Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp gėrio ir blogio

Paloma, tokius dalykus turi pats atrasti, čia nėra apibrėžimų.

Šviesele, ne Hobo, o hobo. pagundos visada šalia, tai tavo laisvas pasirinkimas, o motina Teresė turėjo savo nuodėmių. šventųjų šioje žemėje nėra.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 15, 07:11)
Paloma, tokius dalykus turi pats atrasti, čia nėra apibrėžimų.




Kad pati turiu atrast suvokiu, bet mano įdomu, ką būtent Tu turi omenyje sakydama "Gėris" ir "Blogis" ? g.gif Kiek suprantu, Tu manai, kad tai nėra kažkokios absoliučios kategorijos ? Ką įdedi į šias sąvokas ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paloma: 15 birželio 2005 - 08:35
vat šią akimirką esu mirtinai supykus ant vieno bendradarbio. taip pykstu, kad noriu tiesiog jį užmušti - tai yra blogis.

p.s. ta prasme aš elgiuosi blogai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hobo: 15 birželio 2005 - 10:29
QUOTE(hobo @ 2005 06 15, 10:28)
vat šią akimirką esu mirtinai supykus ant vieno bendradarbio. taip pykstu, kad noriu tiesiog jį užmušti - tai yra blogis.

p.s. ta prasme aš elgiuosi blogai.


aišku, Tavo blogis pagal kategorijas priklauso 10 -čiai dievo įsakymų. Žodžiu, vadovaujiesi krikščionišku blogio suvokimu. g.gif Tiek ir tenorėjau sužinot... mirksiukas.gif
Atsakyti
nesąmonė aš tau pateikiau elementarų primityvų pavyzdį, o tu jau iškart nusprendei už mane. iš esmės visos religijos blogį suvokia panašiai. aš jau rašiau, kad blogis yra pyktis, neapykanta, kerštas ir t.t. neįmanoma to aprašyti ir nusakyti. o kas pagal tave yra blogis ir gėris?
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 15, 13:44)
nesąmonė aš tau pateikiau elementarų primityvų pavyzdį, o tu jau iškart nusprendei už mane. iš esmės visos religijos blogį suvokia panašiai. aš jau rašiau, kad blogis yra pyktis, neapykanta, kerštas ir t.t. neįmanoma to aprašyti ir nusakyti. o kas pagal tave yra blogis ir gėris?


Atleisk, jei neteisingai supratau. Bet tas primityvus pavyzdys priklauso būtent krikščioniškajai moralei, nepamenu kelintas dievo įstatymas - Nežudyk. smile.gif
Asmeniškai aš vadovaujuos 10 dievo įstatymų ir tuo pagrįsta blogio ir gerio samprata... smile.gif
Atsakyti
aš pati neteisingai pasakiau. nesiruošiau jo žudyt, tiesiog stipriai išsireiškiau. turėjau omeny, kad blogai yra pykt.
Atsakyti
Pykti tikrai nėra blogai. Tai tik emocija. O va jau kai pyktis išsiveržia veiksmais, tai jau tikrai gali būti blogai. doh.gif
Atsakyti
pykti ir ypač jį laikyti savyje yra blogai. reikia atleisti.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 15, 15:07)
pykti ir ypač jį laikyti savyje yra blogai. reikia atleisti.


vėl kažkelintas dievo įstatymas.. mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif hobo, gal norėtumei į vienuolyną užsidaryti?
Atsakyti
būna...būna..
Atsakyti