Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp gėrio ir blogio

ši tema pasidarė vėl aktuali.
Atsakyti
QUOTE(Paloma @ 2005 07 01, 11:04)
Aš juokauju, o ne apibendrinu  mirksiukas.gif  smile.gif Manau, kaip ir kiekvienoj profesijoj dauguma yra vidutiniokai, o "žvaigždžių" nedaug, vos vienas kitas...  g.gif

Na ką ten irnesakyk.gif (lotuliukas.gif) jau vien Lietuvoje aibės super-tuper aiškiaregių-gydytojų-ekstarsensų... Ir kitokių "sensų"... topsecret.gif biggrin.gif ... Bene kiekviename mieste po keletą "tikrai gerų" surastum... hihihi.gif
O jei rimtai, tai gal ir yra pasuly keli ar keliolika tokių, kurie tikrai mato ar jaučia kitaip (...), gali ir nori padėti... Bet daro tai tikraiusiai retai ir ne už pinigus... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BaltairJuoda: 23 rugpjūčio 2007 - 13:55
QUOTE(BaltairJuoda @ 2007 08 23, 13:54)
Na ką ten irnesakyk.gif  (lotuliukas.gif) jau vien Lietuvoje aibės super-tuper aiškiaregių-gydytojų-ekstarsensų... Ir kitokių "sensų"...  topsecret.gif biggrin.gif ... Bene kiekviename mieste po keletą "tikrai gerų" surastum...  hihihi.gif 
O jei rimtai, tai gal ir yra pasuly keli ar keliolika tokių, kurie tikrai mato ar jaučia kitaip (...), gali ir nori padėti... Bet daro tai tikraiusiai retai ir ne už pinigus...  cool.gif


Klasikinis mąstymo pavyzdys. lotuliukas.gif
Svarbiausia- dalinti savo laiką ir energiją už dyka. Ir maitintis saulės energija bei ja maitinti savo vaikus.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 23, 23:58)
Klasikinis mąstymo pavyzdys.  lotuliukas.gif
Svarbiausia- dalinti savo laiką ir energiją už dyka. Ir maitintis saulės energija bei ja maitinti savo vaikus.


Oi Vaizgante, saviskems pasiuliau, tai atsisake... skonis nepatiko...sad.gif ir dar sako - bijo kojeles uzversti pirma laiko... nu gal ir tiesa vaikai sako blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kas ten daba zino doh.gif
Atsakyti
QUOTE(p. Kikimora @ 2005 08 27, 11:18)
joooo. uz mane irgi meldėsi... visa grupelė charizmatikų...  ti poveikis buvo atvirkštinis - buvo liūdesys, nuo kurio kaip ir baiginėjau pabėgti, tapo rimta depresija su nesikėlimu iš lovos... gerai kad buvo kelios dienos išeiginių ir pamatė draugė.. tikrai padeda, kreipkitės...

p.Kikimora,tai į ką kreiptis dėl padėjimo,dėl depresijos,parašyk,jei gali.
Atsakyti
QUOTE(dake @ 2007 11 03, 14:35)
...tai į ką kreiptis dėl padėjimo,dėl depresijos,parašyk,jei gali.

blink.gif Dėl depresijos paprastai kreipiamasi į gydytojus.
Atsakyti
Mes visi turimi tas galias, tik nevisi nori ir moka jomis naudoti. Nenorim dėti pastangas jas savyje pažadinti.

Man geriausias depresijos gydytojas buvo darbas, padėjimas kitam žmogui. Ir tada suvoki, kad yra žymiai didesnių problemų, nei tavosios. Tiesiog reikia gyventi ne tik sau, o matyti, kas darosi aplinkui.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2007 11 03, 15:16)
Man geriausias depresijos gydytojas buvo darbas, padėjimas kitam žmogui. Ir tada suvoki, kad yra žymiai didesnių problemų, nei tavosios. Tiesiog reikia gyventi ne tik sau, o matyti, kas darosi aplinkui.

Tai ne depresija. Žmogus, sergantis depresija, nemato prasmės ne tik dirbti, bet ir gyventi.
Atsakyti
Gali būti ta buitinė depresija kuria mes vadiname visas blogas nuotaikas ir būsenas, o yra depresija kaipo liga, ir tikrai ji gydoma vaistais, kurių vieną jau pripažino baisiu nuodu su ilgalaikiu priešingu efektu.
ne per dieną į depresijos pinkles pakliuvo, ne per dieną ir išlys. Ir prasideda nuo tos "buitinės" priežastys tos pačios, jas reikia tvarkyti, o ne vaistais pasekmes slopinti.
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 11 03, 15:33)
Tai ne depresija. Žmogus, sergantis depresija, nemato prasmės ne tik dirbti, bet ir gyventi.



Tai jau depresija išdava, o kol ji neįsibėgėjo, nereikia jos liūliuoti. Niekada nepatikėsiu, kad ji pasireiškė staigiai, vakare nuėjai miegoti, o ryte bac, pabundi jau su depresija, kaip su sloga.

Principe aš labai lengvai galiu sudepresuoti. Pirmas ir dažniausiai greitai ir užtikrintai suveikianti priežastis. Pradėti gailėtis save, na ką jau „babulka“ šaukštai po pietų, gyvenimas praėjo, o kiek jaunų gražių, už lango lyja, ruduo, vyras, sūnus užsikrovė darbais, aš komandiruotėje...

Dar galvoti, ar priežasčių pakanka?

Bet va į tas mintis, turiu „antibijotikus“. Tai yra mano savęs suvokimo motyvacija.

Man 40, bet tai ne galas, mano profesijoje aš augu ir nesimato galo, na ne mergytė, bet duok dieve, kad kitos mano amžiaus atrodytų kaip aš, vyras, aš, sūnus daug dirbam, retai matomės, bet visi laimingi, nes turime darbus kurie mums patinka, o ir ačiū Dievui ne bedarbiai, o kai jau visi susirinksim tai kalbų, meilės, šilumos bus be galo ir be krašto. Ruduo, koks nuostabus metų laikas, lietaus lašai barbenantis per palangę skamba, kaip muzika, kai įsimylėjėlio akmenukų kruša į merginos langą, kuri nenori kreipti į nabagą dėmesio.

Moterys išsiskirusios siaubingai depresuoja. O ko, gyvenk, tau atėjo naujas šansas būti mylimai, ar geriau būtų likti santuokoje ir būti apgaudinėjamai.

Todėl į depresija mes neriame pačios, ir pasiklystame jos labirintuose, todėl, kad nenorim ar nemokam, rasti kelią į šviesą. Na yra ir tokių kuriem patinka būtų aukom, bet jau čia kita kalba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 03 lapkričio 2007 - 13:56
iš kart jaučiasi brandžios moters pasisakymas. Man 45, jei ką smile.gif
Depresijos priežastys:nepasitikėjimas gyvenimo vyksmu, nepasitikėjimas savimi, vidinė įtampa, nerimas. Ir pyktis, kad neturite to, ką turite teisę turėti, neviltis. Nervų sistema simbolizuoja bendravimą.
keičiant mąstyseną, minties formos panašiai tokios: Aš kuriu savo gyvenimą, aš peržengiu baimes ir suvaržymus, myliu ir pritariu sau.Aš saugi. Bendrauju džiaugsmingai ir lengvai"
Turint galvoje, kad kaip mąstome, ten ir einame, rezultatas turi būti.

Kas bijo susenti ir dėl to depresuoja labai rekomenduoju Susan Kubelka knygą "pagaliau 40"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Staiga: 03 lapkričio 2007 - 14:06
QUOTE(Moonte @ 2007 11 03, 15:53)
Tai jau depresija išdava, o kol ji neįsibėgėjo, nereikia jos liūliuoti. Niekada nepatikėsiu, kad ji pasireiškė staigiai, vakare nuėjai miegoti, o ryte bac, pabundi jau su depresija, kaip su sloga.

Taip, staigiai, kai mirė pats artimiausias, brangiausias žmogus.
Atsakyti