Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
O man užtenka ir Head and Shoulders... smile.gif Ir kitokių ne tik nereikia, bet jie netinka smile.gif Ir apskritai daugiau jokių priemonių nenaudoju plaukam, nes nereikia smile.gif
Atsakyti
Prieš mėnesį nusipirkau Droge dermatologinį Home Institut šampūną su chna. Nors jis skirtas rudiems plaukams, bet mano šviesiom sruogom nepakenkė. O privalumai jo tie, kad nustojo slinkti plaukai (labai skeptiškai į šampūnus nuo slinkimo žiūrėdavau), pleiskanų nėra ir kaina apie 13 lt thumbup.gif . Mano plaukai ties šaknim greitai riebaluojasi, o galiukai apysausiai.
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2005 12 12, 17:02)
Man labiausiai patinka Citrus Shine tiek šampūnas tiek balzamas. Plaukai  thumbup.gif  blizga ir nerealiai kvepia  biggrin.gif


Na, taip kvepia, bet plaukai greiciau riebaluojasi, reikia dazniau plauti, bent jau man rolleyes.gif

As pastaruoju metu naudoju Nivea nuo pleiskanu. Nivea firmos gaminiu kaina padori, o svarbiausia - jie man tinka. tik tiek, kad itariu, jog nuo sampuno siek tiek plauku sviesi spalva pabluko (plaukus sviesinu), nors kirpeja tai neigia (sampuna rekomendavo ne ji) ax.gif
Atsakyti
naudoju TRESSEME atrodo taip rasos nepamenu ir tyngiu leistis i vonia pasiziuret bigsmile.gif parsiveziau is UK buy 1 get 1 free buvo tai parsiveziau litra bigsmile.gif ir dar pamenu pirkau tos firmos balzama geras buvo naudojau kasdien plaukai nesulipdavo ir nesukrisdavo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visiskai_rami: 14 gruodžio 2005 - 00:27
QUOTE(ryza @ 2005 12 07, 19:23)
Aš naudoju KADUS firmos šampūnusbalzamus ir kaukes jau septinti metai labai patenkinta. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



Teko nemažai pabandyt kaduso produkcijos.
Kaduso šampūnai visai patiko, kaukių turėjau geresnių (ta prasme kad man geriau tiko) ir pažeistiems plaukams ir dažytiems ir sausiems.
o labiausia patiko po visu plovimu toks balzamiukas dažytiems,pazeistiems plaukams thumbup.gif uogelė.
Šiap kvapas labai fainas visų priemonių, o minusas, kad kaukė greit pasibaigia (kaipir visos) biggrin.gif
plaukų modeliavimo priemonės nei patiko nei nepatiko smile.gif
Nors gal ir dėl nemokšiškumo, nes kirpėjai tai gerai modeliuoja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 14 gruodžio 2005 - 01:30
nusipirkau mil mil sampuna su vanile, kvepia skaniai, o dar jei tiks mano plaukam tai bus super ax.gif
Atsakyti
Naudoju Lakme, nebloga produkcija. Bandžiau įvairų, kol nesuprastėjo buvau Wellos Lifitex gerbėja, bet darba kažkokia su rusiškom etiketėm liko, tai neperku, o anksčiau kai veždavo tikrą vokišką, tai buvo super.
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2005 12 14, 21:02)
nusipirkau mil mil sampuna su vanile, kvepia skaniai, o dar jei tiks mano plaukam tai bus super  ax.gif


Kiek mokejai?issilaiko kvapas?Turiu kauke,tai nelabai schmoll.gif
Atsakyti
Gal kuri naudojate Vichy sampunus? g.gif
Atsakyti
Senąjį šampūną baigiau, apsisprendžiau Pregaine pabandyt. Jei pajusiu kokį ypatingą efektą bigsmile.gif , būtinai pranešiu.
Atsakyti
QUOTE(risa @ 2005 12 16, 00:56)
Senąjį šampūną baigiau, apsisprendžiau Pregaine pabandyt. Jei pajusiu kokį ypatingą efektą bigsmile.gif , būtinai pranešiu.


Laukiu ivertinimo,nes pati galvoju pirkt.Cia taip isgirta g.gif
Atsakyti
Aš naudoju Margarita šampūnus.Išbandžiau alaus ir dilgėlių, bet nepatiko, nes labai greit susiriebaluoja plaukai.Turi kas antrą dieną plauti galvą.O kai pabandžiau Margarita nuo pleiskanų thumbup.gif
Atsakyti