Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp gėrio ir blogio

QUOTE(hobo @ 2005 06 27, 11:38)
na taip man vat šį savaitgalį prispjovė, bet už tai aš niekam neprispjoviau. man tai svarbiau.

Va, kai spjaudosi reikia priespriesini veja sukelti, kad ir noras praeitu taip elgtis. Zinoma, jei jautiesi teisi. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai pagal nuotaiką arba atgal spjaunu, arba antrą žandą atkišu, kad apspjautų. Juk spjaudytis irgi kažkada atsibosti turi... biggrin.gif
Atsakyti
ma yra teke pas tuos ekstrasensus lankytis, tiesa kai maža dar buvau.neaišku padėjo jie man ar ne.bet dabar nė kojos pas juos kelti nebe noriu.aš labiau tikiu tais kurie įvairias žoleles naudoja.yra žinoma visokiu "raganėlių" tik jie padeda ar tuom naudodamiesi pinigus ištraukia schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Larieta @ 2005 07 01, 10:37)
ma yra teke pas tuos ekstrasensus lankytis, tiesa kai maža dar buvau.neaišku padėjo jie man ar ne.bet dabar nė kojos pas juos kelti nebe noriu.aš labiau tikiu tais kurie įvairias žoleles naudoja.yra žinoma visokiu "raganėlių" tik jie padeda ar tuom naudodamiesi pinigus ištraukia schmoll.gif  g.gif


ar psichologai, ar ekstrasensai veik tas pats - būria, būria, o po to paima pinigus. mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paloma @ 2005 07 01, 11:45)
ar psichologai, ar ekstrasensai veik tas pats - būria, būria, o po to paima pinigus.  mirksiukas.gif  biggrin.gif


...kaip atskirt pelus nuo grūdų? vis dėlto neteisinga būtų taip apibendrinti.
Atsakyti
QUOTE(wild @ 2005 07 01, 10:47)
...kaip atskirt pelus nuo grūdų? vis dėlto neteisinga būtų taip apibendrinti.


Aš juokauju, o ne apibendrinu mirksiukas.gif smile.gif Manau, kaip ir kiekvienoj profesijoj dauguma yra vidutiniokai, o "žvaigždžių" nedaug, vos vienas kitas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Paloma @ 2005 07 01, 12:04)
Aš juokauju, o ne apibendrinu  mirksiukas.gif  smile.gif Manau, kaip ir kiekvienoj profesijoj dauguma yra vidutiniokai, o "žvaigždžių" nedaug, vos vienas kitas...  g.gif


va va, kaip tuos "vienas kitas" ir atpažint?
Atsakyti
hobo ir visos kitos raganos, kaip atburti vyrą?
Atsakyti
QUOTE(cat @ 2005 07 01, 13:44)
hobo ir visos kitos raganos, kaip atburti vyrą?


o! tuoj ir išsiaiškinsim "žvaigždes" tongue.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(wild @ 2005 07 01, 12:36)
va va, kaip tuos "vienas kitas" ir atpažint?


nueini, pamatai, įvertini....tik gaila veltui iššvaistytų pinigų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paloma @ 2005 07 01, 13:53)
nueini, pamatai, įvertini....tik gaila veltui iššvaistytų pinigų.  mirksiukas.gif


ok, Paloma, o kokie tavo vertinimo kriterijai tuomet? smile.gif
Atsakyti
o nuo ko jį reikia taburti? su meile ir jausmais žaist negalima.
Atsakyti