Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(nairobi @ 2006 01 07, 11:27)
"Hamamelis" ar tik čia nebus su ramunėlėm mastau.gif ? Galiu ir klysti , bet skamba, kaip su "camomile", o tai jau mūsų gerosios senosios ramaškės didis.gif !

Tikrai tikrai klysti biggrin.gif Tai tikrai ne ramunėlės nono.gif , o visiškai kitas augalas, kuris taip ir vadinasi- hamamelis. tai net ne žolė, o medis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2006 01 07, 14:51)
o kur jo randi? as visur ieskojau, seniau tai buvo mano plaukam nr 1  thumbup.gif

pati daugiau nebepirksiu shwarkoft (kazkaip taip rasosi), plaukai labai sunkus, kieti tampa, fructis - siurkstus plaukai, l'orealio elvital - irgi labai sunkus, nepaslankus plaukai tama.

patiko nerealiai: St. Ives sampunai visokiu rusiu isbandziau,labai fainus, ir pigus, plaukai purus , svelnus tampa, lengvai garbanojas thumbup.gif  dar patinka origlame sampunai, tik gal pleiskanoja truputi labiau, bet gal kad ziema  g.gif

reiks kada nepagailet nusipirkt geresni sampuna, gal cutrin  g.gif



o nuo katro st.ives sampuno lengviau garbanojas? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 01 07, 16:28)
o nuo katro st.ives sampuno lengviau garbanojas?  mirksiukas.gif

nu visu pirma mano plaukai yra linke garbanotis, bet jei sampunas apsunkina plaukus tai jie tokie stagarai lieka. o garbananijos gerai nuo sampuno su kriausem, plaukai labai sustipreje buvo, nerealus buvo , o jau kvapas, nulaizyt noredavos plaukus biggrin.gif bet tik viena kart jo buvau gavus. dar labai patiko su saulegrazom ir ramunele, purinantys, ir sampunas ir atskirai balzamas. o nuo sampuno ir balzamo su avietem , ruzavas buteliukas - plaukai kaip silkiniai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonza: 07 sausio 2006 - 17:53
QUOTE(bonza @ 2006 01 07, 17:52)
nu visu pirma mano plaukai yra linke garbanotis, bet jei sampunas apsunkina plaukus tai jie tokie stagarai lieka. o garbananijos gerai nuo sampuno su kriausem, plaukai labai sustipreje buvo, nerealus buvo , o jau kvapas, nulaizyt noredavos plaukus  biggrin.gif  bet tik viena kart jo buvau gavus. dar labai patiko su saulegrazom ir ramunele, purinantys, ir sampunas ir atskirai balzamas.  o nuo sampuno ir balzamo su avietem , ruzavas buteliukas - plaukai kaip silkiniai  thumbup.gif


4u.gif pas mane taip pat garbanojas,kai pabaigsiu bonacure blink.gif ,reikes pabandyt 4u.gif
Atsakyti
Ziemos metu plaukai labai isauseja, susilpneja. Baisiai bijau pleiskanu, todel noooriu naudoooti kokia nors apsaugos priemone. Galbut ka nors patarsit? mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiek kartų sau sakiau, kad nebepirksiu Fructis nuo pleiskanų.. bet vis nepasimokau verysad.gif nežinau ar čia tik man, bet nuo to šampūno atvirkščiai nei turėtų būt "įsiveisia" pleiskanos.. g.gif
Atsakyti
Man tai labai tinka ir patinka Garnier sampunai! thumbup.gif Tikrai labai faini, na bent jau man... 4u.gif Ir siaip priemones plaukuciams geri. biggrin.gif Ki mano garbanoti plaukuciai tai istikruju yra labai isrankus, tai baisoka man naujienas bandyti, nebent kai geri ir patikimi patarejai buna... biggrin.gif
Atsakyti
Stai del balzamu, jau kazkas apie juos kalbejo, tai pritariu tai nuomonei, kad jis dar svarbesnis ir daugiau nados duoda negu sampunas! thumbup.gif
Atsakyti
JOICO K-PAK šampūnas thumbup.gif
Atsakyti
as naudoju kirpejos rekomenduota, kad maziau slinktu plaukai, brangokas, bet kaina ikandama drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ech, labai tingiu skaityti viską nuo pradžių blush2.gif. Gal galit patarti, kokį šampūną pirkti, kad plaukai nesielektrintų? Kai tik ateina žiema, taip ir vargstu su per dideliu elektros krūviu ant galvos doh.gif biggrin.gif.
Atsakyti
Man kaip pradejo rugseji slinkt,tai nei pigus,nei brangus sampunai,losijonai ir visokie purskalai nepadeda.Nei zibalas,nei skalavimai su nuovirais vaistazoliu. fear.gif wacko.gif bash.gif
Atsakyti