Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
O as jau beveik metus naudoju profesionalios linijos sampuna, kauke ir aliejuka, pirktus is kirpejos. Aisku, kaina dvigubai didesne negu sampunu prekybos centruose, bet ir efektas dvigubai geresnis. Plaukuciai tokie svelnus pasidare, o ir pagaliau ataugo po visu dazymu, tai dziaugiuosi wub.gif
Dabar galvoju pirkti Wella plauku prieziuros priemones, bet ta linija dar brangesne - sampunas virs 30 Lt. Bet manau, i plaukus investuoti verta smile.gif
Beje, kirpeja sake, kad plaukams sveika kas antra plovima naudoti vaikiska sampuna. Taigi, galime naudoti savo vaikuciu sampunus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(fleita @ 2006 01 21, 20:17)
Kiek šampūnų esu naudojusi, tai mano plaukams labiausiai tiko Lorial professional plaukų šampūnas ir balzamas. Jį pirkdavau iš draugės kirpėjos. Tačiau draugei išvažiavus nebežinau kur tokių priemonių būtų galima įsigyti Klaipėdoje, todėl jei kas žino, būčiau labai dėkinga už informaciją 4u.gif


jo man sitas sampunas ir balzamas irgi labai patinka thumbup.gif


QUOTE(fleita @ 2006 01 21, 22:02)
O gal kas žino kiek kainuoja šis Loreal šampūnas ir kondicionierius? Kažkada už juos mokėdavau kažkur apie 30Lt už kiekvieną g.gif , tai kažin ar kaina labai pasikeitusi?


as pries kaledas uz sampuna ir balzama sumokejau 65lt smile.gif pirkau Akropolyje, Salon+
Atsakyti
QUOTE(Lape Snape @ 2006 01 30, 13:36)
Beje, kirpeja sake, kad plaukams sveika kas antra plovima naudoti vaikiska sampuna. Taigi, galime naudoti savo vaikuciu sampunus  blush2.gif


Va va, as ir naudoju kartais vaikiskus sampunus - jie svelnus, taigi nesausina taip odos. ir akiu negrauzia tongue.gif rezultatu visai patenkinta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 03 vasario 2006 - 23:50
QUOTE(chinchilla @ 2006 01 26, 19:56)
dabar turiu sunsil, teebaum, head and shoulders ir loreal sampunus. brangesniu pirkt neapsimoka, nes plaukai greit pripranta ir jokio efekto nebesijaucia, jau geriau pigesnius tarpusavy pakeisti  ax.gif  man svarbiau geras balzamas ir daug jo rolleyes.gif  dar aliejukas galiukam ir t.t.



o koki aliejuka plaukams naudojate? kur jo isigyti ? ir kokia kaina? 4u.gif
aciu
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2006 01 16, 15:32)
Geras dalykas  thumbup.gif na reikia laiko palaikyti,bet smirda tik kai suslampa plaukai  lotuliukas.gif



o nuo ko cia padeda ta svogunu kauke? tik nuo slinkimo? kokia dar is jos nauda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(etsia @ 2006 02 04, 13:41)
o nuo ko cia padeda ta svogunu kauke? tik nuo slinkimo? kokia dar is jos nauda  4u.gif


Padeda tuomet, kai slenka plaukai, kartu zinoma stiprina ir saknis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida` @ 2006 02 05, 00:40)
Padeda tuomet, kai slenka plaukai, kartu zinoma stiprina ir saknis wink.gif

aš pati matyt, kad niekada gyvenime nesugebėčiau užsitepri tokios smirdinčios kaukės ant plaukų, kad ir kaip man slinktų. Na nebent jau visai baigčiau nuplikti ir nirkas daugiau nebepadėtų user posted image
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2006 02 05, 17:47)

thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
As viena karta gyvenime ir paskutini dariausi namine kauke plaukams doh.gif ,ji buvo is medaus,alijosiaus,cesnako ir dar kazko unsure.gif tai buvo seniai,bet as to niekada nepamirsiu,to kvapo ..... doh.gif
Atsakyti
Man labai patinka Schwarzkopf šampūnas iš GLISS KUR serijos, toks rožinis šampūnas sausiem plaukam thumbup.gif O kvapas wub.gif Atsiuostyt negaliu. Aplamai GLISS KUR serija yra labai super. Tiek šampūnai, tiek purškikliai ir visa kita thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2006 02 06, 07:03)
Man labai patinka Schwarzkopf šampūnas iš GLISS KUR serijos, toks rožinis šampūnas sausiem plaukam thumbup.gif O kvapas wub.gif Atsiuostyt negaliu. Aplamai GLISS KUR serija yra labai super. Tiek šampūnai, tiek purškikliai ir visa kita thumbup.gif

As galvoju nusipirkt kauke Gliss KUR kur oranzine.GAl kas bandet? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2006 02 05, 17:47)
aš pati matyt, kad niekada gyvenime nesugebėčiau užsitepri tokios smirdinčios kaukės ant plaukų, kad ir kaip man slinktų. Na nebent jau visai baigčiau nuplikti ir nirkas daugiau nebepadėtų user posted image


Oi brangioji, niekada nesakyk niekada tongue.gifbiggrin.gif Ko tik zmones nesuvalgo ligos prispirti unsure.gif
Atsakyti