Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Karolyteee @ 2006 03 28, 20:18)
Parasyk isbandzius kaip kauke ax.gif Neseniai ismeciau sio sampuno bonka.Tikrai geras buvo bigsmile.gif



Rytoj parasysiu, is kvapo tai labai naturali atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
norejau paklausti, kuris alfa parf sampunas geresnis ? su linu semenimis ar su kompleksu? rolleyes.gif gal kas abu yra isbande smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolyteee @ 2006 03 28, 21:18)
Parasyk isbandzius kaip kauke ax.gif Neseniai ismeciau sio sampuno bonka.Tikrai geras buvo bigsmile.gif
As turejau ta kauke tai plaukuciai, tokie svelnus pasidarydavo,legvai issukuojami man patiko thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(Silvija @ 2006 04 05, 11:50)
norejau paklausti, kuris alfa parf sampunas geresnis ? su linu semenimis ar su kompleksu?  rolleyes.gif gal kas abu yra isbande  smile.gif
as dabar pradejau naudoti su linu seminimis jis skirtas daugiau skilinejantis galiukams ax.gif dar tik viena karta juo ploviau galva, tai dar rezultatu reikes palaukti biggrin.gif o su kompleksu daugiau ploniems plaukams, na bent jau taip man aiskino pardaveja ax.gif ziurint ko tau reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2006 04 05, 12:00)
As turejau ta kauke tai plaukuciai, tokie svelnus pasidarydavo,legvai issukuojami man patiko  thumbup.gif

Papildyta:
as dabar pradejau naudoti su linu seminimis jis skirtas daugiau skilinejantis galiukams  ax.gif dar tik viena karta juo ploviau galva, tai dar rezultatu reikes palaukti  biggrin.gif o su kompleksu daugiau ploniems plaukams, na bent jau taip man aiskino pardaveja  ax.gif ziurint ko tau reikia  ax.gif


nu as galvoju gal tada su kompleksu reikes pirkti, nes mano plaukai nera is storuju... blush2.gif tikiuos, jog bus geras sampunas ir neteks nusivilti ax.gif
Atsakyti
Kai pradėjau reguliariai naudoti "Margaritos" šampūnus, pakaitomis kiaušininį, dilgėlų, alaus, plaukai pastebimai atsigavo, slinkimas žymiai sumažėjo. Tik nepatiko iš "Margaritos" šampūnas "Termo". Ko gero tiesa, kai sakoma, rinkis prekę lietuvišką.
Bet kas tinka Petrui, nebūtinai tiks Jonui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvija @ 2006 04 05, 10:50)
norejau paklausti, kuris alfa parf sampunas geresnis ? su linu semenimis ar su kompleksu?  rolleyes.gif gal kas abu yra isbande  smile.gif

Aš esu bandžius šampūną ir balzamą (ar ten kaukė buvo, jau gerai nepamenu) su linų sėmenim. Bet man kažin kokio įspūdžio nepaliko...
Atsakyti
Siaip visada naudodavau tik Timotei is prekybos centro., man labai tiko.
Bet dabar, po to kai man pridovanojo gimtadieniui keleta sampunu (tipo brangiu ir reklamuojamu), tai tenka gydomaisiais naudotis. cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miss_Lumholdt: 11 balandžio 2006 - 14:53
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 04 11, 15:52)
Siaip visada naudodavau tik Timotei is prekybos centro., man labai tiko.
Bet dabar, po to kai man pridovanojo gimtadieniui keleta sampunu (tipo brangiu ir reklamuojamu), tai tenka gydomaisiais naudotis. cray.gif



O kas atsitiko, pleiskanos atsirado ar kas?



Dabar naudoju is Home Instutut plauku sampuna tamsiems plaukams, labai fainas rolleyes.gif Pirkau Droge bet yra ir Sarmoj, vaistinese .......
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 04 11, 15:52)
Siaip visada naudodavau tik Timotei is prekybos centro., man labai tiko.
Bet dabar, po to kai man pridovanojo gimtadieniui keleta sampunu (tipo brangiu ir reklamuojamu), tai tenka gydomaisiais naudotis. cray.gif


Na, kad reklamuojamas, dar nereiškia, kad geras.
bent jau man tie reklamuojami paprastai netinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(leputė @ 2006 04 11, 13:03)
Aš esu bandžius šampūną ir balzamą (ar ten kaukė buvo, jau gerai nepamenu) su linų sėmenim. Bet man kažin kokio įspūdžio nepaliko...



man jau seniau vis taip keistai plauku daug iskrisdavo, bet ramindavau save, kad cia siaip gal greit auga ax.gif o savaitgali budama pas kirpeja pasiteiravau ar tik man neslenka, tai akurat - slenka verysad.gif neatsimenu ar alfa parf tinka slenkatiems plaukams? turbut teks pirkti pregaine ...
Atsakyti
gal kas bandet sausa purskiama sampuna. bigsmile.gif siandien kaip tik maciau eurovaistinej,bet 30 Lt kainuoja blush2.gif ,tai butu pries tai idomu isgirst atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 04 11, 18:43)
gal kas bandet sausa purskiama sampunabigsmile.gif siandien kaip tik maciau eurovaistinej,bet 30 Lt kainuoja  blush2.gif ,tai butu pries tai idomu isgirst atsiliepimus  4u.gif

nieko sau, ko tik dar neprigalvos lotuliukas.gif
Idomu, o kokia jo nauda bei kaip jis naudojamas? blush2.gif
Atsakyti