Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp gėrio ir blogio

QUOTE(Azalija @ 2005 06 20, 14:37)
jis kartais tiesiog nutraukia tokią gyslutę žmoguje,kur pulsavo džiaugsmas....



azalija, žinau tą jausmą. bet jis niekada nieko nenutraukia. nutraukt gali tik tu pati.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hobo: 20 birželio 2005 - 14:44
QUOTE(Paloma @ 2005 06 20, 15:35)
Būna, kad ir neneiškyla...  schmoll.gif


Dažniausiai. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 20, 14:40)
azalija, žinau tą jausmą. bet jis niekada nieko nenutraukia. nutraukt gali tik tu pati.


Labai tiksliai pasakyta, hobo drinks_cheers.gif
Atsakyti
galbūt ir tiksliai, bet skauda ne mažiau
Atsakyti
tai aišku, kad skauda. Azalija, jei nori gali parašyt man į a.ž. aš jau tai išgyvenau.
Atsakyti
tik dabar supratau, kad čiauškutė yra arvira.
Atsakyti
primygtinai rekomenduoju perskaityt birželio 11 d. Šiaurės Atėnuose straipsniuką "10 gyvenimo principų", autorius Folder. Visai į temą.
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2005 06 21, 00:15)
primygtinai rekomenduoju perskaityt birželio 11 d. Šiaurės Atėnuose straipsniuką "10 gyvenimo principų", autorius Folder. Visai į temą.


ar galima jį rast internete?
Atsakyti
ne, straipsnio nera... schmoll.gif
Atsakyti
hobo, 4u.gif

Aš gal ir ne į temą, bet norėčiau paklausti, ar gerai, ar blogai norėti ir stengtis pakeisti savo likimą. Kai per daug žinai ir nori, kad taip tikrai nebūtų. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviesele @ 2005 06 21, 09:01)
hobo,  4u.gif

Aš gal ir ne į temą, bet norėčiau paklausti, ar gerai, ar blogai norėti ir stengtis pakeisti savo likimą. Kai per daug žinai ir nori, kad taip tikrai nebūtų. blush2.gif


kaip tik labai į temą. manau, kad gerai norėti. tik tiek, kad kai kurių dalykų neįmanoma pakeisti. aš pvz.: žinau skausmingu dalykų ir žinau, kad negaliu jų pakeist, o tas žmogus, kuris turėtų keist, to nedaro.
Atsakyti
Sakoma, kad žmogaus likimo nepakeisi - to, paties svarbiausio, likimo kelio (kitaip - karmos), bet kartu greta visuomet, kiek domėjausi, rasdavau patvirtinimą, kas žmogaus gyvenimas grįstas, - besąlygiškai, - laisvos valios principu. Turim teisę nuolat rinktis. Napaisant to, kad tavo, kaip žmogaus, šio gyvenimo šachmatų partija užprogramuota pralaimėjimui, gali sužaist ją šauniai, ir netgi nepajaust pralaimėjimo kartėlio.
Vienas pažįstamas asmuo teigė, kad netgi galima ir laimėt tą užprogramuotą pralaimėjimui partiją, kas fiziniam lygmeny atsispindi kaip apkitusi gyvenimo linijos forma delne...bet... unsure.gif
Atsakyti