Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Aš tai naudoju Sebastian "LAMINATES" serija ir 'body", taip pat TIGI firmų
Atsakyti
Tiesa neparašiau kad jie suteikia blizgesio, plaukai puikiai išsišukuoja ir be balzamo, didina apimtį ir ilgai jų užtenka, nes gerai putoja
Atsakyti
Savo balsa atidaviau gydantiems sapmunams, nors istisai tokiu nenaudoju (derinu su iprastais, nei reklamuojamais, nei pigiaiskais, nei profesionalams skirtais) wink.gif
Atsakyti
As naudoju Fructis sampuna ir balzama dazytiems plaukams, man jis labiausiai tinka, kiek bandziau biggrin.gif
Atsakyti
Nusipirkau isgirta MIL MIl kauke.na kvapas tai super tikrai,ryt desiuos ta kaukyte.Dar yra ir sampunu sios firmos,gal kas naudojot?
Atsakyti
Aš naudoju KADUS firmos šampūnusbalzamus ir kaukes jau septinti metai labai patenkinta. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kaip Margaritos sampunai jums?
Atsakyti
QUOTE(Belladona @ 2005 12 07, 13:28)
Aš tai naudoju Sebastian "LAMINATES" serija ir 'body", taip pat TIGI firmų

Pritariu 4u.gif Sebastian sampunai ir kondicioneriai plaukams super smile.gif . aisku kaina siek tiek didoka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Belladona @ 2005 12 07, 13:28)
taip pat TIGI firmų


Ir aš naudoju dažnai TIGI šampūnus. thumbup.gif Parenka kirpėja.
O šiuo metu naudoju Altermed Panthenol šampūną ir balzamą. Visai nieko, plaukai atsigavo, žvilga. Pirkau vaistinėje ir kaina juokinga - abu po 14 Lt. smile.gif
Atsakyti
Man labiausiai patinka Citrus Shine tiek šampūnas tiek balzamas. Plaukai thumbup.gif blizga ir nerealiai kvepia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Belladona @ 2005 12 07, 15:28)
Aš tai naudoju Sebastian "LAMINATES" serija ir 'body", taip pat TIGI firmų

Vat, ir as vel noriu tu Sebastian priemoniu, nes labai good.gif
O tu kur jas perki ir kiek moki? Gal imi tiesiai is tiekeju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolyteee @ 2005 12 12, 10:26)
Kaip Margaritos sampunai jums?

Patinka, naudoju thumbup.gif Kaip už tokią kainą geresnių nedaug yra.
Atsakyti