Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp gėrio ir blogio

QUOTE(hobo @ 2005 06 07, 14:11)
o aš lieku prie savo nuomonės: tikiu meile ir gerumu. ir kad reikia gyventi taip, kad galėtum tuo pasidalinti su kitais. kokiu būdu taip padarysi visiškai nesvarbu. dažniausiai žmogui užtenka šilto apkabinimo, ir tai jam duoda daug daugiau negu mokslinė paskaita apie psichologines teorijas ir jo depresijos prigimties šaknis.


Kad i viska reikia ziureti su meile, tai tikrai taip.

Kazkas dar rase, kad pyktis, pavydas - tai blogi dalykai, o kancia, liudesys geri. Sunku sutikt, nes man tai asocijuojasi su nemeile sau, nors aisku ir isgrynina asmenybe.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brazile: 07 birželio 2005 - 14:27
QUOTE(mamagitana @ 2005 06 07, 14:15)
wild, net ir apskritai ar keturkampiškai kalbant, neišveniamai tenka pastebėt, kad "mato", "gali", "regi", "prisijungia" didesne dalimi tie, kuriems dėl vienų ar kitų priežasčių "prisijungimas" prie realaus gyvenimo nepavyko arba yra skausmingas, traumuojantis. Mane domina , kas taip negerai šioj "ašarų pakalnėj", kas taip skauda? Klausiu hobo, nes tema jos. Jei į tą klausimą gali atsakyti dar kuris/kuri nors, "prisijungiantis\" ir "galintis", atsakymas ne mažiau įdomus.

aš pati jokių galių neturiu, bet meile ir gėriu tikiu. Ir galiu pagelbėt savo artimam, jei reiks ir priims-net ir tolimesniam. Nėra sunku išklausyt, paguost, patart, padėt , duot. Didžiausi stebuklai, mano galva, aprašomi ir planuojami pagalbos skyrelyje.



bet juk tu pati protingiausia iš visų. kodėl tau neatsakius į šį klausimą pačiai.
kadangi jokių asmeniškumų, tai tiesiog pasakysiu, kad savo nuomonės apie tave, kurią išdėsčiau a.ž. nepakeičiau.

ghmz......kiek pamenu tas prisijungimas nepavyko ir tau pačiai....įdomu ar todėl tu tapai tokia kokia dabar esi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hobo: 07 birželio 2005 - 14:21
QUOTE(mamagitana @ 2005 06 07, 15:15)
wild, net ir apskritai ar keturkampiškai kalbant, neišveniamai tenka pastebėt, kad "mato", "gali", "regi", "prisijungia" didesne dalimi tie, kuriems dėl vienų ar kitų priežasčių "prisijungimas" prie realaus gyvenimo nepavyko arba yra skausmingas, traumuojantis. Mane domina , kas taip negerai šioj "ašarų pakalnėj", kas taip skauda? Klausiu hobo, nes tema jos. Jei į tą klausimą gali atsakyti dar kuris/kuri nors, "prisijungiantis\" ir "galintis", atsakymas ne mažiau įdomus.

aš pati jokių galių neturiu, bet meile ir gėriu tikiu. Ir galiu pagelbėt savo artimam, jei reiks ir priims-net ir tolimesniam. Nėra sunku išklausyt, paguost, patart, padėt , duot. Didžiausi stebuklai, mano galva, aprašomi ir planuojami pagalbos skyrelyje.


"aš", "sau"......daugelį bendrų samprotavimų, bandymų sukristalizuot nuomonę ar mintį, hobo netrunka prisimatuot sau....galbūt dėl temos autorystės.
Moterys, calm down, kaip sakoma smile.gif
Atsakyti
Oi, persiprašau laugh.gif Sadnalor biggrin.gif

Mielasis Sadnalor, tau nelemta ateiti į tikrąjį kelią, nes pats save naikini, netgi vardą išversdamas į priešingą pusę - o kaip žinia, vardas yra NEREALIAI REIKŠMINGA energijos sankaupa, negalima su juo žaisti kaip pakliuvo. Eik kuo greičiau prašyt Supermamos pakeisti niką, bo taip ir eis viskas atbulai, ir pats nežinosi, kodėl. Ir nepamiršk apsivalyti po to. Šėtoniška energija tavęs tyko sunglasses2.gif devil.gif

Oi kaip gerai aš čia patariau, pasirodo, dar ne visai sugedus laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 07, 14:18)
bet juk tu pati protingiausia iš visų. kodėl tau neatsakius į šį klausimą pačiai.
kadangi jokių asmeniškumų, tai tiesiog pasakysiu, kad savo nuomonės apie tave, kurią išdėsčiau a.ž. nepakeičiau.

ghmz......kiek pamenu tas prisijungimas nepavyko ir tau pačiai....įdomu ar todėl tu  tapai tokia kokia dabar esi?


Aš esu linkus į asmeniškumus ir nemėgstu slėpynių bei užuominų. Ne kartą ir ne du rašiau apie savo gyvenimo peripetijas. Taip ,"jungiausi" sunkokai, nežinau, kas kaltas smile.gif , gal mama su tėčiu g.gif . Senstant viskas aiškėja, skaidrėja, rimsta. Aš tuo džiaugiuosi. Džiaugiuosi ir tuo, kad net skaudžiausiais momentais man pasaulis neatrodė panašus į šiknaskylę-priešingai,mane visada guodė ir guodžia begalinis jo grožis. Ir tik suvokdama, kad viskas , kas yra,turi prasmę, sugebėjau bandyt mylėt save tokią-netobulą.

Dėl to, kokia esu- linkiu ir tau to paties tapsmo. Esu visai neblogas egzempliorius, nors ir be ypatingų gebėjimų. Žinoma, mano vyras sako, kad aš -stebuklas, bet tai juk ne mokslinis įrodymas.

mistikos ir paslapčių gerbėjams- kas skaitė/matė Eko rožę, tas prisimins samprotavimus apie tai, kodėl ir kur dingo Aristotelio traktatas apie juoką. Mintis pasvarstymui- juokas išlaisvina. Juokas-stiprus energijos pliūpsnis. Besijuokiantis nebijo. Bandantis bausti ar valdyti, įbauginti ar pavergti, imponuoti ar šantažuoti bejėgis prieš tą, kuriam jo pastangos tik juokingos. Beje, juokiasi ir pamišėliai. O kvailiai, tie,ne "jurodivyje", bet paprastieji, kabinetiniai, dažniausiai rimti kaip pomirtinės kaukės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagitana: 07 birželio 2005 - 14:37
QUOTE(Brazile @ 2005 06 07, 17:41)
Ar tu ieskai kokiu atsakymu ar pagalbos ar daugiau siaip diskutuoti nori?


Noriu kuo tikresnių žinių apie "raganavimus". Svarbu, kad nebūtų fantazijos. Mane kankina klausimas ar galima su tuo prasidėti ar ne. Ar yra tik tiesioginis poveikis ar ir pašaliniai efektai? Kaip "pasisemti" energijos, nes po tokių dalykų būna sunku.
Atsakyti
QUOTE(Alvyda @ 2005 06 07, 13:39)
Skaičiau skaičiau ir nesupratau, kodėl visi taip bijo pripažint, kad esame tik dulkės... Visi nori tikėti, kad yra amžinas gyvenimas, kad yra kažkokie sugebėjimai, sunkiai paaiškinami, todėl paprastam protui nesuvokiami. Juk taip tik guodžiatės, norit nuraminti save ir įsiteigti, kad jei egzistuoja taip vadinamos raganos, tuomet egzistuoja ir kitas gyvenimas...

Nežinau, kodėl, bet sutinku su Alvyda, kad esame ir būsime tik dulkės. Ir nereikia čia savęs išaukštinti, kad turite kažkokių sugebėjimų! Na ir kas? Bet gal neturite kitokių sugebėjimų, kurių turi treti?!
Mus stebina viskas, kas nesuvokiama. Bet kodėl nepamąstome, kad galbūt mes visi esame tik bandomieji triušiai, kuriuos kažkas tampo už virvutės? Gal mes esame kažkam pati menkiausiai išsivysčiusi gyvybės rūšis, kuri nesupranta tokių elementarių dalykų?
Kodėl mes jaučiamės patys protingiausi Žemėje, bet patys luošiname savo aplinką, kurioje ir iš kurios gyvename?
Kodėl, būdami tokie protingi, žudome tos pačios rūšies atstovus, kai to nedaro nei vienas gyvūnas?
Kas mums davė teisę būti sielos gydytojais, kai patys nežinome kas ištikrųjų ta siela yra?
Kaip gali paimti gėrį ir šviesą iš gerojo šaltinio, kai net nežinai, kur jis yra ir ar tikrai būtent iš jo semiesi?
Menkučiai mes, žmonės... Nesipūskim.
O jungtis su kosmosais ir panašiai, kad pasisemti gėrio ir šviesos, man atrodo, juokinga ir tinkama tik silpniems žmonėms. Gėrio ir šviesos reikia ieškoti savyje ir aplink save, o ne kosmose. Jo labai daug. Tik reikia pamatyti ir nebijoti pajausti.
Atsakyti
QUOTE(sadnalor @ 2005 06 07, 15:53)
Noriu kuo tikresnių žinių apie "raganavimus". Svarbu, kad nebūtų fantazijos. Mane kankina klausimas ar galima su tuo prasidėti ar ne. Ar yra tik tiesioginis poveikis ar ir pašaliniai efektai? Kaip "pasisemti" energijos, nes po tokių dalykų būna sunku.



O kokiam reikalui tau tu ziniu reikia?
Atsakyti
Oi kiek ištrinta sad.gif Moderatorių energija anapus gėrio ir blogio, negailestingai naikina tiek vienus, tiek kitus unsure.gif
Atsakyti
aš paprašiau rasmos, kad chatinimą ištrintų. ištrinti tik paskutiniai puslapiai, kurie buvo visiškas chatas.
Atsakyti
QUOTE(Brazile @ 2005 06 08, 15:02)
O kokiam reikalui tau tu ziniu reikia?

Negaliu galutinai apsispręsti ar tas galias naudoti ar ne. Girdėjes daugybę teorijų, visi šneka kaip viską žinodami, bet įtariu, kad didesnę dalį prikuria, todėl man ydomūs konkretūs faktai, bandymai išgyvenimai, rezultatai, kad galėčiau pasikoreaguoti savo susikurtą teoriją.
Atsakyti
tai papasakok kokia ta tavo teorija?
Atsakyti