Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Karolyteee @ 2006 01 14, 18:04)
Man kaip pradejo rugseji slinkt,tai nei pigus,nei brangus sampunai,losijonai ir visokie purskalai nepadeda.Nei zibalas,nei skalavimai su nuovirais vaistazoliu. fear.gif  wacko.gif  bash.gif


Šiaip tai pradėjus kažkuriam laikui po gimdymo kiekvienai slenka ax.gif Nėštumo metu paprastai kaip tik mažiau plaukų iškrenta, o pagimdžius tas "perteklius" ir išslenka. Taip kad gal čia viskas su tavimi normalu g.gif Bent jau aš tai nesigriebiau jokių priemonių ir viskas palengva susitvarkė thumbup.gif
Atsakyti
O man atrodo, kad Karolyteee visai vaikučių neturi, todėl nemanau, kad jai plaukai slenka dėl gimdymo bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Karolyteee @ 2006 01 14, 18:04)
Man kaip pradejo rugseji slinkt,tai nei pigus,nei brangus sampunai,losijonai ir visokie purskalai nepadeda.Nei zibalas,nei skalavimai su nuovirais vaistazoliu. fear.gif  wacko.gif  bash.gif



o svogūnų sulčių kaukę bandei?
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 01 16, 19:19)
o svogūnų sulčių kaukę bandei?

Visu pirma as man vaikuciai dar toli toli(pfu pfu),nes man 18 mirksiukas.gif O su tais svogunais tai baisu prasidet.Labai jau nenoreciau smirdet.Gal pakenke,kad greit numeciau 8 kg,bet jau kuris laikas normaliai valgau,o plaukai nesitaiso. verysad.gif Gal,kad dziovinu dziovintuvu visa laika?na neissivaizduoju.Bet jei kas turejot tokia problema ir zinot stebuklingu vaistu,prasau pasakyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolyteee @ 2006 01 14, 18:04)
Man kaip pradejo rugseji slinkt,tai nei pigus,nei brangus sampunai,losijonai ir visokie purskalai nepadeda.Nei zibalas,nei skalavimai su nuovirais vaistazoliu. fear.gif  wacko.gif  bash.gif


tai gal pas gydytoja reikia apsilankyti ir problemu paieskoti g.gif man tai kiekvienais metais rugsejo - spalio menesiais plaukai slenka, tai as jau pripratus kad reikia pakenteti tokiu laikotarpiu smile.gif
Atsakyti
iki siol naudodavau sampunus iki 15lt, tai skirtumo as tarp ju didelio nematydavau, vienodai isplaudavo sampunas ir uz tris litus ir virs 10lt, ar reklamuojams ar ne, ar platinamos kosmetikos - vis tiek po to reikedavo deti kruva priemoniu kad plaukus issukuociau tongue.gif o dabar i rankas pateko Loreal is profesionalu serijos thumbup.gif tai iskarto pajauciau ka reiskia geras sampunas, plauku galai nebesauseja ir issisukuoja lengvai - uztenka tik balzamo nuplaunamo, nebereikia papildomai visokiu nenuplaunamu aliejuku, serumu ar balzamu teptis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 01 16, 10:19)
o svogūnų sulčių kaukę bandei?
Geras dalykas thumbup.gif na reikia laiko palaikyti,bet smirda tik kai suslampa plaukai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolyteee @ 2006 01 16, 14:04)
Visu pirma as man vaikuciai dar toli toli(pfu pfu),nes man 18 mirksiukas.gif O su tais svogunais tai baisu prasidet.Labai jau nenoreciau smirdet.Gal pakenke,kad greit numeciau 8 kg,bet jau kuris laikas normaliai valgau,o plaukai nesitaiso. verysad.gif Gal,kad dziovinu dziovintuvu visa laika?na neissivaizduoju.Bet jei kas turejot tokia problema ir zinot stebuklingu vaistu,prasau pasakyt rolleyes.gif


Keista. Sutapimas. Na aš taip pat be vaikučių biggrin.gif
Plaukai irgi nerealiai slenka, bet šiektiek sustojo pagėrus kokias tris dėžutes "Perfectil", nagai skilinėja ir oda nei šiokia nei tokia pasidarė, dar priedo žiauriai šakojasi plaukų galiukai, ir dar, kas blogiausia net ir nuo vidurio būna išsišakoję verysad.gif nukrito taip pat 8 kg, netikėtai ir taip greitai. Aš taip pat normaliai valgau, netgi labai normaliai. Buvau pas gydytojus, siuntė darytis įvairių tyrimų, nieko nerado. Kas labiausiai nepatiko, įpiršinėja nervine anoreksiją, kad dietomis alinuosi.. blink.gif Kokie medikai, kad nesugeba surasti priežasties ir akivaizdžiai kratosi, niekas nenori tepliotis su aiškinimusi, kas darosi unsure.gif
Atsakyti
As pastebejau, kad sampunas gali buti bet koks, nu beveik, as nekalbu apie pigiausius, kurie parduodami kioskuose doh.gif Ir normalus vaikiskas, ir is supermaketo - Lorealis arba Shauma, svarbiausia - tai geras balzamas arba kondicionerius, naudojamas po plovimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marina @ 2006 01 16, 16:54)
As pastebejau, kad sampunas gali buti bet koks, nu beveik, as nekalbu apie pigiausius, kurie parduodami kioskuose doh.gif  Ir normalus vaikiskas, ir is supermaketo - Lorealis arba Shauma, svarbiausia - tai geras balzamas arba kondicionerius, naudojamas po plovimo smile.gif

thumbup.gif butent ir as taip manau. man vvienas geriausiu balzamu fructis hydra smooth(esu ir brangesniu bandzius). mano plaukai sausi ir linke pustis, tai tas balzamas pats tas. o sampunas tai jau nelabai ir svarbu, nejauciu as skirtumo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2006 01 17, 03:10)
Keista. Sutapimas. Na aš taip pat be vaikučių  biggrin.gif
Plaukai irgi nerealiai slenka, bet šiektiek sustojo pagėrus kokias tris dėžutes "Perfectil", nagai skilinėja ir oda nei šiokia nei tokia pasidarė, dar priedo žiauriai šakojasi plaukų galiukai, ir dar, kas blogiausia net ir nuo vidurio būna išsišakoję  verysad.gif  nukrito taip pat 8 kg, netikėtai ir taip greitai. Aš taip pat normaliai valgau, netgi labai normaliai. Buvau pas gydytojus, siuntė darytis įvairių tyrimų, nieko nerado. Kas labiausiai nepatiko, įpiršinėja nervine anoreksiją, kad dietomis alinuosi.. blink.gif  Kokie medikai, kad nesugeba surasti priežasties ir akivaizdžiai kratosi, niekas nenori tepliotis su aiškinimusi, kas darosi  unsure.gif

O tai kodel jie nusprende,kad nervine anoreksija?Labai labai mazai valgydavai?Nes as tai tik atsisakiau visokiu saldainiu ir pan.,tai nukrito per mazdaug menesi,nors labai apkuni irgi nesu.O kiek laiko plaukai tau slenka?Galvoju gal pabandyt kokias brangias kapsules plaukams arba is vis nustot rupintis plaukais,nes iki gyvo kaulo igriso visokie terliojimaisi nuovirais zoleliu
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2006 01 16, 14:32)
Geras dalykas  thumbup.gif na reikia laiko palaikyti,bet smirda tik kai suslampa plaukai  lotuliukas.gif


Nagi nagi, o tai jus tiesioh ta svoguno pusele itrinat i galvos oda ar kazkaip specialiai tas sultis spaudziat? g.gif
Atsakyti