Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(braskel @ 2006 04 11, 21:05)
nieko sau, ko tik dar neprigalvos  lotuliukas.gif
Idomu, o kokia jo nauda bei kaip jis naudojamas?  blush2.gif

viskas tobuleja, o pagal aprasyma turetu but geras dalykas kelionese ar kai plaukai greitai riebaluojasi o nera galybes issiplaut galvos thumbup.gif as greitai tik paziurejau,kazkaip kai plaukai susiriebaluoja,tai reikia uzpurksti ta sampuna,bet tai idomiai nejaugi ir vel svarus plaukai tampa g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vita82: 11 balandžio 2006 - 21:41
QUOTE(vita82 @ 2006 04 12, 04:43)
gal kas bandet sausa purskiama sampuna.  bigsmile.gif siandien kaip tik maciau eurovaistinej,bet 30 Lt kainuoja  blush2.gif ,tai butu pries tai idomu isgirst atsiliepimus  4u.gif

Turejau purskiama sampuna Klorane, bet man nepatiko, kadangi mano plaukai tamsus, o jis purskia tokiais beveik baltais miltais. Tai kol issukavau ta baltuma doh.gif Ir siaip jausmas, visai ne toks kaip issiplovus galva bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 04 11, 22:05)
nieko sau, ko tik dar neprigalvos  lotuliukas.gif
Idomu, o kokia jo nauda bei kaip jis naudojamas?  blush2.gif


turėjau aš sausą šampūną, tik jis ne purškiamas buvo, o skystis buteliuke.
Labai gerai buvo kai keliavau ax.gif itrindavau į šaknis ir iššukuodavau - plaukučiai atrodė švarūs ax.gif Labai gerai man buvo, nes labai riebalavosi šaknys.
Kasdienai netika, tačiau keliaujant kai nėra galimybių plauti galvą - puikus dalykas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ZINIUONE @ 2006 04 11, 22:38)
Turejau purskiama sampuna Klorane, bet man nepatiko, kadangi mano plaukai tamsus, o jis purskia tokiais beveik baltais miltais. Tai kol issukavau ta baltuma doh.gif  Ir siaip jausmas, visai ne toks kaip issiplovus galva bigsmile.gif

butent tos firmos ir maciau ax.gif ,bet jei jis purskia tokiais milteliais,tai isivaizduoju,kad nieko gero ir jo schmoll.gif 4u.gif

QUOTE(jadzka @ 2006 04 12, 10:45)
turėjau aš sausą šampūną, tik jis ne purškiamas buvo, o skystis buteliuke.
Labai gerai buvo kai keliavau ax.gif itrindavau į šaknis ir iššukuodavau - plaukučiai atrodė švarūs ax.gif Labai gerai man buvo, nes labai riebalavosi šaknys.
Kasdienai netika, tačiau keliaujant kai nėra galimybių plauti galvą - puikus dalykas biggrin.gif

o kokios firmos turejai? 4u.gif
Atsakyti
kiek esu isbandziusi sampunu ir brangiu ir pigiu doh.gif bet pats geriausias tai man Dove thumbup.gif ir mano bernas kitokiu galvos nesiplauna doh.gif dabar nusipirkau Lakmes, bet nieko gero schmoll.gif stovi nenaudojamas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mildunux @ 2006 04 11, 11:09)
Kai pradėjau reguliariai naudoti "Margaritos" šampūnus, pakaitomis kiaušininį, dilgėlų, alaus, plaukai pastebimai atsigavo, slinkimas žymiai sumažėjo.

Paaiskinkit man durnai. Kiek zinau, alaus sampunas - sausiem plaukam, dilgeliu - riebiem. Kokiem plaukuciam skirtas kiausininis - nezinau.
Tai gaunas - kad sampuno pasirinkimas nuo plauku tipo nepriklauso, ar kaip? doh.gif dirol.gif

QUOTE
Bet kas tinka Petrui, nebūtinai tiks Jonui smile.gif

Bet kas tiesa, tai ne melas nail.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 04 12, 11:55)
butent tos firmos ir maciau  ax.gif ,bet jei jis purskia  tokiais milteliais,tai isivaizduoju,kad nieko gero ir jo  schmoll.gif  4u.gif
o kokios firmos turejai?  4u.gif


N\Tikrai nepasakysiu, nes pirkau ne Lt. ir jau senokai... Žinau, kad buteliukas buvo baltas su žydru toks ax.gif

QUOTE(aziza @ 2006 04 12, 13:53)
kiek esu isbandziusi sampunu ir brangiu ir pigiu  doh.gif bet pats geriausias tai man Dove  thumbup.gif ir mano bernas kitokiu galvos nesiplauna  doh.gif dabar nusipirkau Lakmes, bet nieko gero  schmoll.gif stovi nenaudojamas  ax.gif


Dove gal ir nieko būtų, tik man jis po kelių plovimų pasidaro per daug "sintetinis". Man labiau patinka švelnesi tokie ax.gif O Lakmės ir man nepatiko. Tikrai geras buvo Yves Rocher stiprinantis šaknis, net balzamo nereikėjo.
Atsakyti
QUOTE(aziza @ 2006 04 12, 06:53)
kiek esu isbandziusi sampunu ir brangiu ir pigiu  doh.gif bet pats geriausias tai man Dove  thumbup.gif ir mano bernas kitokiu galvos nesiplauna  doh.gif dabar nusipirkau Lakmes, bet nieko gero  schmoll.gif stovi nenaudojamas  ax.gif

Man Lakme labai geras.Naudoju nuo plauku slinkimo profilaktiskai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 04 12, 22:18)
N\Tikrai nepasakysiu, nes pirkau ne Lt. ir jau senokai... Žinau, kad buteliukas buvo baltas su žydru toks ax.gif

viskas aisku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aziza @ 2006 04 12, 12:53)
kiek esu isbandziusi sampunu ir brangiu ir pigiu  doh.gif bet pats geriausias tai man Dove  thumbup.gif ir mano bernas kitokiu galvos nesiplauna  doh.gif dabar nusipirkau Lakmes, bet nieko gero  schmoll.gif stovi nenaudojamas  ax.gif

DOVE thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nusipirkau pabandymui dove essential care, tai doh.gif tai man nepatiko, nes plaukai i koltunus susivele schmoll.gif as visada po sampuno naudoju balzama
ar kauke, bet po kitu sampunu jau ir be juplaukuciai svelnuciai ir be jokiu koltunu thumbup.gif
Atsakyti
Vel pakeiciau sampuna, jau pora menesiu naudoju KERASTASE oranziniame buteliuke Nr. 2, man tikrai geras. Sporto klube, arba pirmajam plovimui, kai plaukai purvini, naudoju pigu svelnu sampuna vaikams.
Atsakyti