Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Aislanda @ 2006 01 18, 12:58)
Tik kai SUSLAMPA plaukai jauciasi  biggrin.gif O kai ISDZIUSTA plaukai tai beveik jo nebuna  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  priklauso kada tryniai svogunu galva,palaipsniuj tas kvapas silpeja aisku jei pries kieviena plovima juo trinsi galva kvapas bus toks pats biggrin.gif Gal jau kuri bandet? smile.gif

ojazau koks siaubas - as maniau savaite kokia jis buna a cia doh.gif oj ne aciu... ir teip lauke dregme jaucias tai ka bendradarbiai pagalvos.
Atsakyti
Kiek šampūnų esu naudojusi, tai mano plaukams labiausiai tiko Lorial professional plaukų šampūnas ir balzamas. Jį pirkdavau iš draugės kirpėjos. Tačiau draugei išvažiavus nebežinau kur tokių priemonių būtų galima įsigyti Klaipėdoje, todėl jei kas žino, būčiau labai dėkinga už informaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fleita @ 2006 01 21, 20:17)
Kiek šampūnų esu naudojusi, tai mano plaukams labiausiai tiko Lorial professional plaukų šampūnas ir balzamas. Jį pirkdavau iš draugės kirpėjos. Tačiau draugei išvažiavus nebežinau kur tokių priemonių būtų galima įsigyti Klaipėdoje, todėl jei kas žino, būčiau labai dėkinga už informaciją 4u.gif


pamegink uzsukt akropolyje i salon+ kirpykla,ten lygtais maciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 01 21, 22:39)
pamegink uzsukt  akropolyje i salon+ kirpykla,ten lygtais maciau  4u.gif

Taip, situ priemoniu tikrai yra Akropoly, taciau Akropolis juk Vilniuj, o ne Klaipedoj. Bet girdejau, kad irgi Klaipedoj yra kazkoks didelis prekybos centras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 21 sausio 2006 - 21:41
QUOTE(Viktuteee @ 2006 01 21, 21:40)
Taip, situ priemoniu tikrai yra Akropoly, taciau Akropolis juk Vilniuj, o ne Klaipedoj. Bet girdejau, kad irgi Klaipedoj yra kazkoks didelis prekybos centras.


dabar ir mes jau klaipediskiai turime akropoly thumbup.gif
Atsakyti
O gal kas žino kiek kainuoja šis Loreal šampūnas ir kondicionierius? Kažkada už juos mokėdavau kažkur apie 30Lt už kiekvieną g.gif , tai kažin ar kaina labai pasikeitusi?
Atsakyti
as visuomet perku "Wash and Go" 4u.gif pats geriausias sampunas thumbup.gif nu kiek esu isbandziusi - ne vienas taip nepatiko... kazkaip uzsiminiau apie tai savo kirpejai, tai pasirodo ir ji ta pati naudoja g.gif gal tikrai geras unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hetera @ 2006 01 22, 00:45)
as visuomet perku "Wash and Go" 4u.gif  pats geriausias sampunas thumbup.gif  nu kiek esu isbandziusi - ne vienas taip nepatiko... kazkaip uzsiminiau apie tai savo kirpejai, tai pasirodo ir ji ta pati naudoja g.gif  gal tikrai geras unsure.gif

As taip pat esu isbandziusi ivairiausiu sampunu ir buvau spjovus i "Wash&Go" net nebandzius, nes visi tokie sampunai itartini atrodo... Netycia teko pabandyti pastaraji ir pastebejau, kad jis tinka mano plaukams! Ypac geras "Fruity power". Kuris tau? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 21 sausio 2006 - 23:36
QUOTE(Viktuteee @ 2006 01 22, 00:35)
As taip pat esu isbandziusi ivairiausiu sampunu ir buvau spjovus i "Wash&Go" net nebandzius, nes visi tokie sampunai itartini atrodo... Netycia teko pabandyti pastaraji ir pastebejau, kad jis tinka mano plaukams! Ypac geras "Fruity power". Kuris tau? smile.gif


dabar naudoju su jojobos ekstraktu ar kazkas pan. cia labai tinka dazytiems plaukams. nu zinok super thumbup.gif
'fuity power" irgi labai patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2004 12 31, 02:26)
As tai naudoju Schwarzkopf professional labai faina serija , deja ja galima gaut kiek zinau tik pas atstovus ( vaistineje labai brangu ) , dabar sampuna ( su drekinamosiom kapsulem 100ml -2.90 , o vaistineje 200ml virs 20 lt smile.gif skirtumas sakes . Yra spec kauke tai net suskilyusios galiukus uzlopo kaip silkas plaukai tampa (dazytu spalva isaugo )



Sveikute, gal gali paaiskint, kaip iki to Vilkpedes 8 dasigaut? As labai noriu kokiu maitinaciu priemoniu garbanoms. O kaip vadinasi ta kauke, kuri galiukams gerai? rolleyes.gif Daznai sarmoj paziuriu i ta BOnacure, bet pinigeliu gaila. Su koiu truliku ar autiku. Is centro, fabu ar is bet kur. Busiu lai-lai dekinga. blush2.gif

Beje, gal dar kokiu priemoniu patartumet garbanoms, kad jos nesusiveltu po plovimo, tikrai maciau, kad kai pas kurias garbanos graziai taip atrodo, o mano dar netobulos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 01 21, 23:44)
dabar ir mes jau klaipediskiai turime akropoly  thumbup.gif

Po to, kai parasiau sita zinute, taip irpagalvojau, kad busiu apsirikusi, kad ir Klaipedoj Akropolis yra...Dbr jau tikrai nepamirsiu smile.gif
Atsakyti
As naudoju sampunus su alijosium( nebepamenu pavadinimo blush2.gif )
Arba mano plaukam labai geri Fructis sampunai, ir labai kvepia ir atsigauna plaukai. Esu bandzius Avono sampunus, tai be konicionieriaus plauku issukuot neimanoma blink.gif
Atsakyti