Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp gėrio ir blogio

QUOTE(wild @ 2005 07 01, 13:03)
ok, Paloma, o kokie tavo vertinimo kriterijai tuomet?  smile.gif


vidiniai: intuityviai - instinktyvūs biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 07 01, 14:33)
o nuo ko jį reikia taburti? su meile ir jausmais žaist negalima.


tik su ugnim?
kad pamatytų, kad aš - ne skaitalas, o mitas...
Atsakyti
dar kartą kartoju: tokiais dalykais nežaidžiama.
Atsakyti
o jei prisižaidžiau, kas tada?
Atsakyti
nemanau, kad jau prisižaidei. prisižaidimo pasekmės būna labai rimtos. viskas ką padarei blogai, grįžta tau.
Atsakyti
jaučiu tik vieną - atgailos nebus. nei mano. nei jo. tik sunkumas. lyg neatleistos nuodėmės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cat: 04 liepos 2005 - 08:23
nenoriu aš čia būt paranojikė ir karksėt kaip juoda varna, bet tavo nuoširdumas kelia man didelių abejonių, o jau stilius tai niekuo nesiskiria nuo joles poles, kadangi aš jau pasimokaiu, kad žmogui gera daryt ne visada būtina, tai ir savo pokalbių su tavim netęsiu. sorry jei tu ne jole pole, bet aš kažkaip tuo neabejojiu.
Atsakyti
tau spręsti, su kuo kalbėti. bet ne apie mane.
Atsakyti
cia dar pradzioje temos klause apie tai "ar gali isgydyti nuo vezio" ir piktinosi atsakymu kad viskas priklauso nuo Dievo.

Mano mamos istorija, pries metus suzinojo kad jai itariamas vezys, o veliau tai ir patvirtino, aisku prasidejo didele baime ir depresija. Nebego ji pas sarlatanus ir panasius zmones, nes ji labai labai tiki Dievu:) nuejo i maldos grupele i kuria siaip jau kas savaite vaiksto ir paprase kad visi pasimelstu uz ja, ir ji meldesi ir dar daug daug zmoniu uz ja... ir ka... po menesio neaptiko jokiu pedsaku ligos smile.gif

kita istorija toje pacioje maldos grupeleje, vienos is dalyvaujanciu joje sunus susirgo, tiksliai dabar nepamenu ligos, bet labai blogas kraujas buvo. Mama nors ir tikinti, bet galvojo kad jau viskas, ligonines, operacijos ir visi kiti baisus dalykai... net tikejimas susvyravo:) ir kagi... vel toje pacioje maldos grupeleje meldesi meldesi ir po poros savaiciu jau ejo pas kita gydytoja:) nezinia ar maldos grupele ar kitas gydytojas:) bet vaikiukas visai sveikas wink.gif

yra ir dar vienas atvejis kai viena mergina paprase melstis uz ja, nes itaria vezi ir vaziuos i vilniu tikrintis:) meldesi uz ja.. ir ka... vilniuje net itarimo nebuvo kad vezys:)

JEI nebuciau neakivaizdziai dalyvavus visuose situose ivykiuose sakyciau paistalai:) bet pati jaudinausi del savo mamos... ir taip dziaugiausi kai viskas gerai baigesi:) siaip pati esu tikinti, tikiu ir stebuklais, ir stebuklu kai nuejus kitas gydytojas nebemato ligos kuria mate anas... tikiu kad koncentruota energija gali labai daug padaryti:)
istikruju is mano asmenines patirties, rimtai meldziausi tik viena karta uz viena zmogu, kuris gulejo baro kameroje ir nebuvo labai daug sansu kad isgyvens... su manim meldesi dar du zmones, tada meldziausi su asarom akyse ir visa sirdimi... ir nors gydytojai dave 10% kad isgyvens... atsigavo jis...
taigi suvaldyta energija tikrai veikia:) tik as to nemistifikuoju...
Atsakyti
yra tokiu zmoniu kurie kazka mato papasakosiu savo storry: mama karteli buvo pasikvietusi moteriske i namus, del visokiu problemu,as buvau pradejusi draugauti su vienu vaikinu, mes jau norejome su juo kartu apsigyventi ir ta moterele tik mane pamaciusi sako turi drauga. as stoviu ir akis islupus i ja ziuriu sakau turiu, ji ziuri i mane ir sako jis negeras zmogus,as dar labiau ispuciu akis blush2.gif ir galvoju kad ji nusisneka, ji man sako tu su juo laiminga nebusi, tai negi isimylejusi panele gali tuo patiketi? aisku kad negali, ir stoviu issiziojus, bet pasirodo ji buvo teisi cry.gif as tikrai su juop nelaiminga, pastojau o jis mane paliko tiesiog, tai va ir netikek tom bobom kad nori schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 07 01, 16:42)
dar kartą kartoju: tokiais dalykais nežaidžiama.

Ir aš taip manau. Dar daugiau - manau, kad su raganavimais iš viso geriau neprasidėti. Netgi siekiant gero. Ko gero tai ir yra tai, kas koreguoja likimą. Pagerinsi vienoje vietoje, - pablogės kitoje.
Atsakyti
QUOTE(rrrRRRRrrr @ 2005 07 04, 17:38)
cia dar pradzioje temos klause apie tai "ar gali isgydyti nuo vezio" ir piktinosi atsakymu kad viskas priklauso nuo Dievo.

taigi suvaldyta energija tikrai veikia:) tik as to nemistifikuoju...


joooo. uz mane irgi meldėsi... visa grupelė charizmatikų... ti poveikis buvo atvirkštinis - buvo liūdesys, nuo kurio kaip ir baiginėjau pabėgti, tapo rimta depresija su nesikėlimu iš lovos... gerai kad buvo kelios dienos išeiginių ir pamatė draugė.. tikrai padeda, kreipkitės...
Atsakyti