Įkraunama...
Įkraunama...

Kada krikštyti vaiką?

Apklausa: Kokį metų mėnesį krikštijote savo mažylį? (238 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Šį šeštadienį mūsų dukrytė papildys katalikų gretas. Nors aš norėjau ją pakrikštyti neužilgo po gimimo. Dar besilaukdama galvojau, kad pagimdysiu, šiek tiek sustiprėsime abi ir pakrikštysime. Deja, teko laukti visus metus.
Atsakyti
Dar nekrikstijom.. g.gif Planuojam po 3-iu menesiu-kai busim visa seima kartu. Mat musu tatuks isvykes, o be jo nenorim krikstytis.. wub.gif
Atsakyti
o as (tik neprikalkit manes prie kryziaus plyyyyzzzz) smile.gif savo klecko nekrikstysiu, todel kad manau, jog zmogus turi suprasti ka daro ir kodel. jei nores gales pats pasikrikstyt, as labai apsidziaugsiu smile.gif o i dangu keliones as jam 'nupirkti' negaliu...pats tures kelelio ieskoti...as padesiu kiek galesiu smile.gif
Atsakyti
O mes krikstysim jau si sekmadieni clap.gif
Atsakyti
Savo mažiuką pakrikštijom 2m. 5 mėn. Tai viskas įvyko prieš 2 sav. Labai bijojom, kad neklausys, cyps, bet jis buvo tikras šaunuolis ir vyriškai priėmė krikšto sakramentą. Turbūt labai daug priklauso ir nuo kunigo. Bažnyčioje dalyvavo visi svečiai ir vaiką krikštijo vieną. Tai visi vaikai (pusbroliai, draugai)buvo aplink gal ir todėl taip didvyriškai atsilaikė. O kodėl taip vėlai? - nežinau. Bet kai atlikom šią pareigą atsipūtėm.
Atsakyti
mes ruosiames krikstyti savo 2.gif sia ziema pries kaledas arba po nauju metu clap.gif cia priklauso nuo kriksto teveliu, nes jie dabar ne Lietuvoje sad.gif tai musu grazuoliukui bus apie 4.5 men. Nezinau kaip pasiseks, nes jis pas mus jau tooooks reksniukas doh.gif kaip pakrikstysim butinai parasysiu kaip sekesi biggrin.gif
Atsakyti
Dukra buvo kriktita per vyro gymtadieni 6men. sunus bus krikstitas beveik3 vadinasi reikia trecio mano gymtadienio proga 2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE (zdurela @ 2004 09 17, 14:37)
o as (tik neprikalkit manes prie kryziaus plyyyyzzzz) smile.gif savo klecko nekrikstysiu, todel kad manau, jog zmogus turi suprasti ka daro ir kodel. jei nores gales pats pasikrikstyt, as labai apsidziaugsiu smile.gif o i dangu keliones as jam 'nupirkti' negaliu...pats tures kelelio ieskoti...as padesiu kiek galesiu smile.gif

Žinok ir man tokios mintys kirba, tuo labiau, kad dar reikia ir apsispresti kokį tikėjima, tėvelis katalikas, aš evangelikė. Vyro tėvai nori katalikės anūkės, juo labiau kad yra giminėje kunigas, mano mama nori evangelikės doh.gif , tai aš ir galvoju kad tegu paauga kokių 4-5 metukų gal sugalvos rolleyes.gif
Atsakyti


А у меня дети не крещеные g.gif Хочу чтоб они сами пришли к этому g.gif
Вот старший уже начал интересоваться. Мне кажется, что все это должно происходить осознанно g.gif
Atsakyti
mes pakrikstijom spalio 30d.labai ruosemes buvo faina.
Atsakyti
As mazu vaiku nekrikstijau. Kadangi pati su Dievu nelabai sutariu ir nusimanau. Pradejo lankyti mokykloje tikybos pamokas, kad susipazintu- suzinoti tai ko as negaliu jiems duoti. Tada abu uzsimane krikstitys. Pakrikstijom , kai buvo 5 ir 4 klasese. Sunus dar norejo komunijos- apsikomunijo. Bet kad kazkas pasikeite nuo to nepasakyciau. Vistiek labai svarbu kaip seimoje auklejama. As nei zegnotis nemoku, ir jokioms ten ispazintim, poteriams simpatijos nejauciu. Tai ir vaikai kol buvo ruosiami toms komunijoms, norejo krikstytis, poteriavoo, o dabar tokie pat "krikscionys" kaip ir mama.
Atsakyti
mes krikstinom rugpjuti buvo menesio mano nuomone visada buvo ta kad kuo greiciau pakrikstyti.....nepatinka kai krikstina 6 metu ar didesnius.....jau laikas komunijai.......ir taip ramiau kai pakrikstini kaskaip ai dar manau kad nereikia pirkti kriksto tevams brangiu rubeliu krikstynom...nes mes aprengem baltu komlekteliu kaip jie vadinami meskutis ar kazkas tokio o uztiesele tai gal 5 minutem uzdejo....
Atsakyti