ax.gif
Atsakyti
Sveikos as radau savaji sampuna ir kondicionieriu tai " Paul Mitchell Color protector" Ieskojau jau kelis metus vis plaukai sakodavosi ir budavo siurkstus...Sis sampunas vienintelis kuris man tinka, bet jis dazytiem plaukam( as megstu pasilepinti sruogelem ) <- jos didziausios plauku kenkejos ax.gif
Atsakyti
Na kadangi mano plaukau plonučiai tai bandžiau jiems visokių gerų šampūnų: Alphaphar (ar kaip ten jie vadinas), Kadus, Careline ir šiaip iš vaistinės nepigių po20-30Lt kainuojančių. Bet pat geriausias man pačių pačiausias yra Carelines. Jo yra Sarmoje pirkti, 400ml šapuno buteliukas kainuoja ebveik 29Lt, tiek pat ir balzamas. Dalykas vertas savo kainos. Plaukai kaip šilkiniai, sveikai žvilga, nu labai jau geras... thumbup.gif
Atsakyti
nu siaip tai joico geras sampunas bet jei prasti plaukai ire sampunas nmepades...
Atsakyti
Nu bet žinai, paskaičiau kelis tavo postus robertaslt, bet kai tik prasižioji, tai kokią nesamonę pasakai... doh.gif
Na mano plaukai prasti bet padėjo, atsigavo ir labai sutvirtėjo. Aš ir nekalbu apie tai, kad ant plikos galvos pradės oliziukas želti nuo to šampūno... doh.gif
Atsakyti
na ka jis gali padaryt atrpodis geriau tas pats sienas geriauaiu atveju
Atsakyti