Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp gėrio ir blogio

QUOTE(mamagitana @ 2005 06 07, 13:30)
dar kartą- ar tai ne blogas jausmas? Ar tai ne neviltis?



priešingai tai laimė, kad buvo duotas šansas pasitaisyti.
pragarą išsigalvojo žmonės, aš tik pavartojau wild suprantamą terminą. o ką aš manau apie žemiškąjį gyvenimą, esu parašiusi temoje "ar tikrai laimė gimti", todėl čia to nebekartosiu. geriau nueik paskaityk ir tada galėsi daryt išvadas, ar aš liūdžiu ir skęstu nevilty.
Atsakyti
Kokio tyrumo (ir fizinio ir dvasinio) turėtų būti žmogiškas tvarinys, kad iš tiesų galėtų dirbt su subtiliosiomis, ne fizinės prigimties, energijomis, būti mediumu?!
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2005 06 07, 13:34)
hobo, ar tu tariesi žinanti , kad tikrasis pragaras yra šis gyvenimas? Ir po to pareiški, kad esi emociškai tyra, rami, be blogų jausmų? Tai yra, gyveni pragare ir  nepatiri diskomforto? Gerai jame jautiesi?

man tai logiškai vienas kitą paneigiantys teiginiai, pyk nepykus.



skaityk mano postą vienu aukščiau.

niekur nesakiau, kad esu emociškai tyra ir rami. blogais jausmais vadinu neapykantą, pyktį, pavydą, kerštą.....liūdesys ir kančia nėra blogi jausmai.
Atsakyti
QUOTE(wild @ 2005 06 07, 13:36)
Kokio tyrumo (ir fizinio ir dvasinio) turėtų būti žmogiškas tvarinys, kad iš tiesų galėtų dirbt su subtiliosiomis, ne fizinės prigimties, energijomis, būti mediumu?!



neįsivaizduoju kas yra mediumas tavo supratimu, bet aš nesu mediumas jokia prasme.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 07, 13:15)
tai kodėl taip užtikrintai sakai, kad žinai kaip yra mano atveju.

Tikrai niekur konkreciai tavo atvejo neivardinau smile.gif Kalbejau apskritai apie zmones, kurie teigia, kad turi Dievo dovana, uzsiima baltaja magija, teigia, kad mate sviesa... Ir mintis yra ta, kad niekas negali buti uztikrintas, kad butent is tos sviesos semiasi energijos. Net jei staiga zmogus pradeda tapyti nuostabius paveikslus, jausti rankose siluma ar matyti kiaurai siena, pvz., jis negali tvirtinti, kad tai atsinese is sviesos.... Na, ir cia jokia teorija... Juk turbut visi sutiks, kad mintys materialios (t.y. pildosi, realizuojasi, igauna materialu pavidala), kad esame nuolat apgaubti energijos ir, kad jokia energija niekur nedingsta... Cia ne teorija, o jau irodyti dalykai. Yra tos energijos, galima sakyti dvi: griaunancioji, blogio, mirties, susinaikinimo energija ir meiles, kurimo, atstatymo, sviesos... Na, mes juk kalbame apie ta pati, tik vadiname skirtingais vardais...

Atsakyti
Skaičiau skaičiau ir nesupratau, kodėl visi taip bijo pripažint, kad esame tik dulkės... Visi nori tikėti, kad yra amžinas gyvenimas, kad yra kažkokie sugebėjimai, sunkiai paaiškinami, todėl paprastam protui nesuvokiami. Juk taip tik guodžiatės, norit nuraminti save ir įsiteigti, kad jei egzistuoja taip vadinamos raganos, tuomet egzistuoja ir kitas gyvenimas...
Atsakyti
QUOTE(roof @ 2005 06 07, 13:39)
Yra tos energijos, galima sakyti dvi: griaunancioji, blogio, mirties, susinaikinimo energija ir meiles, kurimo, atstatymo, sviesos... Na, mes juk kalbame apie ta pati, tik vadiname skirtingais vardais...



yra viena. arba galima sakyti, kad dvi. ir jei kažką darai, kas atneša kitiems palengvėjimą, sušildo ar suteikia viltį, tai yra gerai be jokių išvedžiojimų.

Alvyda, užjaučiu jei rimtai taip galvoji.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 07, 14:37)
skaityk mano postą vienu aukščiau.


.....liūdesys ir kančia nėra blogi jausmai.


ne "blogi", tačiau vis dėlto iš dalies negatyvaus prado...
atrodo, mes šioje diskusijoje tampame kalbos aukomis....sudėtinga tekstu ar garsu išreikšt tai, kas iš savo pačios prigimties neapsiduoda materijai...
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 07, 13:44)
yra viena. arba galima sakyti, kad dvi. ir jei kažką darai, kas atneša kitiems palengvėjimą, sušildo ar suteikia viltį, tai yra gerai be jokių išvedžiojimų.

Alvyda, užjaučiu jei rimtai taip galvoji.



hobo, ne užjaust mane reikia, o pavydėt smile.gif Gyvenu susitaikiusi su pasauliu - pasiimu iš jo viską, ką galima ir nemaitinu savęs naiviomis viltimis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 07, 14:39)
neįsivaizduoju kas yra mediumas tavo supratimu, bet aš nesu mediumas jokia prasme.

mediumas - tarpininkas, žmogus, sugebantis padėti kitam, panaudodamas, šįkart pasirinkim žodį, Šviesą...juk ne iš savęs atiduoda, o PER save
Atsakyti
Ar tas žinojimas apie tai, kas yra blogas jausmas , o kas geras, tau irgi duotas iš ten pat? Dabar imu piktokai rašyt, nes mane tas siuntinėjimas ir visko žinojimas užknisa. Tau kančia - geras jausmas,todėl, matyt, gauni iš pasaulio tai, ką vertini. Sutinku, kad išgyventa kančia gali pamokyt ir taurint, bet tikrai ne visus ir ne visos kančios. Jei visai atvirai- man neatrodo, kad tu esi tiek "švari" , kad galėtum gelbėt kitus. Man atrodo, kad turi kol kas daug darbo su savimi ir savo vaiku. Pasaulis palauks, kol tu išspręsi savo problemas. Ir nesakyk ,kad negaliu rašyt apie tai, nes tiek apie tavo problemas, tiek apie gebėjimus ar galias sprendžiu iš vienintelio šaltinio-tavo pačios postų.

Apie jausmus dar kartą- tiek pozityvūs, tiek negatyvūs stipriai iškreipia pasaulio matymą, suvokimą. Ne veltui kai kurios religinės praktikos turi savas metodikas, kaip pasiekti dvasinės ramybės-populiariausias terminas "meditacija".
Atsakyti
Mes visos kalbame is principo apie ta pati... Tik painiojami terminai, kartais siek tiek kabinejamasi prie zodziu smile.gif Cia sitoje temoje maziau reiketu irodineti savo tiesa, o moketi skaityti tarp eiluciu, atrasti potekste... As manau, kad visiems, kas cia dalyvauja visi tie reiskiniai yra daugiau ar maziau aktualus. Net kas cia ateina tik papriestarauti... Zmogaus prigimtyje jau yra tas ideta...
Atsakyti