Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp gėrio ir blogio

QUOTE(wild @ 2005 06 21, 09:19)
Sakoma, kad žmogaus likimo nepakeisi - to, paties svarbiausio, likimo kelio (kitaip - karmos), bet kartu greta visuomet, kiek domėjausi, rasdavau patvirtinimą, kas žmogaus gyvenimas grįstas, - besąlygiškai, - laisvos valios principu. Turim teisę nuolat rinktis. Napaisant to, kad tavo, kaip žmogaus, šio gyvenimo šachmatų partija užprogramuota pralaimėjimui, gali sužaist ją šauniai, ir netgi nepajaust pralaimėjimo kartėlio.
Vienas pažįstamas asmuo teigė, kad netgi galima ir laimėt tą užprogramuotą pralaimėjimui partiją, kas fiziniam lygmeny atsispindi kaip apkitusi gyvenimo linijos forma delne...bet... unsure.gif


visiškai taip. yra kertiniai įvykiai, kurių epakeisi, jie tikrai bus. bet net ir tada juos įmanoma pakeist. žmonės, kurie taip padaro, čia nebegrįžta.
Atsakyti
QUOTE(wild @ 2005 06 21, 11:19)
Sakoma, kad žmogaus likimo nepakeisi - to, paties svarbiausio, likimo kelio (kitaip - karmos), bet kartu greta visuomet, kiek domėjausi, rasdavau patvirtinimą, kas žmogaus gyvenimas grįstas, - besąlygiškai, - laisvos valios principu. Turim teisę nuolat rinktis.


nemanau kad taip visada galim pasirinkti, jei galėčiau, tikrai nesirinkčiau tokio gyvenimo kelio kaip mano, tikrai nebūčiau pasirinkusi skyrybų su draugu... kartais yra duotybė, kurios negali pakeisati, lieka tik iškęsti..
Atsakyti
azalija, juk yra ir kito žmogaus pasirinkimai. renkiesi ne tik tu, bet ir žmonės aplinkui tave.
Atsakyti
QUOTE(wild @ 2005 06 21, 09:19)
Sakoma, kad žmogaus likimo nepakeisi - to, paties svarbiausio, likimo kelio (kitaip - karmos), bet kartu greta visuomet, kiek domėjausi, rasdavau patvirtinimą, kas žmogaus gyvenimas grįstas, - besąlygiškai, - laisvos valios principu. Turim teisę nuolat rinktis. Napaisant to, kad tavo, kaip žmogaus, šio gyvenimo šachmatų partija užprogramuota pralaimėjimui, gali sužaist ją šauniai, ir netgi nepajaust pralaimėjimo kartėlio.
Vienas pažįstamas asmuo teigė, kad netgi galima ir laimėt tą užprogramuotą pralaimėjimui partiją, kas fiziniam lygmeny atsispindi kaip apkitusi gyvenimo linijos forma delne...bet... unsure.gif


Dauguma žmonių mieliau tiki likimu, karma, nei laisvos valios principu ir virsta akmeniu (objektu) pačiam sau ant kaklo... O dėl pralaimėjimo, Wild, tai tu tikrai teisi... Nors laimėjimas, pralaimėjimas tai tik intelekto kategorijos. g.gif
Atsakyti
viskas yra pasirinkimai. ir mes atėjom į šį pasaulį pasirinkti savo tolimesnio kelio.
Atsakyti
QUOTE(Paloma @ 2005 06 21, 10:05)
Dauguma žmonių mieliau tiki likimu, karma, nei laisvos valios principu ir virsta akmeniu (objektu) pačiam sau ant kaklo... O dėl pralaimėjimo, Wild, tai tu tikrai teisi... Nors laimėjimas, pralaimėjimas tai tik intelekto kategorijos.  g.gif



ta proga siulau apjungti temas apie pozityvu mastyma ir sia...nes sto tam chertiata, sto tut, o ypac jei juo suristi tu akmeniuku ant kaklo, apie kuri snekejo paloma...Liuks pasakei...
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 21, 12:05)
azalija, juk yra ir kito žmogaus pasirinkimai. renkiesi ne tik tu, bet ir žmonės aplinkui tave.

ir tie pasirinkimai vat ir uzkerta kelius ir mano pasirinkimams... cia apie laisva valia.. tongue.gif ir duotybe..
Atsakyti
QUOTE(Azalija @ 2005 06 21, 10:10)
ir tie pasirinkimai vat ir uzkerta kelius ir mano pasirinkimams... cia apie laisva valia..  tongue.gif ir duotybe..


taip galvoti yra egoistiška. tu neteisi.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 21, 12:11)
taip galvoti yra egoistiška. tu neteisi.

kodel būtent egoistiška? aš priėmiau kito žmogaus pasirinkimą kaip duotybę, nubraukusią mano pasirinkimus.. jam nieko neprimečiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azalija: 21 birželio 2005 - 10:14
QUOTE(Azalija @ 2005 06 21, 10:13)
kodel būtent egoistiška? aš priėmiau kito žmogaus pasirinkimą kaip duotybę, nubraukusią mano pasirinkimus.. jam nieko neprimečiau.



Idomu iki...suzinoti, kuo baigesi ne tavo pasirinkimas?
Atsakyti
Baime bjauriausias dalykas.

Manau, kad tie kas itiki likimu, karma pasilengvina gyvenima ir nusimeta dali nastos, atsakomybes. argi silpnais buti neapsimoka, ne visi privalom kaip sizifai akmenis ridenti.
Atsakyti
QUOTE(Azalija @ 2005 06 21, 10:13)
kodel būtent egoistiška? aš priėmiau kito žmogaus pasirinkimą kaip duotybę, nubraukusią mano pasirinkimus.. jam nieko neprimečiau.


Primetei save be jokių pasirinkimų t.y. tapai belaisve, o jis kalėjimo prižiūrėtoju. mirksiukas.gif Nors, jei jus abu tokios rolės tenkina.... kiekvienam savo. biggrin.gif
Atsakyti