Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(frezija @ 2005 03 14, 19:45)
Kera >>> Man, zinai, vis rupejo, ar patiko tau tie Alfa-Parf? Kaip supratau patiko, ar ne? Labai labai dziaugiuosi  thumbup.gif .

4u.gif Aha, labai patiko! thumbup.gif Labai, labai ačiū už rekomendacijas friends.gif
Atsakyti
O man visai netinka sampunai pirkti is parduotuviu. Nuo ju man galva niezti, greitai riebaluojasi plaukai sad.gif Nesenai nusipirkau Jonshons baby. Visai jis man netiko. Kai isdziuvo plaukai, tai atrode kaip isvis neplauti, riebaluoti kazkokie. Sampunus perku is savo kirpejos. Dabar naudoju sampuna is 100proc. eteriniu alieju. Vadinasi Kmynas ir Snaputis. LAbai geras sampunas thumbup.gif Tik, kad brangus, brangus. As nusipirkau nedieli kieki pabandymui, tai man labai patiko.
Atsakyti
as tai sampunus perku parduotuvese,nes nelabai pinigeliu turiu pirkti kur kitur.... verysad.gif o mano plaukai....tiesiog tragedija!!!ju daug,sausi.stori,ir dar pasiraitantys..tai niekaip nemoku su jais susitvarkyt schmoll.gif gal kas patartu koki nebrangu sampuna mano vargsei galvelei????
Atsakyti
as renkuosi Fairness kosmetikos sampunus, dabar naudoju persiku sampuna, labai man tinka;)
Atsakyti
[quote=diamona,2005 03 16, 18:04]
Labas paprasym mamoa kad tau parnestu tos pacios firmos kauke tik profesionale - Bona Cur (kazkaip panasiai rasosi) ji tai tikrai nuostabi o jei dar + purskiama drekikli tai visai super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupita;) @ 2005 03 17, 18:17)
as tai sampunus perku parduotuvese,nes nelabai pinigeliu turiu pirkti kur kitur.... verysad.gif o mano plaukai....tiesiog tragedija!!!ju daug,sausi.stori,ir dar pasiraitantys..tai niekaip nemoku su jais susitvarkyt schmoll.gif  gal kas patartu koki nebrangu sampuna mano vargsei galvelei????

Labutis kaip matau tu is Vilniaus tai nulek i Vikpedes sandelius ten daug yra prof kosmetikos. Patarciau susirasti baltarusiska kosmetika (bielita) ir nusipirk prof sampuna kozloje moloko (taip tariasi blush2.gif ) manau tavo plaukuciams tiks ir jo kaina gera. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kera @ 2005 03 17, 13:32)
4u.gif Aha, labai patiko!  thumbup.gif Labai, labai ačiū už rekomendacijas  friends.gif


Gal isbandyti ax.gif dabar kaip tik siems gaminiams Sarmoje akcija thumbup.gif Du perki ir aliejuka plauku galiukams gauni dovanu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,visada naudojau sampunus,kaukes,aliejus,putas is schwarzkopf.
uzsimaniau isbandyti ir pakeisti sampunus tai nusipirkau frutis melyna.o kaip sugadinau plaukus pradejo slinkti,elektrintis,pasidare plonyciai.tai gryzau vel prie profesionalios,bet kaip sunku susigrazinti ankstesni stovi.
Atsakyti
Kai po pirmo gimdymo man masiškai slinko plaukai, netyčia pabandžiau Fitoval šampūną. Jis man labai tiko, po jo plaukai būdavo labai gražūs. Tik kad nelabai patogu naudoti, nes plovimas juo užtrunka apie pusvalandį (norint efekto, reikia ištrinkus plaukus 5-10 min. palaikyti). Bet šiaip thumbup.gif . Jeigu atrasčiau, kuo jį pakeisti, kad tiek laiko neužimtų galvos plovimas, mielai pakeisčiau.
Atsakyti
kadangi mano plaukuciai po gimdymo jau kokius pora menesiu slenka cry.gif ,stengiuosi pirkt vaistinej gydomuosius,bet dabar dar nusipirkau CUTRIN firmos stimuliuojanti losjona galvos odai.apie poveiki dar negaliu nieko pasakyt kadangi neseniai naudot pradejau.bet kai imasazuoji tai siluma jauciasi,tai manyciau kad poveikis turetu but(labai tikiuosi) ax.gif
Atsakyti
Vieni sako, kad shampuna geriau keist kas kazkiek laiko, kiti atvirksciai teigia, jog keiciant shampuna, atsiranda pleiskanu. O kaip gi yra is tikruju? g.gif
Atsakyti
nusipirkau Margaritos sampuna su alijosium riebiai odai prekybos centre..patinka, plaukai minksti ir svelnus..
Atsakyti