Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp gėrio ir blogio

QUOTE(roof @ 2005 06 17, 13:10)
Del tokiu smulkmenu tau pyktis sukyla? smile.gif


TIK VIENĄ kilogramą????? O jei šešis?.. blush2.gif
Atsakyti
hobo,
QUOTE
į durnus klausimus, durni atsakymai.
Aš draugiškai pasiūliau užsidaryt trumpam nuo šio pasaulio, nuo pykčio ir visokių pašalinių minčių, o mano patarimas durnu laikomas g.gif Bet aš dėl tokių niekų nepykstu ir dėl priaugto 1 kg taip pat, nes tai visiški niekai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 03, 09:08)
ar tikite tuo?  ar tikite, kad yra žmonių, galinčių matyti daugiau negu mato kiti? galinčių savo energija gydyti, paveikti kitus? ar esate su tuo susidūrę? o gal patys galite?


Ne tik tikiu bet ir žinau , kad nukreipiant energiją teigiama linkme galima pasiekt rezultatų . Hobo tu pasikeitus g.gif nors senai skaičiau tavo temas ...
Atsakyti
QUOTE(Čiauškutė @ 2005 06 17, 22:44)
Ne tik tikiu bet ir žinau , kad nukreipiant energiją teigiama linkme galima pasiekt rezultatų . Hobo tu pasikeitus  g.gif  nors senai skaičiau tavo temas ...


taip aš pasikeičiau, anksčiau gyvenau duobės dugne, o dabar atradau ramybę ir pradėjau iš jos lipt. apie tai yra atskira tema.

pagaliau nors vienas žmogus per tiek psl. pasakė, kad žino kas tai yra. čiauškute, gal gali plačiau. man sunku vienai.

šviesele, sorry. buvau labai blogos nuotaikos ir į visus žodžius reagavau priešiškai. aš gi tik eilinis padarėlis su savo didelėm ir mažom nuodėmėm.
Atsakyti
QUOTE(Čiauškutė @ 2005 06 17, 22:44)
Ne tik tikiu bet ir žinau , kad nukreipiant energiją teigiama linkme galima pasiekt rezultatų . Hobo tu pasikeitus  g.gif  nors senai skaičiau tavo temas ...


miela ciauskute, atsidaryk tema paplepejimuose apie pozityvu mastyma....ir teigima linkme nikreptos mintys turi savo antra, menulio, puse....glavnoje - ne pereborchit....
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 20, 09:09)
taip aš pasikeičiau, anksčiau gyvenau duobės dugne, o dabar atradau ramybę ir pradėjau iš jos lipt. apie tai yra atskira tema.

pagaliau nors vienas žmogus per tiek psl. pasakė, kad žino kas tai yra. čiauškute, gal gali plačiau. man sunku vienai.

šviesele, sorry. buvau labai blogos nuotaikos ir į visus žodžius reagavau priešiškai. aš gi tik eilinis padarėlis su savo didelėm ir mažom nuodėmėm.



nu hobo, hobo...bandai pagauti kol kas nepagaunamus, neapciuopiamus dalykus.....visi zino, bet niekas nemate....busiu konservatyvi ir pasakysiu vel ta pati: ne buk profesoriumi preobrazenskiu, neisradinek sarikovo....zmogus turi eiti lygiagrecei gamtai, o ne "....priotkrivat zanavesu",....
Atsakyti
QUOTE(marieana @ 2005 06 20, 11:37)
nu hobo, hobo...bandai pagauti kol kas nepagaunamus, neapciuopiamus dalykus.....visi zino, bet niekas nemate....busiu konservatyvi ir pasakysiu vel ta pati: ne buk profesoriumi preobrazenskiu, neisradinek sarikovo....zmogus turi eiti lygiagrecei gamtai, o ne "....priotkrivat zanavesu",....


tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
...manau, kad nors skirtingi vadinamieji Mokytojai sukuria skirtingas metodikas (kurių formalioji pusė, pateikimo būdas arba priėjimo pusė prie objekto neabejotinai priklauso ne tik nuo asmeninės patirties, bet ir nuo socialinių, geografinių, asmeninių faktorių, veikiančių žmogišką būtybę...) esmė juk ta pati! (Kaip kad ir religijas vienija Aukščiausiosios Esaties nenuneigiamybė, Jos teigimas, o iš didžiųjų religijų ritualų, beje, daug kas "pasiskolinama" ir metodikose, nes na išties - kam išradinėti dviratį (pvz. maldos formulės)).
Galima rast artimiausią sau vadovą, sintetint kelis arba kurt savo būdus...nu bet kam to reik?
Ar neužtektų paprasčiausiai laikytis dešimties Dievo įsakymų (na gerai, tų trijų pagrindinių - neišsižadėk Dievo, nežudyk, nepaleistuvauk) ir, jei atėjai gimti būtent čia, krikščioniškoj šaly (juk šiaip sau siela nepasirinko, yra priežastis, kodėl būtent šitam žemės šmotely g.gif ) galbūt tiesiog ir priimti tą artimiausią "priėjimo prie objekto" kelią?.. (ar bent to kelio dalį, juk yra ir nepriimtinų, dirbtinai atsiradusių dalykų, vėlgi nulemtų tų pačių soc. ar istorinių faktorių). Kodėl žmogui reik patirt didelį skausmą (na taip, jis apvalo...) ar atsidurt labai toli nuo jam brangių dalykų, kad įvertintų PAPRASTĄ kasdienį žmogiško buvimo džiaugsmą? sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wild: 20 birželio 2005 - 12:52
wild, manau, kad mąstai teisingai, bet kodėl taip yra aš nežinau.
Atsakyti
QUOTE(marieana @ 2005 06 20, 11:37)
nu hobo, hobo...bandai pagauti kol kas nepagaunamus, neapciuopiamus dalykus.....visi zino, bet niekas nemate....busiu konservatyvi ir pasakysiu vel ta pati: ne buk profesoriumi preobrazenskiu, neisradinek sarikovo....zmogus turi eiti lygiagrecei gamtai, o ne "....priotkrivat zanavesu",....



pagaliau, kažkas tarė protingą žodį, nes aukščiau bambos neiššoksi... smile.gif tiesiog reikia suvokti, kad esi ribota būtybė ir savo gyvenimą įprasminti,na, kad ir tais dešimčia Dievo įstatymų... g.gif cry.gif

Tiesa, Wild, gal gali pasakyt kas t.y. "priėjimas prie objekto" ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paloma: 20 birželio 2005 - 13:15
tai aš ir bandau daryt
Atsakyti
QUOTE(Paloma @ 2005 06 20, 14:10)
Tiesa, Wild, gal gali pasakyt kas t.y. "priėjimas prie objekto" ?  g.gif


blush2.gif va kaip nuskamba, kai stengiesi maximaliai neutraliai išsireikšt..... šiuo atveju "prieiti prie objekto" = hobo klausimas čiauškutei "papasakok plačiau" = priartėt prie "tiesa kažkur anapus".
Atsakyti