Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
man ir manajam labai patinka " Gliss kur" gamintojas "Schwarzkopf" yra iv. tipo plaukams, geriausias rezultatas tada, kai naudoji kartu su balzamu. be to ir kaina nera didele, Vilkpedeje 6 su kapeikomis. Verta isbandyti. thumbup.gif
Atsakyti
Ankščiau bandžiau Lakme,o dabar man labai gerulis yra Alfa Parf su linų sėmenimis thumbup.gif thumbup.gif Plaukai švelnesni paliko, atstatė pačią plauko struktūrą, o buvo jau truputį patriušę blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Labai jau giriamas sampunas ir balzamas Citrus shine, dar nebandziau, bet kas bande sake thumbup.gif Pati neseniai isbandziau Fructis nauja silk and shine, tai plaukai tokie svelnus po plovimo, blizga... thumbup.gif

Siaip esu isbandziusi begale sampunu. Patiko KADUS firmos nuo slinkimo, taip pap purinantis irgi thumbup.gif
Atsakyti
O gal kuri nors bandėt amway firmos šampūnus,ten daug rūšių gal žinot kuris geriausias.
Atsakyti
Man tai labai tiko fructis ilgiem plaukam, ir jokiu pleiskanu neatsiranda, kaip nuo kitu. Bet cia kiekvienam individualiai.
Atsakyti
Kera >>> Man, zinai, vis rupejo, ar patiko tau tie Alfa-Parf? Kaip supratau patiko, ar ne? Labai labai dziaugiuosi thumbup.gif .
Atsakyti
neturiu pastovios sampunu pirkimo vietos blush2.gif paprastai perku parduotuvese arba vaistinese, kirpykloje pirkt nebandziau, nes tinka tie kuriuos naudoju biggrin.gif
ir tikrai pritariu Morganai: "kaina dar ne viskas..." svarbu rasti tai kas tinka butent Tavo plaukuciams thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif mano plaukai ilgi, nesiveliantys, bet laikas nuo laiko atsiranda pleiskanu. tai kokius 5 metus neeksperimentavau, pirkdavau ta pati sampuna, nors kirpejas sake, kad kaip ir dantu pasta, sampuna reikia keisti. bet pabandzius kita, vel pleiskanos. bet issiplovus galva su LOCK`u is amway jos dingo, tikiuosi visam laikui
Atsakyti
man visada labai patikdavo Fructis, bet karta nusipirkau lietuviska paprasta kiausinini margaritos sampuna. toks geltonas ir malonaus kvapo. labai liuks mano plaukams.
Atsakyti
As dabar naudoju LAKME firmos sampuna ir balzama. Nu nerealus sampunas ir balzamas. Mano plaukai labai sausi, tai tiesiog atgaivina plaukus.
Atsakyti
oi kaip man pasiseke tuo aspektu, jau eina antri metai kaip nereikia rupintis jokiu sampunu, nes manojo mama turi kirpykla ir pati yra kirpeja tai visada patupina visokiu visokiausiu priemoniu is profisionalu, tikrai jauciu skirtuma. nors niemaip vargse neranda man tinkamo balzamo ar kaukes nes mano tokie problematiski plaukai kad as kartais jos beveik maldauju kad man nuskustu juos bet aisku ji tik pasijuokia, buvau atradus kazkokias kapsules bet man sazine neleisdavo prasyt kad man ju dar duotu nes as nesugebu taip skayt vat to ir to reikia kai zinau kad uz vienam kartui kapsule ji kaip didmenininke sumoka apie 7 litukus tai va bebendydama tai viena kauke plaukams atradau GLISS KUR ji vienintele padeda issukuot plaukus tai jau metus nenaudoju papildomai jokiu kitu kaukiu ar balzamu
Atsakyti
vakar kaip tik nusipirkau LOREAL sampuna ir kauke:) tokie gelsvi buteliukai. uz abu sumokejau 80 lt doh.gif
ten atstatantys plukus po dazymo ir t.t.
paprastose parduotuvese ju pirkti nera, mano kirpeja sake pirko kazkur kur kirpejoms speciali pardoske.
Ah, sumokejau brangiai, bet issiploviau galva tai thumbup.gif thumbup.gif
efektas-zvilga, purus ir lengvuciai:)))
Atsakyti