Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
nusipirkau Home Institut sampuna ir balzama plaukams su sviestmedziu. sampunas visiskai netiko:( (~15 lt i bala) atsirado pleiskanu, teko su jom kovot. tai nebenaudoju ir balzamo... doh.gif
dabar naudoju naujus Oriflame sampunus ir kondicionierius, l. skaniai kvepia, skalsus ir plaukai lengvai sukuojasi..niam biggrin.gif
Atsakyti
As jau gal antrus metus naudoju Herbal Essences sampuna ir balzama (atskirai) Esu baisiai patenkinta! thumbup.gif Labai smagu, kad nuo jo plaukai nesusivelia net atsigulus slapia galva! thumbup.gif Na, jis tam neskirtas, bet man ir pleiskanos nuo jo dingo (matyt ne tikros buvo tongue.gif ) Anksciau naudojau sanex- irgi geras buvo, bet kvapas nelabai patiko.
Atsakyti
Visai netycia parduotuvej aptikau Vidal Sasoon sampuna.. Kadangi mano plaukai buvo gana ilgi, banguoti, greit besiriebaluojantys ir sausu galiuku, tai net nenutuokiau kaip jis man pades. dabar net kondicionieriaus nereikia, tik kartkartem kai neturiu ka veikt plauku kauke uzsidedu. Labi patinka Revivor firmos balzamai ir kauke. smile.gif
Atsakyti
HELP!!
koks sampunas (bent truputi) padeda nuo plauku slinkimo?? sad.gif

praradau vilti,kad mano plaukams kas nors gali padet doh.gif
Atsakyti
Galiu pasakyt fe buda bet po poros kart pades smile.gif
I asmenine jei reiks smile.gif
Atsakyti
Marmelada, ar neturi jokiu sveikatos bedu? O gal turi, bet nezinai? Pvz. gali buti mazakraujyste arba skydliaukes problemos (cia, mano manymu, dazniausiai pasitaikancios). Nenoriu gasdinti, bet...
Atsakyti
Naudoju L'oreal raudona sampuna ir oranzini balzama. Visai patinka. Dabar pabandymui nusipirkau is BODYSHOP sampuna su pienu ir medumi- ziuresim, kas bus. Visai patiko Nivea sampunas nuo pleiskanu, isnaikino man jas.
Atsakyti
QUOTE(Marmelada @ 2005 01 16, 16:42)
HELP!!
koks sampunas (bent truputi) padeda nuo plauku slinkimo?? sad.gif

praradau vilti,kad mano plaukams kas nors gali padet doh.gif


Zinau yra toks "Revlon professional Anti hairloss", kirpejai daznai ji siulo savo klintams kuriems slenka plaukai.Turi ju kirpykla LaBella, pasiskambink ir suzinok kiek kainuoja - turetu buti nepigus deja, bet padetu.
Atsakyti
QUOTE(Marmelada @ 2005 01 16, 16:42)
HELP!!
koks sampunas (bent truputi) padeda nuo plauku slinkimo?? sad.gif

praradau vilti,kad mano plaukams kas nors gali padet doh.gif


Man plauku slinkima buvo pristabdes FITOVAL is geltono buteliuko. Kartu su juo po galvos plovimo naudodavau ir FITOVAL losiona nuo plauku slinkimo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(frezija @ 2005 01 13, 19:45)
Del Alfaparf  smile.gif .Ta parduotuvele yra Mickeviciaus gatveje, einant nuo Kestucio gatves link Laisves al. - po kaire. Ten bus taip: gerimu parduotuve, geles, paukstiena ir po to kosmetika (tokia nediduke). Sampunas mazdaug 5Lt maziau kainuoja nei Sarmoj. Atitinkamai ir kiti produktai (nors ne visais produktais, be abejo, domejausi). Tikiuosi produkcija patiks. Sekmes.



Buvau nueijusi iki sitos parduotuves sestadieni, bet zaliuzes uzdarytos ir nedirba beee.gif Koks ten darbo laikas? Gal visai uzsidare? blink.gif
Atsakyti
Kazin ar vien sampunai gali sustabdyti plauku slinkima schmoll.gif Tam reikalingas visas kursas. Pas mane ne per seniausia buvo sita katastrofiska padetis, kai bijodavau sukuoti plaukus, nes sukuose likdavo dideli kuokstai blink.gif Buvo baisu. Taciau po intensyvaus darbo, galiu lengviau atsikvepti ir drasiai teigti, kad pavyko sustabdyti slinkima blush-anim-cl.gif
Pirmiausia isbandziau ziauriai smirdanti Dzintars losjona nuo slinkimo thumbup.gif, tada perejau prie aliejaus kaukiu (kurias laikydavau vos ne po 2 valandas kiekviena savaitgali), ir dar vienas turbut svarbus veiksnys-vitaminu kompleksas, kurio sunaudojau jau tris dezutes blush2.gif Ir tik po ilgu kursu pajutau is ties gerus rezultatus.
Dabar nusipirkau kokoso aliejaus sampuna ir kondicionieriu Milk and sike, kuri rekomendavo kirpejas console.gif Po jo visi parduotuviniai nublanko biggrin.gif
taip kad kantrybes kantrybes kantrybes
Atsakyti
As tai kazkada tryniau plauku saknis su medetku tinktura ir kartu dar geriau capivit forte...padet gal ir butu padeje,taciau po dvieju savaiciu truko kantrybe! ne taip jau lengva sau paciai issitrinti galva, ypac jei turi ilgus plaukus! Bet jei turi istikima drauge, kuri, bent du kartus i savaite, atliktu si "malonuma " uz tave tai vertetu pabandyt...
Atsakyti