Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Man po maudiniu visada buvo problema,nes plaukai mano budavo susivele ir jokie kondicioneriai manes negelbejo,neseniai uzsisakaiu sampuna ir kondicioneriu viename is Oriflame,tai kolkas viskas thumbup.gif bet kazkodel man atrodo kai ilga laika nauduoju viena ir ta pati sampuna ir tas nepadeda,pripranta plaukai,tai vis tenka kazko naujo ir geresnio ieskotis doh.gif
Atsakyti
Ma anksciau labai Wash&Go patiko, paskui nusibodo tas pats ir tas pats blush2.gif

tai gal metus nenaudojau. O dabar nusipirkau ir nusivyliau schmoll.gif

siaubas, turiu gal kokius 3 sampunus, vienas nepatiko, kita nusipirkau ir dar ant Kaledu gavau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mintee: 09 vasario 2006 - 16:55
QUOTE(Sally @ 2006 02 09, 18:44)
Man po maudiniu visada buvo problema,nes plaukai mano budavo susivele ir jokie kondicioneriai manes negelbejo,neseniai uzsisakaiu sampuna ir kondicioneriu viename is Oriflame,tai kolkas viskas thumbup.gif  bet kazkodel man atrodo kai ilga laika nauduoju viena ir ta pati sampuna ir tas nepadeda,pripranta plaukai,tai vis tenka kazko naujo ir geresnio ieskotis doh.gif
As irgi taip manau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 02 09, 16:29)
siame forume nemazai geru atsiliepimu apie naujasias fruktis priemones,net pati jau gundausi nusipirkti  mirksiukas.gif  bigsmile.gif


O man nepatiko. Pirkau purinančius šampūna ir balzamą. Visiškai nepurina ir plaukai neblizga ir neslidūs kažkokie. Geresnė alternatuva - L'Oreal violetinis. Bent jau man.
Atsakyti
Faktas, kad plaukai pripranta prie plauku prieziuros priemoniu ir jau nebepasiekiamas toks efektas, koks anksciau..
O, as jau senbuve wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 10 vasario 2006 - 21:59
Jau kiek perskaiciau supermamoj apie ivairiausius sampunus, balzamus, kaukes, aliejukus ir t.t., tai galiausiai padariau isvada, kad kiekvienam savo ax.gif . Tad kol pats ant savo plauku neisbandysi, tol ir nezinosi ar tau tinka, ar ne. Nes kad kazkam tai tiko, tai dar nereiskia, kad ir kitam tas pats tiks tongue.gif . O jei ka atsitaikei, tai neverta kazko kito ir bandyti is smalsumo. Nebent tai, kas tiko, ims ir staiga prades nebetikti. Nes tokiu dalyku tikrai buna. O itakos plaukams turi labai daug faktoriu - organizmo bukle, mityba, gyvenimo ritmas, ivairus stresai, ligos, metu sezonas, taipogi prigimtis ir t.t.
Sekmes ir graziu plauku visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, man labai tinka ir patinka VO5 sampunas deep norishing su melynu pabraukimu, naudoju jau antra bonkute..istikro tureciau jo atsiprasyti nes kai tik nusipirkau man pasirode kad lyg plaukai greiciau susiriebaluoja..tai rasiau kad tokio daugiau nepirkciau.. blush2.gif o dar pbandzius matyt prisitaike plaukuciai tai jis man rimtai sudrekina plaukus, kaip joks kitas tongue.gif bet cia tik toms kuriu plaukai tikrai sausi bigsmile.gif
Atsakyti
bent jau man, seniai seniai tikko ir visi Wash & go ir Pantenai ir pan. Tik bėda bėda... išbandžiau prof. priemones ir supratau, kad tie supermarketiniai - tikrai neidealūs. Aišku, unku buvo priprasti, kad po profesionalios priežiūros priemonių plaukai tokie drėgnoki būna ir pan. Tačiau kai iš bėdos išsiplaunu galvą kokiu Fructis - tai jaučiu kad kažkas netaip...
Beje, prof. šampūnai man patinka ir dėl to, kad jie labai ekonomiški ir nebereikia jokių balzamų man po jų (ko nepasakyčiau apie paprastus).
Ir pastebėjau, kad man vos ne pigiau išeina naudoti būtent prof. priežiūros priemones.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 03 26, 11:52)
Beje, prof. šampūnai man patinka ir dėl to, kad jie labai ekonomiški ir nebereikia jokių balzamų man po jų (ko nepasakyčiau apie paprastus).

Va, cia matyt priklauso nuo plauko g.gif Nes man tai nesvarbu ar 5 ar 50lt mokesiu uz sampuno buteliuka, bet balzamo ar tai kondicionieriaus visvien reikia g.gif
Bet visumoj tai as irgi tik uz prof. sampunus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 03 26, 12:55)
Va, cia matyt priklauso nuo plauko  g.gif Nes man tai nesvarbu ar 5 ar 50lt mokesiu uz sampuno buteliuka, bet balzamo ar tai kondicionieriaus visvien reikia  g.gif
Bet visumoj tai as irgi tik uz prof. sampunus  drinks_cheers.gif


Na, mano plaukučiai nėra kažkokie per daug išrankūs sakyčiau... Tiesiog išplaunu šampūnu ir biški Kerastase aliejuko ant galų užtepu ir tiek thumbup.gif:
DAbar galvoju Goldwell firmos plaukų priežiūros priemones išbandyt ax.gif ar gali aks nors ką nors apie juos pasakyt?
Atsakyti
Sveikutes, gal gali kas parasyti, kokias jus perkat profesionalias priemones ir kur. As gal irgi noreciau ax.gif
Atsakyti
dabar siuo metu turiu prof.sampuna is selective su juros min.,bet man jis kazko nelabai,nera plaukai svelnus verysad.gif
Atsakyti