Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Na, del tos parduotuveles darbo laiko, tai ryt eidama pro sali paziuresiu ir vakarop parasysiu, tikiuosi, nebus per velu.
Atsakyti
Labutis smile.gif . Na va, paziurejau. Parduotuve Mickeviciaus g. dirba: d.d. - 9-19val.; š. - 9-16val.; sekmadieni nedirba.
Atsakyti
Jau kokius metus naudoju sampunus tik is The Body Shop parduotuves. Kai atsidare Ermitazas, tokia parduotuve jau yra ir Lietuvoj (Ermitaze), anskciau vezdavausi is uzsienio kai tik pasitaikydavo proga kur islekt, tai kur buvus kur nebuvus bet is Body Shop'o tai visada ka nors atsivezdavau. Dabar labai dziaugiuosi kad sita parda yra ir Lietuvoj.
Ten viskas siaip nera pigu, sampunai kainuoja nuo 50-80 Lt., bet man ju ilgai uztenka nes 80 Lt kainuoja man atrodo apie 350 ml buteliukas.
Anksciau turejau maitinanti plaukus bananini, kai plaudavau galva tai toks bananu kvapelis vonioj budavo kad noredavosi isgert ji o ne ant galvos det biggrin.gif
Dabar turiu kazkoki suteikianti blizgesi is alyvuogiu thumbup.gif
Jei turiu atliekamu pinigeliu tai nusiperku dar ka nors - pvz duso zele, kuno sviesta......bet sampuna tai visada perku tik is ten. Sampunui negailiu pinigu, nes plaukai pirmiausiai krenta i akis pamacius zmogu tongue.gif
Pamirsau kas tas yr plauku slinkimas, pleiskanos ir t.t. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(frezija @ 2005 01 19, 09:54)
Labutis  smile.gif . Na va, paziurejau. Parduotuve Mickeviciaus g. dirba: d.d. - 9-19val.; š. - 9-16val.; sekmadieni nedirba.



Bet kad as ir buvau sestadieni apie 12-13 val, ir buvo uzdaryta .... blink.gif
Atsakyti
Tai isbandziau ta sampuniuka is Body shop'o. Tikrai neblogas dalykelis, visai patiko. Plaukai tapo svelnus, paslankus, labiau blizgeti pradejo
Atsakyti
Oi, Valentinka, ir tu is Silainiu thumbup.gif . Na, nezinau del tos pardes... Matai, as pati tai niekad sestadieni nesu buvusi, o tik savaites vidury. Bet tai gal netycia ne ten uzejai? Nes ten kartu yra ir kirpykla, tai juk ji sestadieni tai, manau, tikrai dirba. Nu, nesuprantu. Ai, zinai, ryt zvilgtelsiu i tixlu pardes adresiuka.
Atsakyti
vandens laseli,
Lorial atsirado kirpyklose tokie, kur parduotuvese dar nemaciau, irgi neblogi. Deja, dar nemaciau niekur Lorial tokio, kuriuo Londone lepinau plaukus. Ten buvo, rodos, Lorial Cerastase,ar panasiai...

ar turi galvoje Kérastase? esu geru atsiliepimu apie sias priemones girdejusi. gundausi pati isbandyti. gal gali pasidalinti kokiom butent priemonem savo plaukus lepinai ir ar tikrai ju kokybe atitinka kaina?

o del "kai plaukai buvo labai nualinti (beje, dalykas labai , padejo ne tik man bet ir visom draugem, kurios turejo ta problema) HENA + raudonos serumo kapsules" tai pritariu. geras labai net dalykas;)
Atsakyti
Labai neblogi šampūnai yra Eugene Perma. Beje, kaip ir šios firmos kaukės.
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2005 01 20, 19:18)

ar turi galvoje Kérastase? esu geru atsiliepimu apie sias priemones girdejusi. gundausi pati isbandyti. gal gali pasidalinti kokiom butent priemonem savo plaukus lepinai ir ar tikrai ju kokybe atitinka kaina?

Na taip... butent Kerastase... blush-anim-cl.gif
Turejau seruma plauku galiukams ir purskiama priemone nuo plauku slinkimo... Isbandziau tik dvi, na, bet man tai jos buvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Jau vien uz kvapa ir plauku svelnuma apsimoka sumoketi tokia kaina... blush2.gif (nors tiesa pasaklius, nezinau kokia ji lietuvoj, bet londone nemazoka buvo sad.gif )
Mano drauge yra isbandzius tos serijos kauke ir sampuna plaukams, tai liko ziauriai suzaveta, nors jos visi sampunai naudojami buna is tu kur pabrangiai... smile.gif

Cia mano serumas, ir kazkuri is tu kaukiu, kuri draugei patiko smile.gif

http://www.kerastase...ritive_Intense

O cia tas nuo plauku slinkimo Activeur 7

http://www.kerastase...ecifique_Chute

Na va, nuejau i tinklapi ir taaaaaaip uzsimaniau ko nors is tu priemoniu.... cry.gif
Reik taupyt pinigelius, geguzi planuoju i londona, butinai prisipirksiu visko wub.gif

o gal lietuvoj pigiau? gal zino kas kur didesnis pasirinkimas? sad.gif




Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 01 12, 14:48)
Rene Furterer man netinka..kaip nekeista..plaukai styro į visas puses kaip šiaudai, galvos oda per naktį susiriebaluoja, plaukai labai lūžinėja..pribyra į kriauklę įv. ilgio gabalėlių kol susišukuoju..ir šiaip plaukai tapo matiniai, velniškai veliasi..

Del skilinejanciu ir besivelianciu plauku: naudokit visokius ALIEJUKUS ir SERUMUS! thumbup.gif
Geras dalykas HENA + priemone plauku galiukams, tokia, kuria pries dedant pasildyti reikia blush-anim-cl.gif As darydavau taip: i metalini puoda vandens pripilu, statau i ta vandeni puodeli molini ar keramikini, i ta puodeli ispaudziu to kramuko, ir sildau iki jis karstas tampa... smile.gif po to tepu ant galiuku (nors kai situacija kritiska buvo, tepiau mazdaug puse plauku ilgio), ant virsausmaunu celofanini maiseli, o ant jo dar (TIK NESIJUOKIT DABAR blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif ): vilnone pirstine biggrin.gif Ir laikydavau kokia valanda blink.gif Po to ishsiplovus galva dar HENA + serumu galiukus patepdavau....Beje, man to serumo kapsulytes vienos pilnai uztenka, o mano drauge, kai pas ja plaukai labai veldavosi po dvi naudodavo smile.gif
Tai va, o dabai laikiu to aliejuko plaukam is AVON, ji ten irgi pasildyti reikia rolleyes.gif
Aisku, terliones cia nemazai, bet jau geriau plaukus kirpti, nei vaikscioti su ilgais ir nutriushusiais mirksiukas.gif
O kirpti laaaaaabai labai nesinori... bent jau man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2005 01 12, 09:25)
Kazkada naudojau Fitoval, visai nieko, dabar man aktualu kad galvos odos neerzintu - tai galvoju, jis augalinis, neturetu labai erzinti. Reikes vel nusipirkt.


Na, Vasara, manyciau tikrai nusipirk, nes:
1) kaina jo 15 Lt, t.y. vis ne 100, jei ir netiks ne taip gaila bus kokius megstinius su juo plauti biggrin.gif nebus pinigai i bala.... thumbup.gif
2) vis del to manau, kad tiks, nes kaip minejai ten visokiu zolyciu jame daug, (kazkur girdejau, kad geras sampunas mazai putoja...) mazai putoja thumbup.gif
3) naudoju jau 3 is eiles, plaukai slinkt nustojo, pleiskanu neatsirado thumbup.gif
Atsakyti
acius didelis didelis, vandens laseli biggrin.gif labai padejai. dabar laukiu nesulaukiu kitos savaites rolleyes.gif is tikruju tai kita serija buvau nusiziurejus, "zaliaja", bet per savaitgali dar pagalvosiu ir apie tavaji;) aciukas dar karteli thumbup.gif
Atsakyti