Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erborista @ 2006 02 05, 20:03)
Man labai patinka Schwarzkopf šampūnas iš GLISS KUR serijos, toks rožinis šampūnas sausiem plaukam thumbup.gif O kvapas wub.gif Atsiuostyt negaliu. Aplamai GLISS KUR serija yra labai super. Tiek šampūnai, tiek purškikliai ir visa kita thumbup.gif

pritariu, ir man patinka sie sampunai ir balzamai, bet naudojau kita serija, ne rozine thumbup.gif

QUOTE(Karolyteee @ 2006 02 05, 20:08)
As galvoju nusipirkt kauke Gliss KUR kur oranzine.GAl kas bandet? mirksiukas.gif

ne, rozines kaip minejau nebandziau. turejau gelsva. Labai patiko thumbup.gif Plaukai labai lieka svelnus, ir kaip minejo erborista, labai skaniai kvepia (ten visa serija ju labai maloniai kvepia) wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2006 01 30, 10:01)
O aš dar dažniau kaitalioju: du kartus su vienu šampūnu, paskui - su kitu, po to trečią paimu.... Maždaug tris rūšis pastoviai kaitalioju, kartais naudoju balzamą, kartais kondicionierių... Mano kirpėja negali atsidžiaugt, kaip gražiai plaukas blizga ir lengvai krenta smile.gif


Išduok paslaptį kokius naudoji, kad plaukai taip blizga? smile.gif
Atsakyti
naudoju GLISS KUR (Schwarzkopf) perku kosmadoje,kitur brangiau,seip lt sitie sampunai kainuoja ~15 lt ,kaukes ~20 (vokietijoj 2-3 eu),labai geri ; mano dabar visos drauges ji naudoja,ir visiems rekomenduoju ,mano plaukai siaip klaikiai atrode nes buvau chemini dariusi,poto perejau is juodos spalvos i blond.o dabar viskas super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lape Snape @ 2006 01 30, 12:36)
Beje, kirpeja sake, kad plaukams sveika kas antra plovima naudoti vaikiska sampuna. Taigi, galime naudoti savo vaikuciu sampunus  blush2.gif

Mano dukra maudydamasi labai megsta mano sampunus pabandyti.As ju turiu begalybe, Wella SP,Kerastase,John Frieda,Guhl,Tigi ir t.t.Tai mano nuostabai,po ju dukros plaukai buna susivele kaip raganaites.Kad net reikia balzama tepti.
O kai ji plaunasi su savo vaikisku Nivea sampunu,niekada plaukai nesusivelia.

Papildyta:
QUOTE(erborista @ 2006 02 05, 20:03)
Man labai patinka Schwarzkopf šampūnas iš GLISS KUR serijos, toks rožinis šampūnas sausiem plaukam thumbup.gif O kvapas wub.gif Atsiuostyt negaliu. Aplamai GLISS KUR serija yra labai super. Tiek šampūnai, tiek purškikliai ir visa kita thumbup.gif

As ir labai vertinu Gliss Kur priemones.Man jos prilygsta profesonalioms plauku priemonems
Atsakyti
QUOTE(Vanesa @ 2006 02 08, 23:31)

As ir labai vertinu Gliss Kur priemones.Man jos prilygsta profesonalioms plauku priemonems

o man gliss kur schmoll.gif schmoll.gif plaukai sunkus sutvarkyt, veliasi, siurkstus. ir kelis bandziau sampunus, nei vienas doh.gif
Papildyta:
ar esat bande avon sampuna ir balzama is advance techniques garbanotiem plaukam? labai reik atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonza: 08 vasario 2006 - 23:36
QUOTE(Karolyteee @ 2006 01 14, 18:04)
Man kaip pradejo rugseji slinkt,tai nei pigus,nei brangus sampunai,losijonai ir visokie purskalai nepadeda.Nei zibalas,nei skalavimai su nuovirais vaistazoliu. fear.gif  wacko.gif  bash.gif

As kai pirkausi sampuna su balzamu,pasiskundziau kirpejai,kad slenka be proto plaukai,tai man pasiule Kerastase Specifique toki skysta losjona.
Dziaugdamasi grizau namo,kol perskaiciau,kad tai vyrams skirta.Aisku susibiesinau ant nenuovokios kirpejos,nes zinojau,kad nebus man laiko vel i kirpykla vaziuoti.
Ir ka gi pradejau naudoti as ta losjona ir man kad pradejau plaukai augti,net tose vietose kur neaugdavo,maziau pradejo slinkti.Galvoju,gal as vyras lotuliukas.gif ,kad man tas losjonas taip nuostabiai veikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vanesa: 08 vasario 2006 - 23:50
as va irgi plaunu galvyte gliss kur niekaip negalejau rasti to vienintelio kuris man tiktu. tai vat shit tikrai tinka kertu naudoju ir sampuna ir bvalzama ir super. nzn kaip vadinasi bet ten oranzinis fonas yra tas geriausias. naudojau ilgiems plaukams bet nelbai patiko. patiko dar dazytiems plaukams .
Atsakyti
QUOTE(Vanesa @ 2006 02 09, 00:48)
As kai pirkausi sampuna su balzamu,pasiskundziau kirpejai,kad slenka be proto plaukai,tai man pasiule Kerastase Specifique toki skysta losjona.
Dziaugdamasi grizau namo,kol perskaiciau,kad tai vyrams skirta.Aisku susibiesinau ant nenuovokios kirpejos,nes zinojau,kad nebus man laiko vel i kirpykla vaziuoti.
Ir ka gi pradejau naudoti as ta losjona ir man kad pradejau plaukai augti,net tose vietose kur neaugdavo,maziau pradejo slinkti.Galvoju,gal as vyras  lotuliukas.gif ,kad man tas losjonas taip nuostabiai veikia.



siaip nieko nuostabaus, kad parasyta "vyrams" taii jie dazniau kencia nuo plauku slinkimo smile.gif ir zymiai radikaliau nei moterys.
o siaip dazniausiai tokios priemones skatina galvos odos kraujotaka + imasazuoji, kraujas prinesa daugiau maitinamuju medziagu link folikulu o tada jie zinoma ir auga greiciau.
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2006 02 08, 23:37)
o man gliss kur  schmoll.gif  schmoll.gif  plaukai sunkus sutvarkyt, veliasi, siurkstus. ir kelis bandziau sampunus, nei vienas  doh.gif
Papildyta:
ar esat bande avon sampuna ir balzama is advance techniques garbanotiem plaukam? labai reik atsiliepimu 4u.gif


drinks_cheers.gif o as maniau,kad tik man vienai nelabai gliss kur sampunas doh.gif
Atsakyti
Gal kas dar bandete Fructis naujas priemones OIL REPAIR? Dabar labai visur reklamuoja. Is vienos merginos girdejau neblogus atsiliepimus, gal kuri nors dar bandet? smile.gif Nes gundausi pabandyt smile.gif
Atsakyti
Nieko visai Oil Repair priemones.As turejau balzama ir sampuna.Plaukai blizga,tampa svelni.
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2006 02 09, 13:37)
Gal kas dar bandete Fructis naujas priemones OIL REPAIR? Dabar labai visur reklamuoja. Is vienos merginos girdejau neblogus atsiliepimus, gal kuri nors dar bandet?  smile.gif  Nes gundausi pabandyt  smile.gif


siame forume nemazai geru atsiliepimu apie naujasias fruktis priemones,net pati jau gundausi nusipirkti mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti