Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
MAN KAŽKAIP LABIAUSIAI TINKA "PANTEN", "FRUCTIS", DABAR PIRKAU IR ŠAMPŪNĄ, IR BALZAMĄ "LORAL ELVITAL" ( TĄ TIPO SU PERLŲ PROTEINAIS) TAI LABAI LIUKS thumbup.gif ESU TURĖJUS IR BRANGIŲ ŠAMPŪNŲ, BET NIEKO YPATINGO NEMAČIAU schmoll.gif , O IR APLAMAI PASTEBĖJAU, KAD ILGĄ LAIKĄ NAUDOJAN TĄ PATĮ ŠAMPŪNĄ PLAUKAI KAŽKAIP "PYKT" PRADEDA biggrin.gif NA VIENU ŽODŽIU REIKIA KUO DAŽNIAU JUOS KAITALIOT ax.gif
NA KAIP IR KAŽKAS ČIA JAU MINĖJA, VIS DĖL TO IR MAN DIDESNĘ SVARBĄ TEIKIA BALZAMAS , NA, O PVZ, KUR BŪNA ŠAMPŪNAS 2IN1 TAI TEN BALZAMO MANO PLAUKAM PER MAŽAI ax.gif REIKIA DAR PAPILDONAI KRAUTIS doh.gif

QUOTE(xxxsaulyte @ 2004 10 13, 10:28)
As perku sampunus arba "Sarmoje" arba "Kritianoje" ir tik "Scwarzkopf" firmos.



QUOTE(Laiza @ 2004 10 13, 13:46)
Anksciau buvau prisitaikiusi "Londos" sampuna, kuri pirkdavau Droge.


NA BENT MAN NUO ŠIŲ ŠAMPŪNŲ TAI PLAUKAI KAIP ŠIAUDAI PASIDARO blink.gif
QUOTE(gutukas @ 2004 10 13, 19:50)
gal kas žinot kur kaune galima įsigyti kirpyklose naudojamų priemonių,ar kirpyklų kurios parduoda.


NUSILEIDUS SAVANORIAIS PO DEŠINE YRA KIRPĖJŲ PARDUOTUVĖ TAI MANAU TEN VISKO RASTUM mirksiukas.gif


QUOTE(bea @ 2004 10 14, 13:18)
Aš plaunu kasdien... Kitaip jaučiuos kažinkokia nenusiprausus iki galo, negaivi. Šiaip nesiriebaluoja mano labai, tiesiog man taip patinka pradėti rytą.

AŠ GIRDĖJUS, KAD KASDIEN PLAUTI PLAUKUS YRA NEGERAI schmoll.gif KAIP BEBŪTŲ KEISTA GIRDĖJAU IR TAI, KAD TIPO PLAUKAM REIKIA DUOT KARTS NUO KRTO SUSIRIEBALUOT IKI GALO biggrin.gif NA ATSEIT TAIP PLAUKO STRUKTŪRA ATSISTATO rolleyes.gif

QUOTE(Ingrė @ 2005 12 19, 17:54)
Aš naudoju Margarita šampūnus.Išbandžiau  alaus ir dilgėlių, bet nepatiko, nes labai greit susiriebaluoja plaukai.Turi kas antrą dieną plauti galvą.


MAN MARGARITA IRGI NE KOKĮ ĮSPDĮ PALIKO, O VA BALZAMAS TAI VISAI NIEKO rolleyes.gif
QUOTE(etsia @ 2005 12 21, 13:39)
man tai labaiausiai tinka fructis sampunas (ilgiems plaukams)  thumbup.gif

"FRUCTIS'' GERAI thumbup.gif

QUOTE(varveklis @ 2006 01 02, 22:17)
nu čia toks man klausimas iškilo. aš dažiau plaukus ir gavosi per tamsi spalva. gal žinote ar esate susidūrusios su kokiu nors šampūnu, kuris greičiau spalvą nuplauna? nes baisi neviltis. peroksidinti ir dėti po to ne tokia tamsią spalvą kaip ir plaukų gaila.. gal koksai fruktis stipriau nuplauna..

NA SAKO, KAD TIE ŠAMPŪNAI KURIŲ SUDĖTYJE YRA VAISIŲ EKSTRAKTO GREIČIAU NUGRAUŽE SPALVĄ (ČIA MAN TAIP KIRPĖJA KAŽKADA PAPORINO) TAI "FRUKTIS" TAM TIKTŲ smile.gif
Atsakyti
O.k. blink.gif , naudoju shampoon'ą tą, kurį kirpėja rekomendavo ( profesionalų linijos first.gif ) -AUSSIE angel_not.gif !
Atsakyti
NA BRANGIOSIOS LABAI JAU MAN REIKEJO SAMPUNO TAI NUSPRENDZIAU PANARSYTI JUSU NUOMONESE IR ISSIRINKTI GERIAUSIA
[SIZE=1] ax.gif TIEK CIA VISOKIU NUOMONIU TURIT ,TACIAU ISSIRINKAU SAMPUNA LABIAUSIAI ISLIAUPSINTA [B]
[/B]PREGAINE bigsmile.gif
ISLAKSCIAU daugybe vaistiniu ir vos radau. bet zinot ka doh.gif sis sampunas tikrai ne man. mano plaukai visai kitaip sureagavo nei moterims kurios taip graziai atsiliepe apie sios kompanijos sampuna unsure.gif labai gaila
tad dabar noreciau pasiulyti si sampuna pirkti 4u.gif
pirkau tik vakar uz 18,55 lt. siandien(po vieno karto pabandymo) noreciau atiduoti uz 16,00
tiesiog gaila pinigeliu
tikiu, kad sampunas nera blogas, jei tiek graziu atsiliepimu yra.
tai gydomasis sampunas, pakeliantis plaukus nuo saknu ir gydantis plauko saknelias, kad neslinktu plaukai
Atsakyti
man-Keune sampunai.Jei Kaune ,tai as perku Savanoriu 137.Ten dar yra ir Kadus firmos visokiu priemoniu plaukams, ir egipto zemes pudros ir seseliu.
Atsakyti
aš naudoju fructis, loreal elvital-man jie lpatys geriausi ,kokius lig šiol atradau...paskui pantene visai nieko...Bet kas tiesa tas tiesa....kad svarbiau balzamas...būna susigundau koki pigesnį šampūna pabandyti..išsiplaunu ir jaučiu, kad šlapi plaukai susivėlę...tai balzamo užtepu ir viskas tvarkoj...švelnučiai , minkšučiai plaukai
Atsakyti
Aš dabar nusipirkau Cutirin šampūna, kuris stiprina šaknis ir ramina galvos odą...
Kirpėja išgyrė ir draugė naudojo, tai ir aš nusprendžiau pabūti reklamos auka biggrin.gif
PAti turėjau losijoną nuo slinkimo šitos firmos, tai dabar ežiukas ataugęs, gal ir neblogai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 01 06, 16:17)
Aš dabar nusipirkau Cutirin šampūna, kuris stiprina šaknis ir ramina galvos odą...
Kirpėja išgyrė ir draugė naudojo, tai ir aš nusprendžiau pabūti reklamos auka biggrin.gif
PAti turėjau losijoną nuo slinkimo šitos firmos, tai dabar ežiukas ataugęs, gal ir neblogai smile.gif


O man anksčiau patiko Cutrin firmos priemonės, tarp jų ir šampūnas, skirtos dažytiems, chemiškai paveiktiems plaukams. Su jūrų perlais kažkokiais, Oyster ar kažkaip panašiai vadinosi. Bet kadangi naudojau tas priemones pakankamai seniai, nebežinau, ar jų bebūna prekyboje. Bet vienu žodžiu lyginant kainos ir kokybės santykį, Cutrin plaukų priežiūros priemonės gana geros thumbup.gif
Atsakyti
Šiuo metu naudoju Yves Rocher šampūną nuo slinkimo ir ampoles kartu. Taip pat kartais plaunu gavą su YR šampūnu su Hamameliu thumbup.gif .
Atsakyti
"Hamamelis" ar tik čia nebus su ramunėlėm mastau.gif ? Galiu ir klysti , bet skamba, kaip su "camomile", o tai jau mūsų gerosios senosios ramaškės didis.gif !
Atsakyti
QUOTE(nairobi @ 2006 01 07, 10:27)
"Hamamelis" ar tik čia nebus su ramunėlėm mastau.gif ? Galiu ir klysti , bet skamba, kaip su "camomile", o tai jau mūsų gerosios senosios ramaškės didis.gif !

Kiek žinau, tai ne ramunėlės. Ir man tarodo, kad tas pavadinimas ir nesiverčia.
Atsakyti
QUOTE(nairobi @ 2006 01 04, 16:01)
O.k. blink.gif , naudoju shampoon'ą tą, kurį kirpėja rekomendavo ( profesionalų linijos first.gif )  -AUSSIE  angel_not.gif !

o kur jo randi? as visur ieskojau, seniau tai buvo mano plaukam nr 1 thumbup.gif

pati daugiau nebepirksiu shwarkoft (kazkaip taip rasosi), plaukai labai sunkus, kieti tampa, fructis - siurkstus plaukai, l'orealio elvital - irgi labai sunkus, nepaslankus plaukai tama.

patiko nerealiai: St. Ives sampunai visokiu rusiu isbandziau,labai fainus, ir pigus, plaukai purus , svelnus tampa, lengvai garbanojas thumbup.gif dar patinka origlame sampunai, tik gal pleiskanoja truputi labiau, bet gal kad ziema g.gif

reiks kada nepagailet nusipirkt geresni sampuna, gal cutrin g.gif
Atsakyti
Na vat man irgi įdomu , kur yra AUSSIE šampūnų ax.gif Galvojau, kad jų jau seniai į Lietuvą nebeveža g.gif
Atsakyti