Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Yra Sarmoje, yra didesnėse Euro vaistinėse..bent jau aš tose vietose perku rolleyes.gif
Atsakyti
Alfa Parf buna Sarmose.
Turejau ir as Rene furterer nuo pleiskanu. Atrodo dar labiau padaugejo, pinigai i bala smile.gif
Atsakyti
Nu, ALFAPARF sampuna ir as ne per seniausiai isbandziau. Esu patenkinta smile.gif . Na, plaukai kazkaip blizga. Tai neiskentusi nusipirkau ir tos pacios firmos plauku laka, bet dar neisbandziau, nes reikia senaji isbaigti smile.gif . Bet, kad taip labai isigeidziau... Va, o jeigu ka domintu info Kaune, tai galiu parasyti, kur ALFAPARF galima nusipirkti siek tiek pigiau nei Sarmoj smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2005 01 11, 22:41)
Shalimar galesim drauge bnuvaziuot parodysiu smile.gif

Aciukas tau renax wink.gif , tik vat is to sampuno, balzamo, ir purskalo, kur nusipirkau Bonacure repair atrodo vadinasi, tai nieko ypatingo sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 13 sausio 2005 - 08:45
Man labiausiai tiko ir patiko "Home Institut" prancūzų firmos šampūnai. Yra įvairių. Padėjo ir maniškiui, kuris turėjo daug pleiskanų, ir man (plaukai be proto riebalavosi). Aišku, turėjom skirtingus, bet tos pačios firmos. Jų ir balzamai (su sviestmedžiu) neblogi, tikrai atgaivina plaukus.
Atsakyti
Idomu, Frezija, idomu labai! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 01 13, 07:45)
Aciukas tau renax wink.gif , tik vat is to sampuno, balzamo, ir purskalo, kur nusipirkau Bonacure repair atrodo vadinasi, tai nieko ypatingo sad.gif

kas ten per purskalas?

frezija, greitai klok:)
Atsakyti
QUOTE(Havana @ 2005 01 13, 08:55)
Man labiausiai tiko ir patiko "Home Institut" prancūzų firmos šampūnai. Yra įvairių. Padėjo ir maniškiui, kuris turėjo daug pleiskanų, ir man (plaukai be proto riebalavosi). Aišku, turėjom skirtingus, bet tos pačios firmos. Jų ir balzamai (su sviestmedžiu) neblogi, tikrai atgaivina plaukus.



O kur galimo šiuo šampūnus ir balzamus nusipirkti, nes firma nelabai girdėta ir kaip kainos, nes ir mano plaukai beproto reibaluojasi, tai noriu pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(babarskas @ 2005 01 13, 13:07)
kas ten per purskalas?

frezija, greitai klok:)

Ten purskiamas kondicionierius, tipo lengvina sukavima, plaukai tampa minkstesni, nesielektrina.Nu gal ir nieko toks, bet tiesa sakant, tikejausi daugiau smile.gif Be to, nekvepia cray.gif
Atsakyti
Jeigu be proto riebaluojasi plaukai ir yra riebiu pleiskanu - vadinasi yra sutrikusi galvos riebaliniu liauku veikla ir reikia gydomojo sampuno.Zinau, kad labai gera
turi Revlon, jie parduoda ir ampules, ir sampunus plaukams.
Atsakyti
Del Alfaparf smile.gif .Ta parduotuvele yra Mickeviciaus gatveje, einant nuo Kestucio gatves link Laisves al. - po kaire. Ten bus taip: gerimu parduotuve, geles, paukstiena ir po to kosmetika (tokia nediduke). Sampunas mazdaug 5Lt maziau kainuoja nei Sarmoj. Atitinkamai ir kiti produktai (nors ne visais produktais, be abejo, domejausi). Tikiuosi produkcija patiks. Sekmes.
Atsakyti
Frezija, aciu smile.gif tai jei pirksiu 3 priemones, susitaupys kokia 15 Lt smile.gif
Atsakyti