Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Stigma @ 2006 04 27, 18:33)
tai ir neutrogena panasiai kainuoja ir naudojasi. o del tinkamumo,tai vieniem vienas tinka,kitiems kitas,tai kad teks rizikuot mirksiukas.gif

Nu va, ka tik grizau is vaistines- vis delto nusipirkau Neutrogena, jis 2lt pigesnis uz Nizorali, sutaupiau nerealiai biggrin.gif , bet kiekis dvigubai didesnis thumbup.gif . Siandien vakare bandysiu, o gal as ziopla ne ta nusipirkau doh.gif
Atsakyti
mergaites, kas zinot, kur vilniuj yra geru pilstomu sampunu?
Atsakyti
QUOTE(Gandi @ 2006 04 27, 18:11)
Nu va, ka tik grizau is vaistines- vis delto nusipirkau Neutrogena, jis 2lt pigesnis uz Nizorali, sutaupiau nerealiai  biggrin.gif , bet kiekis dvigubai didesnis  thumbup.gif . Siandien vakare bandysiu, o gal as ziopla ne ta nusipirkau  doh.gif

tai manau,kad tas mirksiukas.gif parasyk,kai isbandysi ax.gif
Atsakyti
Nusipirkau siandien sarmoj sampuna So Blonde sviesiem plaukam - ziuresim, bandysim g.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 04 27, 20:04)
Nusipirkau siandien sarmoj sampuna So Blonde sviesiem plaukam - ziuresim, bandysim  g.gif

Laukiam atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
Supratau, kad sunku parinkti tinkama priemone, neistirus plaukus. Eurovaistinese daznai daromi nemokomi tyrimai su mikrokamera. Pati matai, kokie plaukai ir kokia galvos oda. Stengiuosiu pirkti ir sampuna ir kauke vienos kompanijos. Dazniausiai Rising arba pigesne, atrodo Double Action. Patenkinta :-) Atradau si kosmetika pries pora metu.Dar man labai patinka kad prekiauja vaistinese.
Atsakyti
na panašios temos neradau,tai įdomu būtų sužinoti koks šampūnas Jums yra pats pačiausias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2006 04 27, 20:59)
tai manau,kad tas mirksiukas.gif parasyk,kai isbandysi ax.gif

Isbandziau biggrin.gif , plaukai nenusmuko biggrin.gif , bet kelios pleiskanos dar laikosi stipriai isikibusios, manau po antro karto joms ateis galas. Stigma , aciu tau labai uz gera pasiulyma drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu man tai patys paciausi yra nuo pleiskanu. Siuo metu naudoju Neutrogena thumbup.gif , o siaip puikus sampunas- Pregain. Jie visi is vaistiniu. Pregain skatina plauku atsinaujinima ir augima, jis thumbup.gif
Atsakyti
Man labai patiko Margaritos alaus sampunasir balzamas. thumbup.gif plaukai palieka minsktukai ir nesivelia ax.gif
Atsakyti
Na tas So Blonde kaip sampunas atlieka savo darba gerai, bet po jo butinai reik balzamo, nes kitaip neissukuociau doh.gif Plaukai graziai blizga, bet beaisku ar nuo jo ar nuo balzamo biggrin.gif DAug labiau man patiko So Blonde purskiklis plaukam nenuplaunamas - fainai kvepia, plaukai blizga, svelnus thumbup.gif
Vakar nusipirkau ir isbanzdiau biotreatment sampuna sausiem plaukam profesionalam - ner ko lygint su kitais thumbup.gif Plaukai svelnus, sudrekinti, nesivelia thumbup.gif Naudosiu pakaitom, kad nepriprastu prie gero seveliura, nes dar ir johnsons baby turiu doh.gif
Atsakyti
[quote=cilija,2006 04 29, 22:51]
Man labai patiko Margaritos alaus sampunasir balzamas. thumbup.gif plaukai palieka minsktukai ir nesivelia ax.gif

Mane ir domina smile.gif girdejau geru atsiliepimu apie juos smile.gif
Atsakyti