Įkraunama...
Įkraunama...

Kada krikštyti vaiką?

Apklausa: Kokį metų mėnesį krikštijote savo mažylį? (238 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Dukrytes krikštijome praeitais metais birželio mėn., kai joms buvo 9 mėn.
Atsakyti
Musu sunui buvo 1,8m.
O su mama susibarem del to, kada reikia vaikus krikstyt. Mano manymu krikstyt geriau tada, kada patogu ir kai leidzia finansai. O mama sako, kad cia paprociu lauzymas. Ir bla bla bla, ir tt. Taip ir susipykom. ax.gif
Atsakyti
Krikštijom 3 mėnesių, nes norėjom ne padaryt didelį BALIŲ, ne surengt kažkokį šou, o pakrikštyt. Todėl viskas vyko labai kukliai: bažnyčia ir pietūs namuose su krikšto tėvais ir seneliais.
Atsakyti
Mes gruodzio 27d. krikstijom. Vaikui buvo 3men.
Atsakyti
Musu dukrytes vardas Liepa, todel nusprendem krikstynas daryti liepos menesi 4u.gif jai bus 4 menesiai 4u.gif
Atsakyti
pirma savo dukryte krikstyjau 8men.,o savo mazele-krikstysim kita savaite o jai jau 6 smile.gif cia ne apsileidimas jei kas taip pagalvos-mes laukem kol gales musu busimi kriksto teveliai smile.gif
Atsakyti
krikštijome 10men tai manau pats tas žinoma visa ceremonija praverke sad.gif
Atsakyti
dukrelei buvo lygiai 6 menesiai - liepa
Atsakyti
sveikos mamytes mano dukrytei bus sausi 4metukai ji dar nekrikstyta schmoll.gif ir labai pergyvenu ar ne per velai bus,beda ta kad nerandam kriksto teveliu unsure.gif ,ir dar viena problema esu issikyrus bet gyvenu su kitu vyru kaip daryti per krikstynas ar vaiko teva kviest ar kaip ? blush2.gif ar gali but ir mano draugas dabartinis ka daryti?
Atsakyti
krikstijom per pirmaji gimtadieni,rugpjucio men.
Atsakyti
Mes krikstijome birzeli, nes tikejomes gero oro, bet... papuole pati prasciausia birzelio diena doh.gif
Svente vyko patalpose, tai oras nuotaikos nesugadino biggrin.gif
Atsakyti
Mūsiškis turėtu gimti birželio pabaigoje, tai nežinau, gal kokį rugsėjo pabaigoj bandysim krikštyti ištaikę gražesnį ir šiltesnį orą, arba jau tada kitą vasarą, nes gaila žiūrėti vaikučių , kurie bažnyčiuose žiemą šala doh.gif
Atsakyti