Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(corvette @ 2005 02 05, 19:16)
niekad nenaudoju to paties sampuno net jei ir patiko, reikia keist, bet cia tik mano nuomone

kazkur skaiciau, kad sampuna reikia keisti po 2 sunaudotu buteliuku ax.gif 4u.gif
Atsakyti
o as tais pigiais wisai nepasitikiu, nuo ju mano plaukai prarado zwilgesi, tei 6dieni lexiu pas sawo stilista pirkt to nuostabaus sampuno kur jis salone naudoja, ot zwilgesiu thumbup.gif
Atsakyti
Nesenai nusprendziau ishbandyt mamyciu ishgirta AlfaParf-ANTIAGE sampuniuka mirksiukas.gif Visai nieko toksai,bet va visvien nubegau i vaistine ir nusipirkau savo mylimiausia -LAKME sausiem plaukam,tai dabar naudoju pakaitom mirksiukas.gif Abu gana neblogi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asilisa: 06 vasario 2005 - 21:50
O as naudoju Zaliojo molio sampuna ''Lea Nature"", riebiems plaukams.Kaina 10lt. bet nepasakyciau kad butu kazkuo labai ipatingas sad.gif Dar neturejau gal tokio sampuno kad butu tikrai geras verysad.gif O mano plaukai linke riebaluotis, silpni, slenka. Zodziu ir taip ju neperdaugiausiai ant galvos lens.gif Istikruju geriausi yra tie kur buna prideti prie dazu, bet tokius vargu ar nusiprkt imanoma kur nors. Ir siaip dar galiu pasakyt is savo patirties, kad, labai skiriasi tokio pacio sampuno kokybe cia Lietuvoj ir uzsieny. Aisku, ir kaina skiriasi biggrin.gif
Atsakyti
kiek zinau, prie dazu buna pridetas tik balzamas-fixatorius. sampuno dar neteko matyti schmoll.gif
Atsakyti
O aš taip pagalvojau, kad turbūt reikia dar mokėt ir plaut galvą... Pvz. vieni rekomenduoja du, kiti tris kartus pilti šampūno, ant vienų būna parašyta palaikyti kažkiek minučių, ant kitų dažniausia nieko, kiek laikyti tada?
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2005 02 07, 17:57)
O aš taip pagalvojau, kad turbūt reikia dar mokėt ir plaut galvą... Pvz. vieni rekomenduoja du, kiti tris kartus pilti šampūno, ant vienų būna parašyta palaikyti kažkiek minučių, ant kitų dažniausia nieko, kiek laikyti tada?


Kiek zinau, visi head and shoulders ir pan veikia greitai, ju net negalima laikyti, o sampunus, kuriuose daugiau naturaliu medziagu ir pan. galima ir siek tiek palaikyti. Visgi geriau per mazai nei per daug, nes dabar dauguma sampunu skirti skubancioms lekiancioms ir niekur nespejancioms smile.gif
Atsakyti
as tai lieku istikima Elvital sampunams ir balzamams thumbup.gif ir retkarciais (profilaktiskai ax.gif ) panaudoju fitoval plus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(hurricane @ 2005 02 07, 20:51)
as tai lieku istikima Elvital sampunams ir balzamams thumbup.gif  ir retkarciais (profilaktiskai ax.gif ) panaudoju fitoval plus biggrin.gif



O as neseniai nupirkau seimai Elvital sampuna+balzama nuo pleiskanu (vyro ir dukros galva pleiskanoja), tai pabandziau ir pati galva issiplaut. Nu, siaubas doh.gif . Plaukai ziauriai elektrinosi, nejo ju sutvarkit!!!
Pati naudoju Schwarzkopf firmos Gliss Kur sampuna trapiems ir zvilgesi praradusiems plaukams. Jis man thumbup.gif
Atsakyti
O man patarė naudoti O'rising šampūnus - nei vienos čia neradau naudojančios. Kai prieš porą metų slinko plaukai, pirkau ir ampules nuo slinkimo - lyg ir padėjo... Dabr vėl slenka, ir nebepadeda... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(miashka @ 2005 02 26, 21:33)
O man patarė naudoti O'rising šampūnus - nei vienos čia neradau naudojančios. Kai prieš porą metų slinko plaukai, pirkau ir ampules nuo slinkimo - lyg ir padėjo... Dabr vėl slenka, ir nebepadeda... sad.gif


Man irgi ta pati patare - sampuna nuo slinkimo ir ampules O*Rising, nu man tai laaabai jau isgyre sake, kad neatsilieka nuo Rene Furterer savo poveikiu. As pries tai menesi naudojau Rene Furterer "Triphasic Revitalizing Formula" ampules. Nauju plaukiukiu pridygo, bet, kad sustabdytu slinkima, tai nepasakyciau. Dabar meginsiu O*Rising smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asMona @ 2005 02 26, 17:11)
O as neseniai nupirkau seimai Elvital sampuna+balzama nuo pleiskanu (vyro ir dukros galva pleiskanoja), tai pabandziau ir pati galva issiplaut. Nu, siaubas  doh.gif . Plaukai ziauriai elektrinosi, nejo ju sutvarkit!!!
Pati naudoju Schwarzkopf firmos Gliss Kur sampuna trapiems ir zvilgesi praradusiems plaukams. Jis man  thumbup.gif


Man irgi sitas sampunas liuks thumbup.gif
O*Rising as naudojau pries kokius gerus 3 metus,pelenej buvau pirkus tai man labai patiko ir tiko.Veliau gaudavau su nuolaida,o kai nuolaida pasibaige pasidare gaila 30Lt(nors jo tikrai ilgam uztekdavo) ir nebepirkau,mastau gal vel reikia prie jo sugrizti g.gif
Atsakyti