Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE (xxxsaulyte @ 2004 10 14, 09:31)
Oi brangioji, blogai mastai !!! Geri laikinai - metai, kiti - bet su tais visais sh........ taip "suesi" plaukus, kad po to tikrai daug vargo turesi!!!!!! wink.gif
Prieziuros reikia bet kada !!! biggrin.gif

Nesuprantu, kodel sampunus, pirktus ne kirpyklose ar vaistinese vadini sh***????????? ir kaip shampunas gali suesti plaukus??? g.gif As pavyzdziui naudoju L'oreal firmos sampunus ir balzamus. Ir perku juo parduotuvese. Tai kuo jie prastesni uz tuos, kurie parduodami vaistinese ar kirpyklose????? Paaiskink, jei jau tokia zinove esi laugh.gif tongue.gif
Atsakyti
REKOMENDUOJU:

harologi produkcija.
reikia apsilankyti ju salone ir jums istirs plaukus ir turesit savo individualu sampuna priklausomai nuo to, ko truksta jusu plaukams ir pan. jie turi kelias sampunu rusis, o individualus sampunas tampa pridejus i ji jums tinkamu mdziagu "ampuliu"
placiau: www.harologas.lt

as labai dziaugiuos rezultatais--turejau problemele del pleiskanu--super viskas dabar. ir siaip chemijos ne tiek daug--naturalus visoki..

galite skambintis ir prasyti Loretos - as su ja bendrauju sitais klausimais.
Atsakyti
Aš perku sarmose. trevor sorbie, umberto gianini, rene furterer produkciją..jos kitur ir nėra, nebent tame Grožio ir kosmetologijos centre, bei jų filialuose..
O plaukai kaip baisūs, taip baisūs..na negražūs, o kiek gydau blink.gif Ir dažau kokybiškais dažais, pas kirpėjus, cheminių nėra, džiovinu natūraliai, plaunu gerais šampunais kasdien..rolleyes.gif
Atsakyti
rasma isbandyk alyvu aliejaus kauke plaukam, jei jie sausi. veikia stebuklingai. (gryno alyvu aliejaus, ne pirktinė kaukė)
Papildyta @ [mergetime]1097840786[/mergetime]
ir dar nerealiai geras dalykas plaukam silicis( tokie vitaminai), padeda net ir beviltiskiem.
Atsakyti
aš pirkau toj pačios sarmoj varnalėšų aliejaus kauke, 7,99 lt 75 ml. labai faina.
Atsakyti
Perku ivairu sampuna ir dazniausiai Droge arba Sarmoje, kai buna nuolaidos smile.gif
Atsakyti
Naudoju "Yves-Rocher" visa serija dazytiems plaukams thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif : sampunas,balzamas,kauke,serumas galiukams. Ir visi pradejo labai stebetis kodel mano plaukai taip blizga laugh.gif .Nors manau turi itakos ir tai kokiais dazais dazai. wink.gif
Atsakyti
ech ir dazau plaukus kirpykloje, ir kaukytes dedu ir pan, bet sh* gaunas, nei blizga nei ka... Jauciu eisiu is tikruju pas kirpeja prasyti, kad jis kokia gera priemone pasiulytu, o ne tuos visus Garnier fructis... ar kokie ten... matyt kaip kazkas jau sake, sumokesiu daugiau, bet bent kokybe pajusiu...
Atsakyti
Perku Loreal šampūna ir kondicionierių prekybos centruose arba "Sarmoje".
Atsakyti
O as kai isbandziau AVON firmos sampunus-dabar perku tik juos, tikrai labai geri tongue.gif
Atsakyti
As tai esu izbandzius daug sampunu ir brangiu ir pigiu. Is pigiu geri tie kurie perkami uzsienyje o ne ispilstyti Lenkijoj Pvz tas pats HeadQ Shoulders bandziau JAV geras thumbup.gif bet Lietuvoj S... geras Margaritos na aisku, Kiaune man labiau patiko nei Kadus bet siaip ir pigiu yra neblogu..perku vaistinese arba kosm. [ard
Papildyta @ [mergetime]1098196649[/mergetime]
Man tai nuo Frutis pradejo sklinkti plaukai grynas s... kaip ir Lorealio El Vital
Atsakyti
Nivea- visiskas ...pypt, ir Loreal, ir fructis, pantene, wash&go, head&shoulders- be zodziu... Pati ne visus bandziau, bet ir nenoreciau dry.gif , o Pregaine tikrai thumbup.gif Viena kirpeja kazkada klause su kuo plaukus plaunu kad tokie grazus tongue.gif Dabar ruosiuosi uzsisakyt pas savo kirpeja, ji berods Cutrin linijos viska naudoja.
Atsakyti