Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
o as naudoju fructis sampunus. nezinau kodel kitiems jie netinka. rusiu yra daug tai per visas ir einu. naudoju gal kokius metus. tai plaukai nebeskilineja, kas visa gyvenima mane kankino.
Atsakyti
Guodžiausi, kad o'Rising nebepadeda, bet ko gero apsimelavau blush2.gif : kirpėja šiandien pasakė, kad apstojo slinkti plaukai, ir "ežiukų" pridygo, tai vėl šampūną garbingai gražinsiu į vonios lentyną, ir dar ampulių porą nusipirksiu. Beje, naudoju po vieną ampulę per savaitę, o kaip jūs? smile.gif
Atsakyti
Sveikos!!! ax.gif Tai va noreciau parekomduoti mano manymu ir netik labai gera sampuna plaukams. Tai garnier firmos long&strong. Is pradziu as labai skeptiskai ziurejau i tokia reklama kaip kad plaukai greiciau auga, ar pvz, kremas, nuo kurio suplonejama ir tikrai stangrina uz keliolika litu. Bet napatikesit - tai tiesa. Nusipirkau si sampuna ir naudoju jau koki menesi tai tikrai plaukai uaga greiciau, o mano drauge pasakojo kad jos plaukai isauge iki tam tikro ilgio (genetiskai uzprogramuoto) nebeaugdavo ilgesni nors tu ka, o pabadziusi si sampuna dziaugiasi kad plaukai keliais cm pailgejo. Ta pati ir apie krema galiu pasakyti - pati naudoju, tikrai stangrina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Smalsuole @ 2005 03 02, 19:05)
Sveikos!!!  ax.gif  Tai va noreciau parekomduoti mano manymu ir netik labai gera sampuna plaukams. Tai garnier firmos long&strong. Is pradziu as labai skeptiskai ziurejau i tokia reklama kaip kad plaukai greiciau auga, ar pvz, kremas, nuo kurio suplonejama ir tikrai stangrina uz  keliolika litu. Bet napatikesit - tai tiesa. Nusipirkau si sampuna ir naudoju jau koki menesi tai tikrai plaukai uaga greiciau, o mano drauge pasakojo kad jos plaukai isauge iki tam tikro ilgio (genetiskai uzprogramuoto) nebeaugdavo ilgesni nors tu ka, o pabadziusi si sampuna dziaugiasi kad plaukai keliais cm pailgejo. Ta pati ir apie krema galiu pasakyti - pati naudoju, tikrai stangrina thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Smalsuole, o apie kokį kremą čia pasakoji??? Kaip supratau, ne plaukus jis stangrina? smile.gif
Atsakyti
nesenai pabandziau vichy sampuna, o plaukai kokie zvilgantys tapo!!! Tiesa, brangokas brangokas...
Atsakyti
Mano vyras dažnai vargdavo su pleiskanom. Yra visokių priemonių išbandęs ir brangesnių ir pigesnių, bet poveikis jei bųdavo, tai tik trumpalaikis. Nusprendė nieko nebebandyt, pradėjo pirkt fructis nuo pleiskanų, nes kokybės ir kainos santykis patiko. Tai dabar sako, kol plauna šiuo šampūnu, pleiskanų nėra. Aišku geriau būtų, kad jas visai išnaikntų, bet kaip už tokią kainą, tai nelabai reika norėt stebuklų...
Atsakyti
šampūnus perku vaistinėse, ne tik ten, tokių kur man patinka, ir yra tongue.gif
Atsakyti
Perku maximose,droguose,sarmose.Man labai patinka schwarzkopf Gliss sampunas&balzamas nualintiems plaukams thumbup.gif Jie nera brangus o kokybe nera tokia jau prasata ir apskritai schwarzkopf sampunai mano manymu yra gana geri smile.gif
Atsakyti
as naudoju avono advance techniques kur 3-1. man jis labai patinka. smile.gif
Atsakyti
svarbu atrasti, kuris sampunas tinka, o kokia jo kaina - tai cia ne rodiklis tongue.gif
perku Lorealio raudona, o dabar neseniai atradau Sunsilk garbanotiems plaukams(parasyta, kad liktais prancuziskas g.gif ) - tai dar tokio gero neturejau thumbup.gif labai svelnus plaukai tapo. o kainuoja apie 5 lt Droge ax.gif kitai gal ir visai netiktu. svarbu bandyti, ieskoti ir atrasti tinkama.
darrr.. kitos rasote, kad labai priziurit plaukus, o jie neblizga. tai gal per daug tos "prieziuros"? ta prasme visokios kaukes, blizgikliai, purskikliai ir t.t. jeigu per daug naudojama visko is kart turbut labiau plaukus nualina, negu pagyvina.
Atsakyti
As tai Droge perku, ten ir daug, ir pigiau. Man labai tiko fructis ilgiem plaukam mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Vis dėl to šampūnai pirkti kirpyklose (t. y. skirti profesionalams) ir pirkti parduotuvėse skiriasi kaip diena ir naktis! Visada pirkdavau Droge Eugene Perma ar Karites šampūnus. Bet nusprendžiau išbandyti ir giriamus AlfaParf, Kadus. Netikėjau, kad mano plaukai gali būti tokie...gražūs blush2.gif Anksčiau be lakų, standiklių neišsiversdavau, nes plaukai tokie skysti atrodė. O dabar nenaudoju nieko ir plaukai tokie puručiai... Jei galite sau leisti tikrai pabandykit! 4u.gif
Atsakyti