Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Hmm.. as daba nusipirkau Nivea shampoo.. kazkoks nei sioks nei toks.. nieko gero nieko blogo negaliu pasakyti smile.gif. O balzamas Fruktis man nerealus, labaij patinka yess.gif .
bet va susigundziau Vilkpedes pardze, kadang dirbu visai salia ok.gif
Atsakyti
renax, tai kur musu svarckopf dingo? as issijuosus laukiu doh.gif
Atsakyti
o kaip jus naudojat balzama - ar visa galva issitrinat?
nes kazkuri rase, kad sunaudoja 2 butelius balzamo ir 1 sampuno?
as tai tik galus su balzamu perskalauju.
Atsakyti
QUOTE(ICE-T @ 2005 01 03, 17:14)
Na, mamos rekomenduoju-pati gavau is kaledu senio- sampunas su balzamu rusiski, vadinasi (rasau lietuviskai)-recepty babuski Agafi"(juokingai skamba tongue.gif )
zodziu sampunas su medum ir zenseniu, silpniems ir pazeistiems plaukams.(kadangi mano dazyti, tai tinka rolleyes.gif )
po vieno karto- net ryte aikstelejau-blizga, svelnus, nesivelia...ir laabai kvepia- zodziu rekomenduoju thumbup.gif
manau kaledu senis si turta pirko Droge.... megalol.gif
jei kas susidomes rasykit, papasakosiu placiau kaip atrodo tas buteliukas su bobule Agafa wink_3.gif

Baisesnio sampuno neesu turejusi.Siaubas,nebuvo imanoma ikisti pirstu i plaukus po plovimo mad.gif
Atsakyti
Va man tie Babuskos sampunai irgi fee.. balzamai
tai irgi berysio-kazkaip nesijaucia kad deta ant plauku,
plaukai siurkstus ir veliasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglek: 05 sausio 2005 - 18:18
As tai naudoju LAKME sampuna thumbup.gif man jis labai patinka, jei bent i koki kita bandau keist iskart plaukas reguoja...
Atsakyti
Papasakosiu jums kaip ieskojau Vilkpedes gatves ir tu meginuku frusty.gif Nusigrudau as i tas bazes antradieni, vos ne vos susiradau Vilkpedes 8, visa pastata apejau, i visus sandelius ilindau blink.gif , nieko!!!Susinervinau, einu, ziuriu, ant kito namo parasyta Henkel, apsidziaugiau, ieskau iejimo, kitos parduotuves pardavejos man pasake, kad Henkel issikele.Radau ta parduotuve, o ten uzrasas-siandien nedirbame! mad.gif Atvaziavau kita diena, sako, mes meginuku neturim sad.gif , susinervinau, nusipirkau pirma po ranka papuolusi sampuna su kondicionieriumu-Schwarzkopf professional serijos, Bonacure repair.Ziuresim, kas cia per daiktas, o taip meginuku norejau protest.gif
Atsakyti
Mano mamai drauge padovanojo tuos sampunus ir balzama is babuskos Agafjos biggrin.gif Ten pazeistiems,silpniems ir t.t. plaukams. sako issiploviau,pameginau rankomperbraukti ir beveik uzstrigo ranka.... megalol.gif Siaubas sake.Susivele,neissisukuoja kaip meduje buvo. teko perplauti...kitu sampunu smile.gif
O vat as turiu vonios putas is babuskos tos pacios-tai thumbup.gif
siaip pati naudoju herbal essences sampuna ir balzama dazytiems plaukams. Sia man laaabai patinka ir tinka mano dazyt pl.
Atsakyti
dabar nusipirkau italu gamybos sampuna Natura House su dilgeliu ir reziuku ekstraktais thumbup.gif man skaniai kvepia, vaistazolemis thumbup.gif pakolkas visai nieko, o ir plaukai visai neblogai atrodo blush-anim-cl.gif

o man kirpeja sake, kad svarckopf ir sampunai ir plauku dazai ir kitos plauku prieziuros priemones nera labai geros smile.gif anksciau dazydavau sios firmos dazais, bet dabar tai niekada mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 01 05, 23:58)
Papasakosiu jums kaip ieskojau Vilkpedes gatves ir tu meginuku frusty.gif Nusigrudau as i tas bazes antradieni, vos ne vos susiradau Vilkpedes 8, visa pastata apejau, i visus sandelius ilindau blink.gif , nieko!!!Susinervinau, einu, ziuriu, ant kito namo parasyta Henkel, apsidziaugiau, ieskau iejimo, kitos parduotuves pardavejos man pasake, kad Henkel issikele.Radau ta parduotuve, o ten uzrasas-siandien nedirbame! mad.gif Atvaziavau kita diena, sako, mes meginuku neturim sad.gif , susinervinau, nusipirkau pirma po ranka papuolusi sampuna su kondicionieriumu-Schwarzkopf professional serijos, Bonacure repair.Ziuresim, kas cia per daiktas, o taip meginuku norejau  protest.gif


Jukrasiau kad nedirbs iki treciadienio ar ketvirtadienio .O meginukai yra kaip tai nera salia sampunu sudeti , sian buvau ir tikrai ne vienas ir ne du buvo . velos irgi yra bet babarskas jei tau salia nuvaziuok ir paziurek gal aiskiau bus , ten dar ant virsaus akcijos pastatytos kai kurios ipac nieko
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
na, plaukai pas mane ilgoki, ir jau senai sviesiai dazau, taigi priemoniu esu isbandzius tiek ir tiek doh.gif
nuo brangiausiu, iki pigesniu smile.gif
visada turiu brangesniu priemoniu komplekteli, kaip as vadinu ISEIGINI blush-anim-cl.gif
Jei plaukai prashosi palepinami, ruosiuosi kur eit, ar siaip nuotaika reikia pakelti tada ir naudoju smile.gif rekomenduoju is bandytu:
Alfa Parf su semenu aliejum thumbup.gif iskart jauciasi kokybe... nu jau balzamas tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir blizgesys plaukams, kiek turejau, is brangesniu man tos serijos geriausia smile.gif
Rene Futerier (ar kazkai taip) irgi dalykelis geras smile.gif
Lorial atsirado kirpyklose tokie, kur parduotuvese dar nemaciau, irgi neblogi. Deja, dar nemaciau niekur Lorial tokio, kuriuo Londone lepinau plaukus. Ten buvo, rodos, Lorial Cerastase,ar panasiai...
o is kasdieniniu man patinka sampunas FITOVAL, man nuo juo kazkaip plaukai nustojo slinkti, ir pradejo zelti smile.gif net kirpejas mano pagyre blush-anim-cl.gif
beje, plauku isvaizda labai priklauso nuo to, ka po shampuno naudoju... kai plaukai buvo labai nualinti (beje, dalykas labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , padejo ne tik man bet ir visom draugem, kurios turejo ta problema) HENA + raudonos serumo kapsules smile.gif
o dar labai geras dalykas- Loreal nenuplaunamas kremas plauku galikams is raudonos serijos.... ir kaip plaukai po to kvepia... mmmm....
smile.gif
beje, is pigesniu man dar DOVE visai patiko...





Atsakyti
Man irgi is pigiausiu geriausias DOVE thumbup.gif
Atsakyti