Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp gėrio ir blogio

taip tikrai. bet aš negaliu išgydyti. galiu tik tą akimirką padėti. mane to išmokė vienas žmogus. daugiau nesugebu.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 06, 15:55)
ką konkrečiai galiu aš? labai labai mažai. nuimti skausmą, depresiją, nemigą, grąžinti ramybę ir pasitikėjmą savimi, bet tik labai trumpam. maximum kelioms dienoms. esu tai padarius daug kartų. niekada nieko už tai neėmiau ir neprašiau. dažniausiai net nepasakau žmogui, kad taip padarysiu. tiesiog matau, kad blogai ir truputi pakoreguoju. dar galiu priverst žmogų manęs bijot ar tiesiog vengt. bet šitą darau ypatingai retai, kai nebežinau kaip kitaip nuo to žmogaus atsikratyt.
galbūt mano atvirumas paskatins ir kitas slapukes pasisakyt. anksčiau dėl šiot labai kentėjau, bandžiau tai nuneigt, galvojau, kad esu beprotė. ačiū tiems, kurie man padėjo su savim susitaikyt ir atrast kelią, kuriuo galėčiau savęs nežudydama eit.


Artimiems zmonems daug kas gali tai padaryt, buna, kad mylimam zmogui uztenka apkabinti, priglausti ir visi tie simptomai, kuriuos minejai nusiiima. Na o siaip bet kam gatveje, be kontakto, tai cia jau gal ir kokie kitokie sugebejimai.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 06, 15:55)
ką konkrečiai galiu aš? labai labai mažai. nuimti skausmą, depresiją, nemigą, grąžinti ramybę ir pasitikėjmą savimi, bet tik labai trumpam. maximum kelioms dienoms. esu tai padarius daug kartų. niekada nieko už tai neėmiau ir neprašiau. dažniausiai net nepasakau žmogui, kad taip padarysiu. tiesiog matau, kad blogai ir truputi pakoreguoju. dar galiu priverst žmogų manęs bijot ar tiesiog vengt. bet šitą darau ypatingai retai, kai nebežinau kaip kitaip nuo to žmogaus atsikratyt.
galbūt mano atvirumas paskatins ir kitas slapukes pasisakyt. anksčiau dėl šiot labai kentėjau, bandžiau tai nuneigt, galvojau, kad esu beprotė. ačiū tiems, kurie man padėjo su savim susitaikyt ir atrast kelią, kuriuo galėčiau savęs nežudydama eit.


ar sau, hobo, irgi tą gali???
Atsakyti
Idomi tema, tik aisku ja mistifikuoja pavadinimas.

smurka tai piktoji ragana, net pirsta nudziovinti sugebejo laugh.gif laugh.gif laugh.gif O siaip tai tokiu nesamoniu pliurpti tai tikrai nereiketu wink.gif


P.S. jeigu kaip sakai, hobo, tave ismoke, tai gal galima ir kitiems ismokti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brazile: 06 birželio 2005 - 16:18
Hobo,žmonių yra skirtingų ''rūšių'' ir kai kurie tavo pastebėjimai yra gana klaidingi.Tai,jog tu teigi,kad kvaila žmogų paveikti yra sunkiau,gal ir tiesa,nes dažnai pati susimaišai su tokiu bebendraudama ir nebeatrenki kur galas,bet visai nesutinku ,kad protingus žmones paveikti lengva. Matai,tu kalbedama pie protingus žmones,juos apibudini kaip tuos kurie(cituoju) "netiki,nemato ir nenori matyt'',o štai aš protingo žmogaus apibebrėžimą žinau kiek kitokį - tai tie,kurie netiki,mato,bet yra per daug protingi,kad žaistų su ugnimi.
Galbūt daugelis su manimi nesutiks,bet tai jau ne mano problema wink.gif
Aš asmeniškai netikiu burtais,bet tikiu gerais ir blogais norais.O kaip žinia,kai ko nors labai labi nori,tai visas pasaulis padeda tau tai įgyvendinti blink.gif (Tik gaila,kad pasaulis padeda ir negeriems žmonėms dry.gif )
Manau tavo sugebėjimai padėti taip pat nėra jokie burtai. Noras padėti kitam,kai jam bogai ateina iš širdies,iš giliau,bet ne iš kosmoso ar iš kur kitur. Visi žinome,kad žmogus savo smegenis naudoja tik 3 ar tai kiek procentų.Kiti smegenų resursai nėra ištirti,bet niekas neneigia,kad yra žmonių kurie savo smegenų galias išnaudoja 10 ar 20 procentu. Ir jei tu esi viena is tu - labai sveikinu,bet nematau reikalo laikyti savo sugebėjimus antgamtiškais ar mistiniais mirksiukas.gif
Atsakyti
Pacituosiu vieno savo draugo žodžius: vieną dieną žmonės atsibus ir pamatys, kad kas trečias reikistas, o kas šeštas auras mato. Ir tada niekam tai nebeatrodys mistika...
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 06, 14:40)
ne visi turi. turi nors trupinėlį savyje labai daug, bet ne visi ir ne visos.

kažkas klausė kaip tas kelias paskiriamas. aš nežinau. bet neįmanoma pačiam žinoti, jei neleis tau pamatyti.
gal tiksliau į wild postą galėčiau pasakyt, kad daug kas mato ir žino, bet tik ne daugeliui leista dar daugiau.


Kažkaip viskas paslaptingai. Ar visi tie teiginiai tavo nuomonė ar konkretesnės žinios?
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 06, 17:46)
jei nori konkretumo, tai mane domina žmonės, kurie ne tik žino, bet ir gali. apie ką aš kalbu? tu nori konkretumo? negaliu. tie, kas žino supranta apie ką aš kalbu. jei kažkas nesupranta, tai aš tikrai nepajėgsiu paaiškinti. beje labai gaila, kad tie, kurie parašo man į a.ž. nerašo čia. nors iš dalies suprantu jų baimę.


Manau, kad kai ką suprantu ir kai ką galiu, bet tiek kiek suprantu neleidžia man to naudoti. Aš bijau. Pasąmonė sako, kad nereikia.
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2005 06 06, 16:55)
yra per daug protingi,kad žaistų su ugnimi.

Tai labai rimta ir labai pagrįsta mintis. Beje, visų laikų visų religijų iniciacijos ir įžadai buvo siejami būtent su tuo-kad išbandyti,gali žmogus eiti tuo keliu, pajėgus jis nešti žinojimo naštą, ar ne. O profanams , kurie patys bando "grybaut" pasienio ruože, gali baigtis liūdnai. sad.gif

Dėl hobo prisipažinimo- išties, gal tai mexica įvardintas variantas, kai panaudojama daugiau energijos, nei įprasta. Manau, taip ir yra. Energijos turi savybę pereit į kitą būvį, taigi visai realu, nors dabartinis mokslas to nefiksuoja ir įrodomu nelaiko, kad noras ( psichinė energija) virsta gera savijauta ( fizinė energija). Atvirkščias procesas, tarkim, kai pagerėja nuotaika po pasivaikščiojimo, liaujasi skaudėt galva ir miegi geriau, nieko nestebina. Klausimas, ar gali taip paveikt ne žmogus pats save, o vienas kitą? Manau, jei po to, kai jus aplankė draugė, kuri buvo surūgusi, nelaiminga, viskuo ir visais skumdėsi, yra 50proc. tikimybė, kad jums diena nebeatrodys tokia šviesi, kaip iki vizito...Tai gal ir geranoriška energija yra "užkrečiama"...

Ir pabaigai- manau, kad be viso banalaus paaiškinimo, išlieka tikimybė, kad yra šis bei tas daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 06 06, 16:48)
Nesu aš ragana, bet tris sykius mano blogi palinkėjimai išsipildė (neskaitant to, kad Noa ir Medeiną buvau užčerėjusi, kad svoris nekristų).


Tai dabar atcerėk, blyn. O tai žinai, tokie burtai atgal sugrįžta rolleyes.gif Man gal nekrenta, o tau - +10 ax.gif
Atsakyti
Prie kiekvieno žmogaus yra priėjimas - tavo žodžiai, linkėjimai jį pasieks, jei kalbėsi jam suprantama kalba, žodžiais, kuriuos jis bus linkęs priimti, jeigu pasitikės tavimi kaip autoritetu. Ir tuo stipriau paveiks, kuo labiau tu jam atrodysi įspūdingas (gerąja ar blogąja prasme). Tuo pagrįsti ir "placebai", ir pikti "užkerėjimai". Kad tarp psichinių ir fizinių reiškinių egzistuoja ryšys - liudija jau vien tokie dalykai, kaip skrandžio opa. Bet noriu pabrėžti - tas ryšys yra paties žmogaus VIDUJE. Vienam kad pasveiktų reikia švento šaltinėlio, kitam ekstrasenso, trečias kalba apie "pozityvų" mąstymą - bet iš esmės čia vienas ir tas pats. Žinoma, ne visais atvejais tai gali padėti, bet tiek, kiek negalavimas susijęs su psichologija - taip.

Dėl Smurkos "linkėjimų" paklausčiau taip: ar ji skaičiavo, kiek panašių "neišsipildė"? Piršto supūliavimas nuo susižeidimo ir rajūnės atsipalaidavimas patikėjus, kad gyvenimas bus sutvarkytas be jos pačios pastangų - nieko nuostabaus. "Stebuklus" sukuriame mes patys, tarp įvykusių faktų (linkėjimo ir ligos) post factum primąstydami priežastinį ryšį. O juk pasaulis būtų paaiškinamas ir be to primąstymo.

Nu bet, blyn... Per rimtai aš čia. Tema to neverta (nors prieš roof ir mamosgitanos pasisakymus lenkiu galvą) - vien atsižvelgus į tai, kaip pagal užvedamas temas kinta temos autorės avatarai laugh.gif
Atsakyti
As nesigilinu-protinga esu ar ne...manau,daugiau vadovaujuos jausmais-man taip patinka ir tokia gimiau...bet kad mes gyvenam zemeje ne pirma karta,tiesiog zinau.Ir nieko daugiau.Tas zinojimas ne visada buvo.Viskas savu laiku.Ir atitinkama informacija mane pasieke,kai priaugau iki jos.As ypatingu galiu neturiu,bet tas z i n o j i m a s , kad mes cia esame kaip praeito gyvenimo tasa,-man artimas,savaime suprantamas.Ir nezinau kodel.Man nereikia irodymu.Kad yra zmoniu su ypatinga energija-tikiu,ir jie man kaip naturalus dalykas.Beje,traukiantis,viliojantis... blink.gif
Atsakyti