Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp gėrio ir blogio

QUOTE(wild @ 2005 06 10, 14:53)
...ir vis dėlto, ar galėtume tvirtint, kad "magija" (krašau kabutėse, kad nekiltų  nesusipratimų dėl žodžių, kaip neretai šioj temoj atsitinka) pirmiausia siejama būtent su moteriškuoju pradu ("raganos" - dažnesnis fenomenas nei "raganiai")?


Vargu ar kas tokią statistiką sudarė, bet tikrai yra ir tokių ir tokių.
Atsakyti
Gyvenkime draugiškai, kaip sakė katinas Leopoldas, o gal raganius Leopoldas.
Galime juk vadinti rusiškai "ono". Kaip manot ar siela turi lytį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brazile: 10 birželio 2005 - 13:25
QUOTE(wild @ 2005 06 10, 14:37)
atrodo, mes nuo parapsichologijos krypstam į psichologiją ir feminizmą.... doh.gif


Feminizmas, tai man panašu į politiką. Ta prasme, kad iš tokių diskusijų vienodai vaisių. O dėl psichologijos, dėl galimybės vieniems kitus geriau suprasti aš už.
Atsakyti
QUOTE(sadnalor @ 2005 06 10, 14:20)
Vargu ar kas tokią statistiką sudarė, bet tikrai yra ir tokių ir tokių.


paprastai daug ką galima sužinoti iš pasakų.... pasakos - jau laiko "apdoroti" duomenys, taigi patikimiausia statistika.... kažkaip ten raganų daugiau, man regis..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Brazile @ 2005 06 10, 14:24)
Galime juk vadinti rusiškai "ono". Kaip manot ar siela turi lytį?


eeee..nea. ax.gif Juk ta pati siela gali atgimti ir vyru, ir moterim...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wild: 10 birželio 2005 - 13:46
QUOTE(sadnalor @ 2005 06 10, 14:27)
Feminizmas, tai man panašu į politiką.


galim kalbėt apie:
1. feminizmas - politika.
2. moteriško prado integracija į šiuolaikinį vyro pasaulį...automobilių formos apvalėja, vyrų rūbai "moteriškėja", populiarėja "tik vyrams" skirta kosmetika...ir t.t.
Atsakyti
Kaip pasakys temos šeimininkė?
Aš gryžčiau prie gėrio ir blogio.
Atsakyti
QUOTE(sadnalor @ 2005 06 10, 15:07)
Kaip pasakys temos šeimininkė?
Aš gryžčiau prie gėrio ir blogio.


o tai "tarp gėrio ir blogio" pamažu be priežiūros ima virst "tarp vyro ir moters" ax.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(wild @ 2005 06 10, 14:10)
o tai "tarp gėrio ir blogio" pamažu be priežiūros ima virst "tarp vyro ir moters"  ax.gif    blink.gif


Aha, įnešiau šiokią tokią sumaištį į temelę. mirksiukas.gif Aš neteigiu, kad moteris ir vyras nelygiaverčiai kaip žmonės, tiesiog jie turi skirtingas biologines funkcijas ir paskirtį. Neteigiau, kad moterys niekad nedalyvavo ir nedalyvauja pasaulio kūrime. Ir kur jūs po velnių, tai išskaitėt. g.gif (mamagitana ir hobo doh.gif )Aš teigiau, kad moterys beveik nedalyvavo PASAULIO aiškinime. Ir gal būt tai atneštų pasauliui kažką naujo. biggrin.gif Tai buvo tiesiog diletantiški mano pasvarstymai, begal miglotoje temoje, kurie jokiais būdais nepretenduoja į jokias mokslines išvadas. laugh.gif laugh.gif

O dėl populistinių knygeliu, tokių kaip "vyras ir moteris iš marso ar kitur" neskaitau - neįdomu. rolleyes.gif schmoll.gif

tai tiek oftopiko mirksiukas.gif O dėl raganavimo, nuojautų ir kitų miglų galiu pasakyt, kad nesu praradus sveiko proto ( o, gaila), kad gilinčiausi į tuos reiškinius. doh.gif Nors... vaikystėje ir jaunystėje esu apturėjusi gan įdomių regėjimų, bet kadangi nieko įrodyt negaliu, tai ir patylėsiu... g.gif
Atsakyti

Вопрос веры, во что-либо, всегда поднимает споры biggrin.gif
Нет смысла доказывать--есть магия или нет, пока сам не столкнешься не поймешь biggrin.gif Хотя ученые уже доказали факт существования ауры, тобишь энергетической оболочки человека. Ученые США доказали, что присовокупности слов (молитв), огня, запаха... происходят физические изменения ауры.
Утверждение я не верю, потому, что не могу потрогать, тоже самое, что утверждение атеиста- я не верю в бога, потому, что его не вижу biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sadnalor @ 2005 06 10, 08:04)
Didele dalimi todėl čia ir atėjau, kad geriau suprasčiau tą "O kas toliau -vien migla ir čia jau moterų teritorija". Jei man bus leista  rolleyes.gif  Gal galėtum kiek išplėtoti mintį? Norėjau pasakyti sukonkretinti, bet čia jau tikriausiai ir pasireikštų vyriškas mąstymas. Tai turbūt kažkas, ką aiškiai žodžiais sunku išreikšti?


Sukonkretint negaliu, nes kas gali sukonkretint miglą. mirksiukas.gif tiesiog teoriniai papezėjimai. Konkrečiau galėtų pasakyt tik praktikai (hobo ? g.gif ir kt) Bet, gal būt, žmonės palaipsniui prieis prie naujo pasaulio suvokimo, žinoma, jei turėsime omeny, kad jie yra toliau besivystanti rasė, nesustingusi visam laikui dabartiniame pasaulio įsivaizdavime ir suvokime. Tiesiog pamaniau, jog būtų įdomu, jei būtų atstatyta pusiausvyra tarp "vyriško + moteriško lygu bendražmogiško pasaulio suvokimo aiškinimo.
Atsakyti


Первая женщина на Земле не Ева, а Лилит blush2.gif
Atsakyti