Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp gėrio ir blogio

QUOTE(wild @ 2005 06 20, 15:19)
Yra konkrečių pavyzdžių (tikrai labai nenorėčiau leistis į jokius asmeniškumus  unsure.gif  kai  "priartėjama prie objekto" susirgus sunkia liga (vėžiu)
patyrus savo paties klinikinę mirtį



Visa tai aš patyriau savo kailiu (cituodama Wild žinutę pabraukiau ) ir nenoriu veltis į plačias diskusijas - tą mieliau daryčiau realiai bendraujant ir matant žmogų , žinant kam tai gali pasakyt ir kiek jis tą supranta. Kartais reikia pasiekt duobės dugną ,kad įvertintum gyvenimo skonį ir po to taptum kitu žmogumi ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čiauškutė: 24 birželio 2005 - 13:13
QUOTE(roof @ 2005 06 21, 12:38)
Nereikia bijoti skausmo, zmogus, visai nepatyres skausmo - tai tik puse asmenybes. Skausmas, kancia labai isgrynina asmenybe, duoda suvokima...  Bet siaip, dideli skausma isgyvene - yra jau visai kitokie zmones... Jie nebeirzta, nesinervina del smulkmenu ar smulkiu praradimu, juose nebera to paikumo ir tustybes, jie tarsi pasauli mato visai kitomis akimis, suvokia, kas yra tikra, kas yra is tikruju svarbu. Kas gali paneigti, kad tokiu budu kazkas skatina mus dometis ne tik tuo, ka akys mato, bet gilintis i save, i aplinka, tobulinti save, mokytis, siekti dvasingumo... Sakoma, kad kiekvienas sunkus isbandymas, sudetinga situacija, praradimas yra dovana is auksciau...  Ir tik nedaugelis sugeba priimti ta "dovana" kantriai, nepykstant, su savotisku dekingumu, zinant, kad praejus si isbandyma ju siela dar labiau issigrynins, kad jie dar vienu laipteliu pakops auksciau... Tokie buna paskui apdovanoti dvigubai... Su kaupu gauna ka prarade...

Parašei mano mintis roof thumbup.gif kurios glūdi širdyje ... Tik galiu pridurt jog visus sunkius išbandymus ir sunkias ligas dievas siunčia tik labai stipriems žmonėms,žinodamas kad jie tai pakels .
Atsakyti
nuo savęs galiu dar pridurt, kad svarbiausia eiti į žmogų atvira širdimi.
Atsakyti
ir tada sėkmingai į ją galima prispjauti... cry.gif
Atsakyti
na taip man vat šį savaitgalį prispjovė, bet už tai aš niekam neprispjoviau. man tai svarbiau.
Atsakyti
QUOTE(Sviesele @ 2005 06 03, 11:44)
As tai tokiais dalykais tikiu, nes is smalsumo ir reikalo patikrinau smile.gif Man sugebejo tikliai nupasakoti mano vaikino charakteri, net i jo nuotrauka nepaziureje, taip ir nesupratau is kur, nes as apie ji nei zodzio nepratariau g.gif


Daugiau vyru pazinociau- ir as nupasakociau charakteri tongue.gif visi jie daugiau ar maziau vienodi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 27, 12:38)
na taip man vat šį savaitgalį prispjovė, bet už tai aš niekam neprispjoviau. man tai svarbiau.


o man butų svarbu abipusis nesispjaudymas... nes tampu cinike...
Atsakyti
QUOTE(Azalija @ 2005 06 27, 11:44)
o man butų svarbu abipusis nesispjaudymas... nes tampu cinike...


nu manau, svarbu, kad tu nespjaudytum, nes jei tu prispjaudai - tai tavo problema patampa...jei ktas, nu ka daryti, paspjaudys, paspjaudys, ir praeis:))...aisku nemalonu:) ne angelai gi mes:)
Atsakyti
Mariena - aš ir nespjaudau... deja, kažkaip leidžiuosi, kad mane terorizuotų...
Atsakyti
QUOTE(Azalija @ 2005 06 27, 13:13)
Mariena - aš ir nespjaudau... deja, kažkaip leidžiuosi, kad mane terorizuotų...


na, su ta atvira širdim gal ir nereiktų taip varyt per žmones beatodairiškai... reikia, manau, vis dėlto, kaip sakoma "priniat mery ostorozhnosti"... tai nereiškia, kad spjaudytis...tiesiog patylėt ir nešvaistyt veltui energijos
Atsakyti
QUOTE
Tik galiu pridurt jog visus sunkius išbandymus ir sunkias ligas dievas siunčia tik labai stipriems žmonėms,žinodamas kad jie tai pakels .


Abejoju, ar tik stipriems žmonėms, nes žinau ir atvejų, kai žmonės išbandymų ...nepakėlė sad.gif

QUOTE
Daugiau vyru pazinociau- ir as nupasakociau charakteri  visi jie daugiau ar maziau vienodi
Cha cha cha.... man tai vyrai dar nesuvienodėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
Abejoju, ar tik stipriems žmonėms, nes žinau ir atvejų, kai žmonės išbandymų ...nepakėlė

Reiškia ir dievai kartais klysta smile.gif
Atsakyti