Įkraunama...
Įkraunama...

Kada krikštyti vaiką?

Apklausa: Kokį metų mėnesį krikštijote savo mažylį? (238 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
aš savo sūnų krikštijau kai jam iki dviejų metų buvo likusi viena savaitė.
Atsakyti
Mes savo maziuke krikstijom birzelio men. Jai buvo 8 men. smile.gif Mano manymu, tai labai optimalus laikas, kai jau ne visai kudikelis, o tokia jau paaugus buvo smile.gif
Siaip pas mus buvo dvigubos krikstynos, nes krikstijom ir vyro brlio dukryte, taigi ir mes per savo dukrytes krikstynas buvo krikstateviais smile.gif
Atsakyti
na mes tai sesers mazute krikstijom kai jei buvo lygiai 1 men clap.gif bet ji buvo tkia mazute blink.gif as taip bijojau ja ismest ohmy.gif ...
Atsakyti
as krikstinau keturiu menesiu.nes labai norejau maziuka apkrikstyt .su balta suknyte.na bet visi krikstina skirtingai,o kai kurie visai nekrikstina.o kiti ka tik is ligonines apkrikstina.
Atsakyti
Mes krikstijome savo zioga pacia pirmaja Kaledu diena gruodzio 25 d. Bernardinu baznycioje smile.gif
Pasirinkome sia data todel, kad jam jau buvo sueje 5 men. ir be abejo Kaledos labai grazi seimos svente!
Atsakyti
Mes krikstysim savo ponaiteli kita sestadieny Birstono baznycioj rolleyes.gif Manau, kad 5 men. ne per anksti krikstyti tongue.gif
Atsakyti
2.gif Mes savo mazyle planuojam krikstyti geguzi, per gimtadieni.Bet tevai vis sako ,kad reikejo iki 3 men
Atsakyti
Mes sunu krikstijome 3 men. Buvo grazi svente thumbup.gif manau krikstynos bet kokiame amziuje grazu wink_3.gif
Atsakyti
Mes savo dukryte krikstijom per jos gimtadieni, kaip tik buvo vasara mergaite jau vaiksciojo, buvom nuveze i studija fotografuoti, dabar turim grazias nuotraukas kur pirmam plake sventes kaltininke. thumbup.gif
Atsakyti
Mes savo vaiko nekrikstysim, kol pats to nenores. Tiesiog nesinori primesti savo valia del religijos. As esu netikinti ir tevai galejo manes ir nekrikstinti - kam man tai? Tegul pats nusprendzia, ar jam tai reikalinga ir kokia religija pasirinkti (man labiau priimtinas zydu tikejimas ir, jei nebuciau krikstyta, gal i sinagoga ir nueiciau).
Atsakyti
Dukrytę krikštyjome per Kalėdas, jai buvo ~ 3 mėnesiukus. O sūnelį krikštysime per Žolinę, jam taip pat bus beveik 3 mėnesiukai.
Manau, taip lengviau prisiminti krikšynų datas, o ir dvigubos šventės yra daug smagiau thumbup.gif
Atsakyti
MES SAVAJĮ KRIKŠTINOM 2005.07.09 JAM BUVO BEVEIK 9 MĖN.
Atsakyti