Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
man pats geriausias frukcio sampunas ir balzamas su geltonu rutuliuku!mano plaukai veliasi su kitais sampunais issiplovus net negaliu issukuot o po sito tikrai liux clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2005 06 09, 19:02)
man pats geriausias frukcio sampunas ir balzamas su geltonu rutuliuku!mano plaukai veliasi su kitais sampunais issiplovus net negaliu issukuot o po sito tikrai liux clap.gif


gal balzamo nenaudoji, kad plaukai veliasi g.gif
Atsakyti
gal balzamo nenaudoji, kad plaukai veliasi


kad naudoju bet joks kitas nepadeda sad.gif
Atsakyti
Pabandžiau tą šampūną Vo5 riebiems plaukams, tai man įspudžio nepadarė. Plaukai greit susiriebaluoja ir kvapas toks erzinantis.
Atsakyti
Dabar naudoju Avono balzama ir sampuna dazytiems plaukam, labai pgus buvo tai ir nusipirkau. labai patenkinta likau, nes plaukuciai taip kvepia skaniai...
Atsakyti
QUOTE(Ugnisss @ 2005 06 09, 22:16)
Dabar naudoju Avono balzama ir sampuna dazytiems plaukam, labai pgus buvo tai ir nusipirkau. labai patenkinta likau, nes plaukuciai taip kvepia skaniai...

Va ir aš kol naudojau avono 3-1 šampūna tai buvau patenkinta, nors riebaluodavosi ir nuo jo, bet aš niekaip neatsispiriu naujovėm, taubūt reiks grįšt prie seno ir kvapas geras ir švelnūs plaukučiai būna. rolleyes.gif
Atsakyti
gal kas bandėt LES KARITES šampūną?
o man tai loreal šampūnai visai patiko. good.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2005 06 10, 10:47)
gal kas bandėt LES KARITES šampūną?
o man tai loreal šampūnai visai patiko. good.gif


Man patiko jų šampūnai tie gydantys... turėjau su Chna tai patiko (čia dėžutėse buna, su balzamo dar įdėtu pakučiu smile.gif
O jų kaukės fainos smile.gif
Atsakyti
ar galit pasakyti, kur randasi tos VILKPĖDĖS bazės? nu niekaip nesuprantu... blush2.gif kaip iki jų nusigauti? cool.gif
Atsakyti
mano ilgi ir labai stori plaukai. man geriausias faberlic. nuo jo plaukai labai blizga, labai minksti, lengvai sukuojami. net kirpeja nustebo, ka as cia pradejau naudoti, nes iki tol mano plaukai atrode ne per geriausiai, net norejau nukirpti.

P.S: mane cia vienoj temoj izeide, kad as reklamuoju save kaip platintoja. o as tuo neuzsiimu. tiesiog esu is tikruju patenkinta sia kosmetika ir laiminga ja atradusi. ta savo laime ir dalinuosi 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkau lietuviska MARGARITOS SAMPUNA, BALZAMA, KAUKE su ALAUS MIELEM- super!!!
Atsakyti
Gal kas turit informacijos apie šampūną VIVISCAL- drėkinantis, stiprinantis , su jūriniu kompleksu, ploniems plaukams? Vaistinėje kainuoja 32 lt., juodas nedidelis buteliukas.
Atsakyti