Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp gėrio ir blogio

QUOTE(roof @ 2005 06 07, 13:39)
jokia energija niekur nedingsta... Cia ne teorija, o jau irodyti dalykai. Yra tos energijos, galima sakyti dvi: griaunancioji, blogio, mirties, susinaikinimo energija ir meiles, kurimo, atstatymo, sviesos... Na, mes juk kalbame apie ta pati, tik vadiname skirtingais vardais...


man aktualus klausimas iš kur ta energija atsiranda?
iš visatos? šiek tiek nerealu, kad jinai laisvai cirkuliuoja, jei hobo kalba, kad egzistuoja aukštesnė būtybė ir aukštesnė energija, tai tokį teiginį sakyti yra arba naivu arba per drąsu.
niekas nenuneigs, kad kiekvienas turime savo energetinį krūvį, apie kurį labai gražiai parašė roof. o jei aš nenoriu, kad mano teigiamą krūvį pasiimtų?? ar čia niekieno nuosavybė?? tik nesakykit, kad taip nebūna g.gif
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 07, 13:44)
ir jei kažką darai, kas atneša kitiems palengvėjimą, sušildo ar suteikia viltį, tai yra gerai be jokių išvedžiojimų.

.



Viskas tapo taip nežmoniškai rimta, kad tikrai manau čia įsiterpus piktas jėgas. Leidžiu sau pajuokaut- sušildo alkoholis, paguodžia extasy, o viltis- pagarsėjus kaip kvailių mama. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(roof @ 2005 06 07, 14:51)
Mes visos kalbame is principo apie ta pati... Tik painiojami terminai, kartais siek tiek kabinejamasi prie zodziu smile.gif Cia sitoje temoje maziau reiketu irodineti savo tiesa, o moketi skaityti tarp eiluciu, atrasti potekste... As manau, kad visiems, kas cia dalyvauja visi tie reiskiniai yra daugiau ar maziau aktualus. Net kas cia ateina tik papriestarauti... Zmogaus prigimtyje jau yra tas ideta...


drinks_cheers.gif
Atsakyti
O siaube doh.gif Kažkodėl vis dar manau, kad hobo iš visų jūsų tyčiojasi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ir tyliai kikena į kumštį, kai imate sapalioti jos užvestu tonu. Roof pradžioje šnekėjo normaliai, po to nusiskiedė - kas sekantis? Mamagitana? biggrin.gif Ir tas albertas iš atbulo galo man atrodo geras ironikas, rašantis apie drebančias rankas. Nu bet jeigu rašoma tikrai nuoširdžiai - brrrr, kažkam išties negera.... doctor.gif
Atsakyti
filifjonka labai rimtai užkabino, kažkuri jau ir anksčiau apie pan. dalyką rašė- niekas iš niekur neatsiranda, visai logiška prielaida,kad energijos kiekis yra konstanta, ir nukreipdami jos srautus vienon pusėn, kitą atitinkamai susilpninam. Aišku, galim teigt, kad mediumas "pasikrauna" tiesiai "iš bazės", bet visa tai taip abstraktu, atip neapčiuopiama, taip stipriai paremta tik žodžiu, tik teiginiu, kad tikėti nėra lengva.


Man įdomesnis kitas temos aspektas- kas taip stipriai skauda hobo, kad ji pastoviai ( sprendžiu iš to, kiek forume skaičiau jos rašinių) ieško kažko "narkotizuojančio" , leidžiančio "perfiltruot" realybę, ją paneigt. Kodėl negali gyventi čia ir dabar? hobo?
Atsakyti
QUOTE(wild @ 2005 06 07, 13:48)
mediumas - tarpininkas, žmogus, sugebantis padėti kitam, panaudodamas, šįkart pasirinkim žodį, Šviesą...juk ne iš savęs atiduoda, o PER save

aš sau netaikau jokio termino.
iš tikrųjų išskyrus roof ar alvyda ar filifjonka, kurios reiškia savo nuomonę, nes taip galvoja ištikrųjų keletas kitų kalba tik tam, kad paprieštarautų man. ir tai visiškai akivaizdu, kadangi ta pati publika visuomet reiškiasi kiekvienoje mano temoje kaip oponentai, traukdami lyderio giesmę.

aš papasakojau, ką žinau aš. praktiškai, nes teorijų neskaitau, bet yra daug žmonių, tokių kaip aš ir visi galėtų pasakyt tą patį. jei jūs tuo netikit, tai jūsų teisė rinktis.
Atsakyti
QUOTE(filifjonka @ 2005 06 07, 13:52)
man aktualus klausimas iš kur ta energija atsiranda?

O cia jau klausimas kita sudetinga tema... Tema sena kaip pasaulis... Tikejimas pries moksla.... Turiu asmenine nuomone, bet tai yra tikejimas, o ne kazkokia irodyta tiesa. Ta energija visada buvo, tai mes is jos atsiradome... O kaip ja pavadinti - tai jau kiekvieno asmeninis reikalas. Kam nepriimtina Dievas, gal tai vadina Sviesa, ar Absoliutu ar Auksciausiu protu...
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 06 07, 13:55)
Ir tas albertas iš atbulo galo man atrodo geras ironikas, rašantis apie drebančias rankas. Nu bet jeigu rašoma tikrai nuoširdžiai - brrrr, kažkam išties negera....  doctor.gif



Kai ten ne albertas, bet rolandas parase apie drebancias rankas, tai zvengiau nerealiai.

Matai vieni prirasys, kiti isivaizduos, isijaus ir rankos drebet prades biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brazile: 07 birželio 2005 - 14:06
elžbieta, visai jis ne satrebla, o sadnalor biggrin.gif Neiškraipyk mirksiukas.gif

Aš, beje, tikiu amžinuoju gyvenimu ir Dievu. Man taip reikia.

raganom irgi tikiu, bet kol kas tik teoriniam lygmeny.

energija tikiu, ypač elektros. Itin sustiprina tikėjimą tie atvejai, kai tiekimas nutrūksta ir lieki be i-neto. tongue.gif

dar tikiu visais svaiginimosi būdais. I-netas-vienas iš jų, beveik moderniausias.

esu, vadinasi, labai šiuolaikiškas mišinys ir babų prietarų, mokslinių kultūros teorijos bei istorijos teiginių, pasakų ir pasakojimų, klaidžiojimų nuosavos sąmonės ir nesąmonės patamsiuose, fizikos ir chemijos mokyklinių kursų, "mokslo ir gyvenimo" tarybinių numerių, išgerto svaigalo jūros, norų ir vilčių, silpnumo akimirkų ir blaivios galvos... Žodžiu, manau, esu normali boba.
Atsakyti
Kalbam ne apie konkretų hobo atvejį.... Apskritai.
Atsakyti
tiesa sakant, šioje diskusijoje iš ties padariau klaidą, leidausi į visiškai beverčius teorinius išvedžiojimus. kodėl beverčius, todėl, kad teorijas sukūrė žmonės, kurie žino ne daugiau negu mes visi ir tos teorijos neparemtos nieku tikru, tik prielaidomis ir išvedžiojimais.


o aš lieku prie savo nuomonės: tikiu meile ir gerumu. ir kad reikia gyventi taip, kad galėtum tuo pasidalinti su kitais. kokiu būdu taip padarysi visiškai nesvarbu. dažniausiai žmogui užtenka šilto apkabinimo, ir tai jam duoda daug daugiau negu mokslinė paskaita apie psichologines teorijas ir jo depresijos prigimties šaknis.
Atsakyti
wild, net ir apskritai ar keturkampiškai kalbant, neišveniamai tenka pastebėt, kad "mato", "gali", "regi", "prisijungia" didesne dalimi tie, kuriems dėl vienų ar kitų priežasčių "prisijungimas" prie realaus gyvenimo nepavyko arba yra skausmingas, traumuojantis. Mane domina , kas taip negerai šioj "ašarų pakalnėj", kas taip skauda? Klausiu hobo, nes tema jos. Jei į tą klausimą gali atsakyti dar kuris/kuri nors, "prisijungiantis\" ir "galintis", atsakymas ne mažiau įdomus.

aš pati jokių galių neturiu, bet meile ir gėriu tikiu. Ir galiu pagelbėt savo artimam, jei reiks ir priims-net ir tolimesniam. Nėra sunku išklausyt, paguost, patart, padėt , duot. Didžiausi stebuklai, mano galva, aprašomi ir planuojami pagalbos skyrelyje.
Atsakyti