Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp gėrio ir blogio

matai, tėvas stanislovas galbūt, aš asmeniškai nesu su juo susidūrus in real, todėl negaliu pasakyt, koks jis yra, bet tikriausiai pats yra energetiškai stiprus žmogus. bet kuri ragana (primenu, kad man ragana yra būtybė skleidžianti gėrį) iš karto tai pamatys. juo labiau kaip jau ir minėjau žmogui nereikalingam pagalbos, nieks jos ir neteiks.
aš kalbėjau apie žmones, kurie netiki, nemato, nežino. tokius paveikt tikrai įmanoma. beje pastebėjau, kad kuo žmogus kvailesnis ir bukesnis, tuo sunkiau jam padaryt įtaka ir priešingai. todėl senovėj visus nepilno proto žmones ir vadindavo apsaugotais. jo niekaip nepaveiksi. kalbu apie debilumą, silpnaprotizmą ir t.t., o ne apie tokias psichikos ligas kaip šizofrenija ir t.t.
Atsakyti
roof, galbūt mes tuos pačius daiktus vadinam skirtingais vardais, todėl ir nesusikalbam. galiu pasakyt tik tiek energiją: sugebantis valdyt žmogus visada galės paveikti žmogų, to negalintį daryt, kad ir koks tas žmogus stiprus būtų.
Atsakyti
O kodel tu taip tiki tokiais dalykais, hobo? Ar pati moki paveikti, ar esi buvusi paveikta? Man siaip idomu, nes pvz. manes visiskai neveikia tokie dalykai, gal todel, kad as jais netikiu.
Atsakyti
QUOTE(roof @ 2005 06 06, 13:02)
O kodel tu taip tiki tokiais dalykais, hobo? Ar pati moki paveikti, ar esi buvusi paveikta? Man siaip idomu, nes pvz. manes visiskai neveikia tokie dalykai, gal todel, kad as jais netikiu.



aš netikiu, aš žinau. nenoriu konkrečiau detalizuot.
kad tavęs neveikia to negali būt, paprasčiausiai tau to nereikia, niekas tavęs ir nebandė paveikt.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 06, 13:01)
energiją: sugebantis valdyt žmogus visada galės paveikti žmogų, to negalintį daryt, kad ir koks tas žmogus stiprus būtų.

Visi mes sugebam ta energija valdyti, tik ne visi tai zino, ir nieko cia mistisko... Mes patys sau geriausi gydytojai ir patarejai, visi atsakymai, visos galios yra mumyse, bet nesuprantu, kodel tai reiketu vadinti kazkuo "virs realybes"?
Atsakyti
aš juk kaip tik pabrėžiau, kad nieko bendro čia su magija nėra...beto nieko nėra virš realybės, nes viskas kas vyksta, yra realu. dėl to "visi", tai kategoriškai prieštarauju, netgi didžioji dalis tų, kurie kažką gali, to nesuvokia, nes nėra pajėgus tai suvokt. galbūt kažkokiomis aplinkybėmis juose mieganti jėga gali prabusti, bet yra labai daug tokių, kurie dar per jauni, kad galėtų tai patirt. galbūt kada nors kituose gyvenimuose...

Atsakyti
"Visi mes sugebam ta energija valdyti"

su tokia nepagarba gali kalbėt tik visiškai nieko apie tai neišmanantis žmogus. energiją valdyt gali labai nedaug žmonių. tie, kurie gali niekada nepasakys, tą aną energiją ir nekalbės apie tai kaip apie eilinį dantų išsivalimą ar nuvarymą į tuliką.
Atsakyti
nemanau, kad verta diskutuoti "yra-nėra", nes nei viena, nei kita šiandien negali būti vienareišmiškai įrodyta. Diskusija "tikiu-netikiu" yra pagrįsta, aš, tarkim, tikiu tiek rimtai, kad galiu teigt, jog žinau. Tiesiog esu įsitikinusi, kad žmogaus (pabrėžiu, žmogaus, ne anapusinės, ne dieviškos, ne mistinės, kosminės, demoniškos) galios iki galo neištirtos, nesuvoktos, neįvaldytos. Ir toli pavyzdžių ieškot nereikia- kodėl vis šnekama apie kažkokias ypatingas energijas bei poveikius, o nesistebima , tarkim, poliglotais, mokančiais po keliasdešimt kalbų, sportininkais, kurie bėga/šoka/plaukia taip, kaip nei viena nesugebam ir pan.? Yra galų gale ir mokslo korifėjai, ir kosmonautai, ir genialūs menininkai...Kokių dar galių reikia? manau, yra ir tos energijos, kurių mokslas neištyrė, jos, ko gero, psichinės kilmės, tačiau tai nereiškia, kad "antžemiškos" . O įvairių žoliautojų įvaizdis , kaip keistų, netokių, skirtingų, manęs nestebina- bet kuris/kuri, įsigilinęs į savo veiklą, "sukeistėja", palyginkit su mitais ir anekdotais apie dabartinius "kerėtojus"-kompiuterininkus mirksiukas.gif biggrin.gif

Ir dar- jei jau šneka apie ypatingą "žinojimą" ar "galias", tai ji tikrai ne internete turėtų vykti. Profaniška tai, nerimta. Ir bus bausmė-galias prarasit. tongue.gif
Atsakyti
Na, rasydama, kad visi tai gali, turejau omeny lygiai taip, kaip, kad visi gali ismokti plaukti ar vaziuoti dviraciu, bet ne visi ismoksta tai daryti... Beje, tiksliai ir iki galo nesuprantu apie ka tu kalbi: temos pavadinimas kaip ir mistiskas (ragana - tai mitine butybe smile.gif , o sakai, kad tai visai realu ir vyksta... Ar kalbi apie saves pazinima, valdyma ir kontroliavima, sugebejima sau padeti, ar apie minciu valdyma, ar apie pagalba kitiems? Jei apie pagalba kitiems, tai vel, kokia prasme -zolytemis, mintimis per atstuma, ar ta pagalba - tik susivokti savyje (tai jau butu psichologija)?
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2005 06 06, 13:20)

Ir dar- jei jau šneka apie ypatingą "žinojimą" ar "galias", tai ji tikrai ne internete turėtų vykti. Profaniška tai, nerimta. Ir bus bausmė-galias prarasit. tongue.gif


sakai dievas sėdi irgi internete ir tikrina ar kuri ragana nešvaisto savo energijos veltui? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(roof @ 2005 06 06, 13:21)
Na, rasydama, kad visi tai gali, turejau omeny lygiai taip, kaip, kad visi gali ismokti plaukti ar vaziuoti dviraciu, bet ne visi ismoksta tai daryti... Beje, tiksliai ir iki galo nesuprantu apie ka tu kalbi: temos pavadinimas kaip ir mistiskas (ragana - tai mitine butybe smile.gif , o sakai, kad tai visai realu ir vyksta... Ar kalbi apie saves pazinima, valdyma ir kontroliavima, sugebejima sau padeti, ar apie minciu valdyma, ar apie pagalba kitiems? Jei apie pagalba kitiems, tai vel, kokia prasme -zolytemis, mintimis per atstuma, ar ta pagalba - tik susivokti savyje (tai jau butu psichologija)?


"raganos" pavadinau, nes nežinojau kaip tiksliau įvardinti. kalbu apie pagalbą kitiems. visapusišką.
lengviausia viską aiškinti psichologiniais ir kitokių mokslo rūšių terminais. man asmeniškai tai nepriimtina.

o kalbėtis apie tai galima bet kur.
Atsakyti
žmogus visada norėjo būti pats protingiausias. aš tai vadinu puikybe ir aklumu. netaikau niekam konkrečiai.

roof kaip manai kas bus, kai numirsi?
Atsakyti