Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Ar esat bande Sunsilk sampunus? Kazi gal pabandyt, nu taip reklamuoja, kad nuo visko yra - ir riebaluotiem plauka, ir priplotiem, tik rinkis g.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2006 04 24, 12:01)
Ar esat bande Sunsilk sampunus? Kazi gal pabandyt, nu taip reklamuoja, kad nuo visko yra - ir riebaluotiem plauka, ir  priplotiem, tik rinkis  g.gif

Esu turejus keleta purinanciu sampunu senokai, tai patiko thumbup.gif

O siaip tai siuo metu naudoju Detox (drekinanti sampuna), nuo plauku slinkimo su varnalesom (3 dienas plaukai prie saknu purus lieka thumbup.gif gaila, kad tik menesi ji galima naudot...) ir kartais purinantis cehko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2006 04 24, 17:46)

O siaip tai siuo metu naudoju Detox (drekinanti sampuna), nuo plauku slinkimo su varnalesom (3 dienas plaukai prie saknu purus lieka  thumbup.gif gaila, kad tik menesi ji galima naudot...) ir kartais purinantis cehko  biggrin.gif


Prašyčiau plačiau apie jį bigsmile.gif
Kur pirkai,kiek kainuoja, ką dar gero jis daro ?
Atsakyti
O kas dar is cehko priemoniu geresni?> g.gif
Atsakyti
as neseniai dove pabandziau doh.gif nu visiskas s... man doh.gif atsirado pleiskanu,galva nerealiai niezejo,nusidraskiau visa oda,dabar gydaus verysad.gif
Atsakyti
Mano vyrui Dove irgi netiko, o man ir mano dukrai - geras
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2006 04 26, 18:00)
as neseniai dove pabandziau doh.gif nu visiskas s... man doh.gif atsirado pleiskanu,galva nerealiai niezejo,nusidraskiau visa oda,dabar gydaus verysad.gif

Jei ne paslaptis, tai kokiom priemonem gydaisi? As daznai taip prisidirbu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gandi @ 2006 04 26, 19:32)
Jei ne paslaptis, tai kokiom priemonem gydaisi? As daznai taip prisidirbu  doh.gif

neutrogena sampunas nuopleiskanu labai geras,,bet brangus padla biggrin.gif tai stengiuos neprisizaist.nu bet tas smalsumas viska sugriauna! surandu sampuna kur tinka ir patinka(elvital,sunsilk),bet uztrumpina ir isbandau ka nors nauja,tai ir gaunasi taip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2006 04 26, 22:53)
neutrogena sampunas nuopleiskanu labai geras,,bet brangus padla biggrin.gif tai stengiuos neprisizaist.nu bet tas smalsumas viska sugriauna! surandu sampuna kur tinka ir patinka(elvital,sunsilk),bet uztrumpina ir isbandau ka nors nauja,tai ir gaunasi taip doh.gif

O tas neutrogena ilgam isnaikina pleiskanas? Ir kokia ta kaina? As vis neapsisprendziu ar Nizorali pirkt ar ka kita. Jis gi irgi velniskai brangus ir dar jo tiek mazai doh.gif Bet tik tuo gerai, kad po gydymo galima ir paprasta sampuna pradet naudot, tik profilaktiskai su Nizoraliu prasiplaut.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gandi: 27 balandžio 2006 - 15:58
QUOTE(Gandi @ 2006 04 27, 15:55)
O tas neutrogena ilgam isnaikina pleiskanas? Ir kokia ta kaina? As vis neapsisprendziu ar Nizorali pirkt ar ka kita. Jis gi irgi velniskai brangus ir dar jo tiek mazai doh.gif Bet tik tuo gerai, kad po gydymo galima ir paprasta sampuna pradet naudot, tik profilaktiskai su Nizoraliu prasiplaut.

Na bent man siai problemai spresti pats paciausias - nizoral. Kazkada siaubingai tu pleiskanu buvo, bet va, kiek ko bandziau - nizoral padejo ir pagyde. Dabar tik per didziausias sventes kokia pleiskanele pasirodo ir viskas. Beja, nors jo mazai yra, bet jo uztenka ilgam, nes jo ten zirnio dydzio tereikia vienam kartui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 04 27, 17:00)
Na bent man siai problemai spresti pats paciausias - nizoral. Kazkada siaubingai tu pleiskanu buvo, bet va, kiek ko bandziau - nizoral padejo ir pagyde. Dabar tik per didziausias sventes kokia pleiskanele pasirodo ir viskas. Beja, nors jo mazai yra, bet jo uztenka ilgam, nes jo ten zirnio dydzio tereikia vienam kartui  thumbup.gif

tai ir neutrogena panasiai kainuoja ir naudojasi. o del tinkamumo,tai vieniem vienas tinka,kitiems kitas,tai kad teks rizikuot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 04 24, 16:57)
Prašyčiau plačiau apie jį  bigsmile.gif
Kur pirkai,kiek kainuoja, ką dar gero jis daro ?

Apie kuri? tongue.gif
Drekinantis Brelil firmos, maciau prekiaujant jais Eurovaistinej ~22 lt, o siaip buna pirkt ir pilstomo, tada gaunas gerokai pigiau (Kaune Kremontej mirksiukas.gif ) thumbup.gif
Nuo plauku slinkimo - firma Home institut - prekiauja Droguose wink.gif Kiek pastebejau, jis plauku isvis nesausina thumbup.gif Kaina ~22 lt, atrodo.
O c:ehko - kai naudoju, tai tik saknim (tada liux), nes daugiau jis sausina man plaukucius...
Siandien dar nusipirkau drekinanti sampuna dazytiem plaukam, tuoj eisiu megint. Tikiuos, bus geras rolleyes.gif Pirkau pilstoma, bet neprisimenu firmos pavadinimo, zinau, tik kad pagaminats Milane ir skirtas profesionalams... mirksiukas.gif
Atsakyti