Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Rasytee @ 2005 06 09, 18:02)
man pats geriausias frukcio sampunas ir balzamas su geltonu rutuliuku!mano plaukai veliasi su kitais sampunais issiplovus net negaliu issukuot o po sito tikrai liux clap.gif

kas cia per rutuliukas?kuo jis ipatingas papasakok...
Atsakyti
yghn
lk;
Atsakyti
QUOTE(Karolyteee @ 2006 01 16, 18:06)
O tai kodel jie nusprende,kad nervine anoreksija?Labai labai mazai valgydavai?Nes as tai tik atsisakiau visokiu saldainiu ir pan.,tai nukrito per mazdaug menesi,nors labai apkuni irgi nesu.O kiek laiko plaukai tau slenka?Galvoju gal pabandyt kokias brangias kapsules plaukams arba is vis nustot rupintis plaukais,nes iki gyvo kaulo igriso visokie terliojimaisi nuovirais zoleliu


Tai, kad daktarai nieko nerado, tai griebėsi tos jų diagnozės, tiksliau namiokus mėtė. Dabar pasiuntė pas kitus, gal iš kitos pusės ieškos problemų...O iš tiesų tai vat būtent valgau normaliai, kaip ir visi, tikrai nesilaikau jokių dietų, ir saldumynais leidžiu pasismaguriauti tongue.gif Todėl pyktis ir ima, kad nesąmones išsigalvoja.
Slenka tai gal pusę metų, bet ypač pradėjo nuo vasaros. Nors ištiesų dabar jaučiu sumažėjimą jų slinkimo, kai kapsulių pagėriau, bet šakojimasis blink.gif nu aišku prisideda gal kažkiek ir, kad mano linkę būti sausi plaukai.
O dėl tų brangių priemonių pagalvosiu g.gif dabar gavau porą receptukų iš pažįstamos, tai galbūt reikės bandyt.
o kokius nuovirus bandei? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2006 01 17, 07:47)
Tai, kad daktarai nieko nerado, tai griebėsi tos jų diagnozės, tiksliau namiokus mėtė. Dabar pasiuntė pas kitus, gal iš kitos pusės ieškos problemų...O iš tiesų tai vat būtent valgau normaliai, kaip ir visi, tikrai nesilaikau jokių dietų, ir saldumynais leidžiu pasismaguriauti  tongue.gif  Todėl pyktis ir ima, kad nesąmones išsigalvoja.
Slenka tai gal pusę metų, bet ypač pradėjo nuo vasaros. Nors ištiesų dabar jaučiu sumažėjimą jų slinkimo, kai kapsulių pagėriau, bet šakojimasis  blink.gif nu aišku prisideda gal kažkiek ir, kad mano linkę būti sausi plaukai.
O dėl tų brangių priemonių pagalvosiu  g.gif  dabar gavau porą receptukų iš pažįstamos, tai galbūt reikės bandyt.
o kokius nuovirus bandei?  mirksiukas.gif

Tai pasidalink ir su manim tais receptukais ax.gif Skalavau su ajerais(patare vaistininkas),tai visa ajeru pakeli baigiau ir nieko.Nuo ju budavo plaukai kieti ir sunkiai sukuodavosi.Tai gi meciau.Po to azuolo zieve skalavau.Truputi patamsina plaukus.Bet gal per trumpai jais skalavau,kad butu kokios naudos.Gal su dilgeliu nuoviru reiktu pabandyt mirksiukas.gif Kazkaip matydama kuokstus plauku sepeti jau ir svogunu kauke susigundziau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida` @ 2006 01 16, 18:17)
Nagi nagi, o tai jus tiesioh ta svoguno pusele itrinat i galvos oda ar kazkaip specialiai tas sultis spaudziat? g.gif


O jūs tą svogūną per česnakspaudę perspauskit ( nebent česnakų nevalgote, o šiaip tai turėtumėt tą prietaisą turėt?!) g.gif
Atsakyti
o as atradau pati geriausia sampuna savo plaukam! anksciau niekad nekreipiau i sampunus pernelyg didelio demesio, nes visad turejau stiprius plaukus, bet kai po dazymo naudojau avon dazytiems palukams, tai gal kokio trecdalio plauku netekau! angel_sadangel.gif nusipirkau margaritos dilgeliu nuo slinkimo. nu man tai super sampunas, nekeisiu i joki kita, ir dar taip pigiai kainuoja! clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolyteee @ 2006 01 16, 22:13)
Tai pasidalink ir su manim tais receptukais ax.gif Skalavau su ajerais(patare vaistininkas),tai visa ajeru pakeli baigiau ir nieko.Nuo ju budavo plaukai kieti ir sunkiai sukuodavosi.Tai gi meciau.Po to azuolo zieve skalavau.Truputi patamsina plaukus.Bet gal per trumpai jais skalavau,kad butu kokios naudos.Gal su dilgeliu nuoviru reiktu pabandyt mirksiukas.gif Kazkaip matydama kuokstus plauku sepeti jau ir svogunu kauke susigundziau. doh.gif


na, kiek girdėjau svogūnų kaukė veiksminga, tik aš gal palauksiu, kol atsiras toks momentas, kai nekišiu niekur nosės iš namų, o kada tai bus biggrin.gif
vat tas vienas iš mano turimų receptukų ir buvo ąžuolo žievė, bet ten dar su visokiais priedais. O kitas kaip ir bendram organizmo stiprinimui, bet sako poveikis yra plaukučiams, ten daug, tai į až mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida` @ 2006 01 16, 19:17)
Nagi nagi, o tai jus tiesioh ta svoguno pusele itrinat i galvos oda ar kazkaip specialiai tas sultis spaudziat? g.gif
Kai tik stipriau pradedavo slikti plaukai griebdavausi sio stebuklo,man padedavo thumbup.gif supjaustai smulkiau svoguna poto per cesnakspaude isspaudi sultis ir jomis itrini i plauku saknis palaikai kokias 3h ir issiplauni su sampunu
galima maisiuka ant galvos uzsideti , kad maziau kvapas sklistu biggrin.gif beje nors ir viena karta pasidariai svogunu kauke tai poto koki menesi,kai suslampa plaukai jauciasi kvapas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2006 01 18, 02:26)
Kai tik stipriau pradedavo slikti plaukai griebdavausi sio stebuklo,man padedavo  thumbup.gif supjaustai smulkiau svoguna poto per cesnakspaude isspaudi sultis ir jomis itrini i plauku saknis palaikai kokias 3h ir issiplauni su sampunu 
galima maisiuka ant galvos uzsideti , kad maziau kvapas sklistu  biggrin.gif  beje nors ir viena karta pasidariai svogunu kauke tai poto koki menesi,kai suslampa plaukai jauciasi kvapas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Ir nei sapmunas,nei balzamas,nei kvepalai neuzmusa to kvapo? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2006 01 17, 16:26)
Kai tik stipriau pradedavo slikti plaukai griebdavausi sio stebuklo,man padedavo  thumbup.gif supjaustai smulkiau svoguna poto per cesnakspaude isspaudi sultis ir jomis itrini i plauku saknis palaikai kokias 3h ir issiplauni su sampunu 
galima maisiuka ant galvos uzsideti , kad maziau kvapas sklistu  biggrin.gif  beje nors ir viena karta pasidariai svogunu kauke tai poto koki menesi,kai suslampa plaukai jauciasi kvapas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Tikrai TIK mėnesį? rolleyes.gif
Baisu, kad pusę metų taip nesmirdėtų biggrin.gif o tai poto kompleksų galima įsivaryti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolyteee @ 2006 01 17, 23:05)
Ir nei sapmunas,nei balzamas,nei kvepalai neuzmusa to kvapo? blink.gif
Tik kai SUSLAMPA plaukai jauciasi biggrin.gif O kai ISDZIUSTA plaukai tai beveik jo nebuna lotuliukas.gif lotuliukas.gif priklauso kada tryniai svogunu galva,palaipsniuj tas kvapas silpeja aisku jei pries kieviena plovima juo trinsi galva kvapas bus toks pats biggrin.gif Gal jau kuri bandet? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2006 01 17, 23:39)
Tikrai TIK mėnesį?  rolleyes.gif
Baisu, kad pusę metų taip nesmirdėtų  biggrin.gif o tai poto kompleksų galima įsivaryti  bigsmile.gif
Na man tai kazkur po menesio isnykdavo, puses metu dar neprireike biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti