Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Renax tai rado juos Vilkpedej, o as ne sad.gif sad.gif blink.gif
Atsakyti
Shalimar galesim drauge bnuvaziuot parodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vandens laselis @ 2005 01 11, 13:38)
na, as tai darau taip smile.gif :
jei buna galva apyshvare (t.y. nepripurksta jokiu laku ar putu) i delna isipylu shampuno ir, sudrekinu plaukus ir kokia minute ar dvi,palenkus galva pamasazuoju plauku shaknis... Jei plaukai buna nelabai svarus, pirma karta tiesiog perplaunu, o antra karta tada jau masazuoju  smile.gif
Beje, atsirado dabar naujas FITOVAL. Anksciau buvo toks rudas buteliukas, o dabar geltonas, ir butent nuo plauku slinkimo. Taip pat prie jo galima nusipirkti ir tokio ten losiono, tipo stabdo plauku slinkima ir skatina ju augima  smile.gif  Ji rekomenduoja naudoti kasdien, bet as nusiteikus, kad visokias kosmetines ir gydomasias priemones reikia tepti ant svarios odos, taigi, naudojau ji tik ishsiplovus galva. Patepus jis truputi pagrauzdavo oda, bet taip nebjauriai, tonizuojanciai-shaldanciai  smile.gif
Rudeni man irgi buvo pleiskanu atsirade... Nusipirkau AVON losiona (atrodo) nuo pleiskanu, ir ka jus manot: panaudojau gal 3 kartus, ir pleiskanos dingo... Dulka dabar tas buteliukas vos naudot pradetas  biggrin.gif


Su Avon sampunais man irgi kuri laika nebuvo pleiskanu, bet dabar dristu manyt kad ir nuo ju (dermatologai sako kad ir nuo hormonu) man galvos oda taip sudirgo, kad vos ne vos gydomaisiais sampunais atsistaciau. Kazkada naudojau Fitoval, visai nieko, dabar man aktualu kad galvos odos neerzintu - tai galvoju, jis augalinis, neturetu labai erzinti. Reikes vel nusipirkt.

O ko jus susizavejot tais Swarzkopf sampunais? Ar kad pigiau galit nusipirkt? Nes niekad man ju kokybe netiko.
Atsakyti
QUOTE(vandens laselis @ 2005 01 07, 13:39)
visada turiu brangesniu priemoniu komplekteli, kaip as vadinu ISEIGINI  blush-anim-cl.gif
Jei plaukai prashosi palepinami, ruosiuosi kur eit, ar siaip nuotaika reikia pakelti tada ir naudoju  smile.gif  rekomenduoju is bandytu:
Alfa Parf su semenu aliejum thumbup.gif iskart jauciasi kokybe... nu jau balzamas tai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  ir blizgesys plaukams, kiek turejau, is brangesniu man tos serijos geriausia  smile.gif


Va ir aš už šitą Alfa Parf šampūną geresnio nesu turėjus. Efektas labai jaučiamas. Plaukai blizga ir tokia švelnučiai rolleyes.gif Gerai, vandens laseli, kad čia užsiminei - reikės varyt nusipirkt.
Atsakyti
Nu as irgi naudoju AVON firmos sampunus ir balzamus ir kolkas nesiskundziu,plaukai svelnus ir nesivele ir jokiu pleiskanu. thumbup.gif
Atsakyti
As tai megstu Revlon sampunus, balzamus ir kaukes. Jie irgi skirti profesionalams kaip Alfa Parf ir parduodami tik salonuose. Ypatingai gera yra Revlono gydomoji linija ivairiems plaukams t.y. ir slenkantiems, ir pazeistiems ir tiems kuriems truksta apimties ir t.t. As dabar naudoju Revlon Interactives "Color Protection" - dazytu plauku spalva apsauganti sampuna ir tepama kauke, nors yra ir puskiama nenuskalaujama tokia pat. O Alfa Parfo man patinka aliejukas plauku galams "Liquid crystals".
Atsakyti
Iš geriausių man - Alfa Parf šampūnas "Semi Di Lino", plaukų kaukė (1k/sav), "Semi Di Lino illuminating crystal mask", o kasdien plaukus perskalauti - Alfa Parf "Hair AntiAge". dabar griebiausi kaip šiaudo.
Buvau padarius pertrauką ir naudojau Rene Furterer plaukų priemones..vis tikėjausi, kad gal kas apsikeitė..na ne..man netinka..labai suprastėjo plaukai sad.gif

Dar nebloga, man tinkanti Trevor Sorbier plaukų priežiūros priemonių serija..bet Alfa Parf man su niekuo nepalyginama rolleyes.gif
Atsakyti
Aha, Alfa Parf "Semi Di Lino' man irgi pacios-paciausios priemones thumbup.gif , kiek esu isbandzius... Pradejau naudoti dar tada, kai pakuote kitokia buvo balta su ruzavais uzrashais... kai pakuotes keitesi, tie sampunai ir kaukes kuri laika buvo dinge, tai buvau bishki ishsigandus, net uzsieni bandziau ieskoti, bet nei prancuzijoj, nei anglijoj ju pasirodo rast neimanoma...
beje, man pasirode, ar is tikruju anksciau, dar kai buvo senos pakuotes, turinys buvo geresnes kokybes? blink.gif
Esu isbandzius viska is AP ir sampuna, ir kauke, ir aliejuka, ir blizgesi plaukams, ir putas.... smile.gif ir nei vienas dalykas nenuvyle smile.gif
o kodel tau Rasma Rene Furterer netiko? as kai turejau, tai man labai patiko, o plaukai kaip kvepedavo! rolleyes.gif
Atsakyti
o kokiems plaukas tos priemones alfaparf? gerai nepamenu ar atskiriems plauku tipams yra jiems skirti sampunai ir tt unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,mielosios
as naudoju sampunus ir balzamus,kaukes pirktas tik grozio salonuose ar kirpykloje,nes is tu priemoniu kur prekybos centruose parduodami didelio efekto nepajauciu.
Tu priemoniu kirpyklose yra ivairiausiu,pasirinkimas nemazas,kam ko reikia.Aisku,vienos pasiteisina,kitos nea.
Beje,buvau nustebinta pabandziusi lietuviskaji Margarita sampuna (kuris purina plaukus) ir toki pat balzama.Tikrai likau efektu patenkinta.Ir dabar net kartais toki naudoju. thumbup.gif
Atsakyti
Rene Furterer man netinka..kaip nekeista..plaukai styro į visas puses kaip šiaudai, galvos oda per naktį susiriebaluoja, plaukai labai lūžinėja..pribyra į kriauklę įv. ilgio gabalėlių kol susišukuoju..ir šiaip plaukai tapo matiniai, velniškai veliasi..
o naudoju nesavamoksliškai, Rene urterer man asmeniškai buvo parinkta. Kasdien naudojau šampūną "Naturia", 1k/sav "Curbicia regulating shampoo" (kad normalizuot riebią galvos odą), po plovimo kasdien plaukus tepdavau nenuskalaujamu "Carthame" kremua rolleyes.gif po plovimo naudodavau nuskalaujamą "Carite" priemonę (pasirinktinai).
Beje, anksčiau esu pagal (gyd. trichologo ar kokio ten doh.gif ) sudarytą programą kovojusi su plaukų slinkimu..Didžiuliai pinigai kaip į balą doh.gif Tyrė plaukus, darė masažus, krūvą priemonių reikėjo pačiai nusipirkt ir namie jas naudot,o rezultatas- nulinis. Kam aš vėl bandžiau Rene Furterer doh.gif doh.gif
Dar turiu nesunaudotų priemonių ir kur kišt..durnelei rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(BloodyMary @ 2005 01 12, 13:50)
o kur galima isigyti Alfa Parf priemoniu?

eurovaistinese ir kirpyklos prekiu parduotuvese. siauliuose zinau yra dvi liuksines tokios parduotuves, as bent jau nueinu paziopsoti doh.gif
Atsakyti