Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Shalimar parasiau i asmenine adresa ,deja telefono duot negaliu nes cia zmogaus asmeninis smile.gif .
O del riebalavimosi reik pritaikyti sampuna labai ,man nuo vieno riebalavosi ,nuo kito gerai . Dabar bandysiu iki vasaros atgaivint plaukus ,tuo labiau nereik is kart rezultato noret , nors kai kam jis ir buna iskart smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2005 01 01, 16:24)
Na siaip tas sampunas kainuoja 200 ml apie 20 lt , o taip 100 +100 = 5.60 lt lyg ir pigiau smile.gif
P.S zinau kad tik vilniuje .

Renax, o gal zinai kokia priemone nuo plauku slinkimo? Nu ziauriai slenka...ir vitaminus geriu, lyg streso nera unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2004 12 30, 12:49)
man kai apnestejau pradejo kuokstais slinkt plaukai, tai nusipirkau Lakme sampuno ir spec.kapsule irtynimui, ir nebeslenka  thumbup.gif ir siaip labai liuks sampunas. o balzama galiu pagirt Margaritos, nu jau superinis  biggrin.gif sampunai ne tokie faini Margaritos.



Kaip čia tau įdomiai ohmy.gif Man kaip tik kai buvau apnėštėjus, plaukai nerealiai gerai augu, blizgėjo, vešlus buvo kaip niekada. O kai pagimdžiau, slinko kuokštais... doh.gif Dabar jau grįžo į ankstenę padėtį, bet iki nėštumo metu buvusių plaukų toli...

O man kaip tik Margaritos balzamas nepatiko. Tepiausi jį dantis sukandus - negi išmesi. Galiu pagiriamąjį žodį tart Avono balzamams. O pats geriausias šampūnas iš mano naudotų, tai Alfa Parf firmos šampūnas su linų sėmenim. Blizga plaukai nerealiai net be balzamo. Kaina Sarmoj apie 25-30 Lt. Tikrai rekomenduoju.
Atsakyti
Ivairiu sampunu esu isbandziusi, taciau pats geriausias pasirode Avon 2in1. Tai vienintelis sampunas, kuris ir gerai isplauna ir drekina plaukus, ir lengva issukuoti.

O nuo plauku slinkimo po gimdymo man padejo Vichy ampoles. Ju yra pirkti eurovaistines bazese, kaina 10 Lt / vnt. Man ju keturiu uzteko thumbup.gif
Atsakyti
Ausrine, visi stebisi, kokia cia as nestandartine, nu bet ka padarysi...tikiuosi, gal pagimdzius man taip nebebus (viltis...). bet dabar slinkimas sustojo, speju kad tikrai Lakmes priemoniu deka, nes daugiau nebuvo nuo ko nustot. tai dar siokia tokia seveliura ant galvos liko, bet jei pagimdzius vel prades sitaip, nezinau... blink.gif mad.gif
Atsakyti
O gal zinot koks sampunas geriausiai purena plaukus. Mano ploni, tai visada stengiuos pirkti toki, kuris purena.
Ir gal yra kokia priemone, kuri plaukus ir tausoja, ir purena? Turejau bc serijos purskiama preparata ploniems plaukams, bet nepasakyciau, kad ypatingas.
Atsakyti
Na, mamos rekomenduoju-pati gavau is kaledu senio- sampunas su balzamu rusiski, vadinasi (rasau lietuviskai)-recepty babuski Agafi"(juokingai skamba tongue.gif )
zodziu sampunas su medum ir zenseniu, silpniems ir pazeistiems plaukams.(kadangi mano dazyti, tai tinka rolleyes.gif )
po vieno karto- net ryte aikstelejau-blizga, svelnus, nesivelia...ir laabai kvepia- zodziu rekomenduoju thumbup.gif
manau kaledu senis si turta pirko Droge.... megalol.gif
jei kas susidomes rasykit, papasakosiu placiau kaip atrodo tas buteliukas su bobule Agafa wink_3.gif
Atsakyti
pirkai bobules agafi balzama norfoj, maciau yra ir eurocose. nieko gero, jokio plauku svelnumo, stagareliai tik kyso schmoll.gif
matyt, kiekvienam kitaip rolleyes.gif
ir dar turejau saltalankiu alieju is tos pacios bobules, nifiga neveikia schmoll.gif
jeigu tau tinka, tai gera zinia ta, kad jie gan pigus
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2005 01 03, 08:33)
Shalimar parasiau i asmenine adresa ,deja telefono duot negaliu nes cia zmogaus asmeninis smile.gif .


nieko negavau sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
as tai patarciau po kiekvieno plauku plovimo, ju galus patepti specialiu aliejuku - poveikis nerealus, praktiskai ir sampunas tada tinka bet koks, na ne pats pigiausias aisku, vistiek pagal plaukus turetut atitaikyt smile.gif
o plaukai po aliejuko atrodo kaip reklamoj - ir blizga ir kvepia. Tikrai puikus efektas!!!
Atsakyti
QUOTE(Smally @ 2005 01 04, 00:46)
as tai patarciau po kiekvieno plauku plovimo, ju galus patepti specialiu aliejuku - poveikis nerealus, praktiskai ir sampunas tada tinka bet koks, na ne pats pigiausias aisku, vistiek pagal plaukus turetut atitaikyt smile.gif
o plaukai po aliejuko atrodo kaip reklamoj - ir blizga ir kvepia. Tikrai puikus efektas!!!



Gal gali pasakyti kokį aliejuką naudoji?
Atsakyti
Na as naudoju "Les karites" serijos plauku prieziuros priemones thumbup.gif
O mano plaukai labai kaprizingi blink.gif
Atsakyti