Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp gėrio ir blogio

QUOTE(wild @ 2005 06 21, 10:50)
nors... kas yra pralaimėjimas? tai, ką žmogiškam lygmeny suvokiam kaip "pralaimėjimą", kitokioj atskaitos sistemoj galbūt bus kaip tik pakilimas aukštyn.



Kas žmogiškam lygmenyje pralaimėjimas ( konkretaus žmogaus gyvenimas baigtinis,) bendram gyvybės sraute gal būt laimėjimas t.y. esam viso gyvojo pasaulio dalis, kuri vystosi, auga ir gal būt suras kitokią atskaitos sistemą, tai yra kitokią pasaulio suvokimo viziją. Bet čia jau paistau, spėlioju, žodžiu, esu visai nežinomoje teritorijoje. Kur kas saugiau gyventi pagal 10 dievo įstatymų (dabartiniam suvokimo lygmenyje)... mirksiukas.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(wild @ 2005 06 21, 10:50)
nors... kas yra pralaimėjimas? tai, ką žmogiškam lygmeny suvokiam kaip "pralaimėjimą", kitokioj atskaitos sistemoj galbūt bus kaip tik pakilimas aukštyn.
Sakykim, patyriau šiam gyvenime (automatiškai priimam teoriją, kad žmogaus siela turi daug gyvenimų) tam tikrą neigiamą patirtį - kaip ir pralaimėjau? Bet tos patirties dėka atradau Dievą, atsigręžiau į dvasinius dalykus - laimėjau...!



va, va kaip tik sia tema siandien su vienu zmogum kalbejau mirksiukas.gif smile.gif...kelias i zinojima, i save....nu mamankos, mums jau simpoziuma suirnkti reik....smile.gif)) pralaimeti tai gerai....pralaimejimas tai tolimesnis rivok vperiod...nesuprate, kad yra juoda spalva, negalesime jos palyginti su balta, ir atvirksciai....
Atsakyti
4u.gif galbūt ir raida, bet juk nesinori skausmo...
Atsakyti
QUOTE(Azalija @ 2005 06 21, 10:50)
nemanau kad taip visada galim pasirinkti, jei  galėčiau, tikrai nesirinkčiau tokio gyvenimo kelio kaip mano, tikrai nebūčiau pasirinkusi skyrybų su draugu... kartais yra duotybė, kurios negali pakeisati, lieka tik iškęsti..


...priėmei duotybę ir vėl renkiesi - gailėti savęs, užtrenkti duris kitiems santykiams ar pabandyti KITOKIĄ KOKYBĘ?
Atsakyti
QUOTE(Brazile @ 2005 06 21, 10:52)
a tebe ta kakaja raznica, a? biggrin.gif Ti v svoji vorota gliadi, stob gol neproliatel biggrin.gif  biggrin.gif


aaa, brazile, mano vartai vietoje, ir net nebijau, jei viena ivarti praleisiu, reikia moket pralaimet.... biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Paloma @ 2005 06 21, 11:57)
Kur kas saugiau gyventi pagal 10 dievo įstatymų (dabartiniam suvokimo lygmenyje)... mirksiukas.gif  g.gif


aha. ax.gif
Duotos, taip sakant, aiškių aiškiausios taisyklės, juodu ant balto, ir ko mes dar norim?
Atsakyti
QUOTE(wild @ 2005 06 21, 11:00)
...priėmei duotybę ir vėl renkiesi - gailėti savęs, užtrenkti duris kitiems santykiams ar pabandyti KITOKIĄ KOKYBĘ?


Nu dar labiau taiklaiu nepasakyciau....pries laukine pakeliu lepenas:))...ir priimti duotybe retkarciais reik pasirinkimo, kiti jos nepriima, ir iki tos naujos kokybes praeina dar ilgesni kelia....
Atsakyti
QUOTE(Azalija @ 2005 06 21, 11:59)
4u.gif galbūt ir raida, bet juk nesinori skausmo...


o ką daryt? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paloma @ 2005 06 21, 10:57)
Kas žmogiškam lygmenyje pralaimėjimas ( konkretaus žmogaus gyvenimas baigtinis,) bendram gyvybės sraute gal būt laimėjimas t.y. esam viso gyvojo pasaulio dalis, kuri vystosi, auga ir gal būt suras kitokią atskaitos sistemą, tai yra kitokią pasaulio suvokimo viziją. Bet čia jau paistau, spėlioju, žodžiu,  esu visai nežinomoje teritorijoje. Kur kas saugiau gyventi pagal 10 dievo įstatymų (dabartiniam suvokimo lygmenyje)... mirksiukas.gif  g.gif



uch, kad iki tu 10 iaskymu prieiti, reik nors tarp eiluciu ismokt skaityti...smile.gif cia bent jau pradiziai, nu cia mano kukli nuomone....
Atsakyti
QUOTE(wild @ 2005 06 21, 11:03)
aha.  ax.gif
Duotos, taip sakant, aiškių aiškiausios taisyklės, juodu ant balto, ir ko mes dar norim?


Norėti nedraudžiama mirksiukas.gif biggrin.gif , bet ar galim ? Žmogus uždarytas savo kūno, savo sielos, o gal savo požiūrio kalėjime, o kaip iš jo ištrūkti niekas nežino... nors kaip jau rašei, pilna dvasinių mokytojų, o gal šarlatanų, o gal ir tų , ir anų. mirksiukas.gif biggrin.gif

P.S. Iš esmės pakartoju tai, ką jau rašei, tik kitais žodžiais. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marieana @ 2005 06 21, 11:06)
uch, kad iki tu 10 iaskymu prieiti, reik nors tarp eiluciu ismokt skaityti...smile.gif cia bent jau pradiziai, nu cia mano kukli nuomone....



Tarp kokių eilučių, marieana, apšviesk mane nesupratingą cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(wild @ 2005 06 21, 13:00)
...priėmei duotybę ir vėl renkiesi - gailėti savęs, užtrenkti duris kitiems santykiams ar pabandyti KITOKIĄ KOKYBĘ?

paprasta pasakyti protui - duotybė, deja širdis tokių įsakymų nepriima... cry.gif
Atsakyti