Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp gėrio ir blogio

QUOTE(hobo @ 2005 06 13, 13:54)
čia apie tai, kad kai kurie žmonės turi  galių, kurių neturi kiti. pvz.: gydyti, prakeikti, paveikti ir t.t.
ir tai gerai ar blogai. davai marieana pavaryk, žinau, kad tu daug gali pasakyt.



A ja chto.....ja nichego.....pavaryti sakai, aptingau visai pastaruoju meteliu...nu del gydyti ir dar del kai ko, eto mozhno (oi tingiu ax.gif )....mano patirtis buvo dvejopa, viena labai gera, kita labai bloga, nuo kurios cia pradeti? gera: turejau atsidurti ant operacinio stalo uz savo nuodemeles ir juoda siela hehe.....bet aciu kai kuriemas zmonems mano gyvenime, kurie padejo, padejo zodziu, tikejimu, rankomis, malda....kai is taves bega puliai su krauju, apie kuriuos esi perspeta, kad taip bus, norom nenorom patikesi, bet cia ne esme, esme buvo kita....bet cia jau man i hobo tema listi apie puolusius angelus reik ax.gif
neigiama patirtis buvo stipri....prakeiksmas is artimiasio zmogaus, taip jis buvo pasakytas s goriacha kaip sako rusai, bet pasakytas buvo....bet tai buvo pries teigiama patirti.....ir artimas zmogus nera nei ragana, nei neragana...tiesiog sila misli:)).....del issipildymo tu zodziu - nepasakyciau, kad butent jie kalti, bet buvo nelengva, tai faktas....Bet kai kuriems zmonems tam kad pamatyti sviesa, reikia atsidurti tamsoje......naktis ir diena.....einu kita tema atidaryt biggrin.gif
Atsakyti
hobo, cia tipo v temu pavariau, ar kaip?
Atsakyti
nu čia pavarei labai v tiemu. bet taip kalbėt gali man, ar kažkam į mane panašiam. o kiti gali nesuprast ir pagalvot, kad esi nevisprotė, kaip kad ant manęs taip galvoja smile.gif
beje antruoju postu klausimą pasiuntei tiesiai man į smegenis. tipo sėdžiu skaitau Darbo kodeksą ir cinkt į smegenis, mariena jau pavarė. atsidariau temą žiūriu akurat.

tema atidariau, nes norėjau paie tai pakalbėt, bet negalvojau, kad išdrįsiu iki galo. o poto išdrįsau, beto tikėjausi, kad atsilieps tokie patys.

dėl tamsos ir šviesos pritariu visiškai.
Atsakyti
o šiaip galėtum ir dar pavaryt, laukiau, kol pagaliau teiksies pasirodyt.
Atsakyti
atsidaryk bet kurį psl. iš vidurio, pamatysi ką mes čia kalbėjom.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 14, 09:24)
nu čia pavarei labai v tiemu. bet taip kalbėt gali man, ar kažkam į mane panašiam. o kiti gali nesuprast ir pagalvot, kad esi nevisprotė, kaip kad ant manęs taip galvoja smile.gif
beje antruoju postu klausimą pasiuntei tiesiai man į smegenis. tipo sėdžiu skaitau Darbo kodeksą ir cinkt į smegenis, mariena jau pavarė. atsidariau temą žiūriu akurat.

tema atidariau, nes norėjau paie tai pakalbėt, bet negalvojau, kad išdrįsiu iki galo. o poto išdrįsau, beto tikėjausi, kad atsilieps tokie patys.

dėl tamsos ir šviesos pritariu visiškai.


oi, kad as nevisprote, tai pati dogadibajus jau seniai apie tai, tik kazkaip kuklu prisipazinti....o as tavi ieskot per foruma pradejau, akd eitum ziuretum, ka parasiau, paskui ziuriu bach - hobo skito:))...tai gera pasidare....
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 14, 09:26)
atsidaryk bet kurį psl. iš vidurio, pamatysi ką mes čia kalbėjom.



nu pala, duok laiko budilnikui uzsivesti tongue.gif ....
Atsakyti
nu kadangi su budilnikais pas tave ne kas, tai pyk nepyk, bet pacituosiu tai, ką sakei man asmeniškai:

"blogis pats to nežinodamas tarnauja gėriui"

marieana.


o nuo savęs, tai pridedu, kad kovą tarp gėrio ir blogio visadad laimi gėris, blogis gali laimėti mūšį, bet ne karą. todėl, kaip kad man sakė marieana, reikia tik skristi į šviesą. o tiem, kuriems dabar yra blogai ir kurie nemato šviesos tunelio gale, nuo savęs pridedu, kad tamsiausia naktis prieš aušrą. aš sau tai kartodavau, kai nebebuvo jokios vilties. ir tada kai mažiausiai to tikėjausi, tiksliau jau buvau save palaidojus, išėjau į šviesą, net neatradau kelio į šviesą, o tiesiog į ją išėjau. linkiu kiekvienam surasti savo šviesos kelią.
Atsakyti
Dziaugiuosi hobo, kad renkiesi sviesa nei tamsa, bet, kad ir kaip bebūtų, žmogus juk yra savanaudis padaras, todėl dalydamas gėrį kitiems ir saves nepamiršta tongue.gif
Atsakyti
kur jau čia pamirši tokį diždiai mylimą padarą. apie ką aš ir kalbu, kad žinojimas ir ėjimas šviesos keliu skatina atsisakyt visko. tai yra labai sunku, nes taip norisi visų žemiškų gėrybių, bet ta šviesa verčia visko išsižadėt ir gyvent dėl tų, kuriem blogiau negu tau pačiam. man taip nepavyksta, bet aš keičiuosi, sulyg kiekviena diena. kas žino galbūt vieną dieną man pavyks.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 14, 10:10)

"blogis pats to nežinodamas tarnauja gėriui"

marieana.
o nuo savęs, tai pridedu, kad kovą tarp gėrio ir blogio visadad laimi gėris, blogis gali laimėti mūšį, bet ne karą. todėl, kaip kad man sakė marieana, reikia tik skristi į šviesą.


atsiprašau už nekuklų klausimą, ką jūs (abi) turite omeny sakydamos "gėris", "blogis". t.y kaip jūs interpretuojate šias sąvokas, mat nelabai aišku apie ką konkrečiai kalbama ?
Nes - kas vienam gėris, kitam gali būti totalus blogis... smile.gif g.gif O dar šviesa, tamsa... g.gif
Atsakyti
Hobo, tobulėjimui ribų nėra, bet pagunda šalia. Todėl abejoju ar žmogus gali nei iš šio , nei iš to imti ir tamti kaip motina Teresė biggrin.gif Tokia jau reikia gimti 4u.gif
Atsakyti