Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Nežinau ar teisingai suklasifikavau....
bet vis tiek, man įdomus bendras vaizdas....
Ir dar, iš kur sužinojot apie jį, kas pasiūlė, rekomendavo ir pan.... kokia kaina?
Ar naudojat dar ir balzamus kaukes serumus ir t.t.
ir aprašykit, ar patenkintos savo plaukais...
Tikiuosi merginoms lengviau bus pasirinkt smile.gif
Atsakyti
Kai pabaigsiu savo dabartinius sampunus tai nusipirksiu is kirpyklos kadus,koki nors,na o dabar turiu is avono su mangu ir imbieru 2-1,nupirkau ji nes buvo akcija,ir turiu balzama is sampuna is vo5,nupirkau ji nes pasiulei tu biggrin.gif ir ka likau labai patenkinta smile.gif ir labai dziaugiosi to kremuku is osis irgi thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2005 06 03, 11:11)
Kai pabaigsiu savo dabartinius sampunus tai nusipirksiu is kirpyklos kadus,koki nors,na o dabar turiu is avono su mangu ir imbieru 2-1,nupirkau ji nes buvo akcija,ir turiu balzama is sampuna is vo5,nupirkau ji nes pasiulei tu  biggrin.gif  ir ka likau labai patenkinta  smile.gif  ir labai dziaugiosi to kremuku is osis irgi  thumbup.gif  4u.gif


Osis aš irgi užvedžiau forume smile.gif dabar manau, kad pirksiu Osis+ kažką plaukų tiesinimui arba garbanėlėms smile.gif

O aš dabar nusipirkau O'Rising Gydomuoju, stabdančiu slinkimą.... kaina beveik 40 Lt doh.gif: durna durna aš....
Atsakyti
Naudoju kirpejos pasiulyta ir rekomenduota sampuna(na jei ji pati naudoja ir vaikams plauna, tai manau neturetu buti prastas) vadinasi Cutrin Oyster drekinantis, man labai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš naudoju Pregaine šampūną , Loreal balzamą ir gaia kaukę...viskas nevienodos firmos bet gerai kaip yra smile.gif Dabar planuoju pirkti oasis+ kremuką plaukams,hena+ kapsules ir vo5 balzamą tamsiaplaukėms cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo France;): 03 birželio 2005 - 10:46
Aš naudoju Fitoval šampuną, perku eurovaistinėj.
Atsakyti
QUOTE(Balta avele @ 2005 06 03, 11:14)
Naudoju kirpejos pasiulyta ir rekomenduota sampuna(na jei ji pati naudoja ir vaikams plauna, tai manau neturetu buti prastas) vadinasi Cutrin Oyster drekinantis, man labai  thumbup.gif  thumbup.gif

thumbup.gif aš irgi naudoju šį šampūną ir kondicionierių, plaukai mano labai sausi, bet po šių priemonių thumbup.gif minkštučiai, švelnučiai ir šiaip tokie fainulkos yahoo.gif
Atsakyti
pregaine, apie 18-19 lt vaistinėj. jau du metai naudoju ir nekeisčiau į jokį kitą.
Atsakyti
Kur ta CUTRIN sampuna perkat ir kiek kainuoja?? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fela @ 2005 06 03, 19:02)
Kur ta CUTRIN sampuna perkat ir kiek kainuoja??  blink.gif

Kirpyklose yra, kaina 19 Lt thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Ir Sarmoj,kristianoj yra,jeigu toks buteliukas,baltas su geltonom ir jodom juostelem,kaina irgi apie 20lt,yra ir balzamu,kaukiu ax.gif
Atsakyti
Dekui uz info 4u.gif . Man neteko tokio matyt, nu reikes atidziau pasidairyt ir visai nebrangus..
Atsakyti